Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Serial pt.Luther...od pierwszego odcinka pierwszego sezonu do ostatniego odcinka 3 sezonu jest po prostu MEGA!Mroczny,bez ubarwiania , liczne trzymające w napięciu wątki.Polecam! 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibal 6/10 - wiele hałasu o nic. Zawiodłem się. Serial przeciętny. 

Rectify 5/10 - również mnie nie zachwycił. Serial specyficzny, w którym nic się nie dzieje. Niestety fabularnie również nie idzie do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibal miał słabe zakończenie. Wymuszone oczywiście drugą serią, nie mogli ujawnić "głównej tajemnicy" bo to by zakończyło serial. Ale właśnie może tak by było lepiej..

 

Luther całkiem niezły. Dobre jest że scenarzyści nie boją się drastycznych zmian, typu nagłe uśmiercenie kogoś z głównej obsady serialu. Przez to jest zawsze szansa że nas zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orphan Black - kolejny po hanibalu i słabym Rectify średniak. Już myślałem, że coś mi się stało że z powodu upałów przepaliłu mi się zwoje mózgowe, nic mi się nie podoba ale sięgnąłem po nowego Luthera i... to jest serial- wszystko jednak ze mną o.k. No moze nie wszystko...ale gust mi sie nie zmienił o 180^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie Luther nie podszedl zupelnie, obejrzalem 3 odcinki i na wiecej sie juz nie zmusze, chyba glowny aktor mi sie troche przejadl po The Wire. ;)

Z kolei The Killing wciagnal jak bagno, 9/10.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha....faktycznie ale z rękoma w kieszeni i specyficznym sposobem bujania się nadal przypomina bohatera The Wire. Nadmienić trzeba , że jego brytyjski akcent,  to jego rodzimy akcent więc brawa za slang w The Wire Dołączona grafika

 

Hannibal-ciężko ogląda się zwłaszcza po Lutherze gdzie nikt nikim w kwestii aktualnego stanu psychicznego się nie przejmował a te analizy psychologiczne są czasem strasznie przerysowane.Pierwsze 4 odcinki były dla mnie bardzo męczące......nastepne może za jakiś czas

 

The Suits-uwielbiam ten serial głównie za dialogi i dałbym 10 za samą postać Donny:P

Edytowane przez JejoX
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Castle. Specyficzny humor, jak ktoś jest fanem Nathana Filliona to polecam.

Co ciekawe ten serial, mimo pięciu sezonów (i kolejnych powstających), po 24 epizody, ma coraz więcej widzów z sezonu na sezon. Często sprawdzam wyniki oglądalności różnych seriali które oglądałem, i nigdy nie spotkałem się z czymś takim, ilość widzów zawsze nieco (albo mocno) spadała, w naturalny sposób. W przypadku castle, jest lekki wzrost z 10.2 miliona widzów za sezon pierwszy do 12.2 w piątym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to( Castle) takie familijne kino z głupawym humorem i beznadziejnym aktorem (nie cierpie tego kolesia).

 

Killing - 1 sezon nie zrobił na mnie wrażenia ale jak piszecie, że wciąga to sprawdze.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez już zapomniałem o co wogóle chodziło w BB. Ten gadżet który Walt wyciąga z kontaktu na początku był wcześniej, czy też dopiero pojawi się w kolejnych odcinkach?

 

Dexter standartowo, byle utrzymali poziom do końca sezonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Była w odcinkach kiedy chcieli otruć Tuco, Później pojawiła się gdy dzieciak, którym opiekował się Jessie, został rzekomo otruty rycyną.

Ktoś tu nieuwaznie ogląda serial Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może tak w spoiler to łaskawie... Nie każdy oglądał.

Zapewne chodzi tu o rycynę. No i moje przewidywania się potwierdziły co zresztą było do przewidzenia. Czyli nawrót raka i to że Hank dowiedział się o Walcie. Ale o Hanku to już było wiadomo w 8 odcinku. Ciekaw jestem tylko jak to się zakończy. Myślę że Walt będzie chciał pozostawić jakieś fundusze dla rodziny. Problemem będzie Hank. Albo go zabije  (ta rycyna może być dla niego gdyż początek odcinka wskazuje na odleglejsze czasy + reakcja sąsiadki). Albo jakoś go przekona by zostawił jego rodzinę w spokoju skoro umiera. Wątpiwe jest by przeżył to wszystko.  W zasadzie już od dawna zakładałem że on zginie. Na początku  myślałem że przez tego raka. A potem tylko obstawiałem nawrót, gdy się wyleczył.  Nie wykluczone że Meksykanie jeszcze się nie skończyli i mogą coś mieć do Walt'a. Chociaż ja raczej obstawiam że reszta skupi się tylko na wątku Walta, Pinkmana no i Hanka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boardwalk empire - bardzo dobry serial, przynajmniej mnie pasował, ciekawe postacie, dobry budżet, odwzorowanie epoki w jakiej dzieje się akcją, dopracowanie wszystkich detali, scenografia. Czuć że serial poziom wyżej niż kilka ostatnich które oglądałem, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...