Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Strike back coś warte? Dwóch kumpli polecało ale ja po drugim odcinku czuje się jakbym grał w call of duty, miałka akcja i jakieś to nijakie.

 

Optimus 2x / Tapatalk 2

Cały serial tak wygląda, więc musisz sam zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wire miał w ogóle dobre zakończenie

 

 

jak marlo wychodzi z tego przyjęcia i "odbija" corner od jakichś gości którzy go już nie znają

 

 

A mnie trochę zawiodło zakończenie:

 

Chyba jednak wolałbym żeby serial skończył się właśnie na tej scenie z Marlo i zostawił takie małe niedopowiedzenie niż z tymi ostatnimi scenami pokazującymi co dalej się działo z każdym bohaterem

 

 

Skończyłem ostatni odcinek wczoraj i podtrzymuję, u mnie w "top 5".

 

Pytanie: warto brnąć w Sopranos? Liznąłem wcześniej pilota i kawałek drugiego odcinka i nie ruszyło mnie to w ogóle. Czy za szybko oceniam, czy może dalej jest lepiej? Podobnie liznąłem Dextera niedawno i imo strasznie sztuczny serial, nie łapię tego. Dołączona grafika

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciekł nowy homeland. odcinek jest odrobine "niedorobiony", tzn. zamiast jakiegos efektu specjalnego na ekranie wyswietla się "vfx blablabla". ogolnie nie ma to wiekszego znaczenia, ale odcinek jest tak nudny, ze mozna spokojnie poczekać na normalna premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić z ciekawych s/f serial Under the dome - pomysł fajny - niestety z biegiem odcinków twórcy idą mniej w science bardziej fiction a szkoda... lubię ten klimat byle nie iść w przesadę jak w LOST. Bardzo odpowiadało mi brytyjskie "survivors" niestety anulowane po dwóch sezonach. Taki "Bastion" Kinga bez elementów religijno - okultystycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden odcinek widziałem i jakoś mnie nie wciągnął

natrafiłem ostatnio na jeden odcinek:  http://www.imdb.com/title/tt2193185/ w sumie koncepcja nie za odkrywcza ale na bezrybiu i rak ryba... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest na bieżąco z HIMYM (sezony 6+)? Kiedyś przerwałem chyba po piątym sezonie, nie urzekł mnie, ale jak trzyma poziom dokończyłbym.

jestem na bieżąco - ogólnie serial jest OK w miarę trzyma poziom jest zdecydowanie lepiej niż two and a half men

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boardwalk Empire.

 

W sumie początek dość dobry. Serial dalej trzyma poziom. W odpowiednim momencie potrafi uderzyć brutalnością co jest charakterystyczne dla tego serialu.

 

Breaking Bad.

 

Zaczyna mnie powoli irtytować ten sezon, a raczej jego zakończenie. Chyba nie mieli za bardzo pomysłu jak to zakończyć i obawiam się że pójdą na łatwiznę. Chociaż ja jeden scenariusz w głowie już mam. Cóż zobaczymy.  AMC ponoć zamówiło prequel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Killing - Sezon pierwszy był dla mnie średniakiem na tyle, że zapomniałem o tym serialu. Ostatnio zakończył się sezon 3 i pojawiły się pochlebne opinie wobec czego postanowiłem nadrobić zaległości tym bardziej, że niewiele jest seriali gotowych w całości do obejżenia. Sezon 2 bardzo mi podszedł. 3 jestem w połowie i równiez bardzo ciekawy.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jest na bieżąco z HIMYM (sezony 6+)? Kiedyś przerwałem chyba po piątym sezonie, nie urzekł mnie, ale jak trzyma poziom dokończyłbym.

Nie trzyma poziomu, z każdym kolejny odcinkiem zjeżdża on niemiłosiernie w dół. To nie jest już serial komediowy z absurdalnym momentami poczuciem humoru, twórcy zaczynają serwować mydliny na ekranie. Wszystko jest mdłe, gagi się powtarzają, Barneya wykastrowali. Kolejny świetny serial dotknięty chorobą sztucznego przedłużania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał Dextera - nie wiem czy to scenarzyści zrobili coś źle, czy to z powodu mojej romantycznej nocki z programowaniem - niby wszystko co potrzeba jest, ale mnie jakoś nie ujął.

 

 

I po kiego grzyba ta ostatnia scena w której dowiadujemy się, że Dexter przeżył?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter się już wypalił, mnie się nawet nie chce tego sezonu oglądać.
 
Co do BB, nie oglądam jeszcze nowych odcinków ale takiego ratingu na imdb nigdy nie widziałem: http://www.imdb.com/title/tt2301451/
 
Czy ktoś z Was ogląda w miarę na bieżąco i może zaopiniować:
Ray Donovan
Low Winter Sun
Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray Donovan

Po pilocie spodziewałem się, że będzie to coś w stylu - jeden odcinek, jedna "sprawa" do rozwiązania. Tak nie jest, wszystko się kreci wokół rodziny Donovanów i "sprawy" gwiazd są raczej tłem.

 

Bardzo dobrze zarysowane postacie (i dobra obsada) są zdecydowanie mocną stroną serialu. Osobiście uważam, że gdyby zrobili serial bardziej w stylu pilota to byłby lepszy. To jest jeden z tych seriali w których pominięcie odcinka pozostawia luki w fabule.

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzyma poziomu, z każdym kolejny odcinkiem zjeżdża on niemiłosiernie w dół. To nie jest już serial komediowy z absurdalnym momentami poczuciem humoru, twórcy zaczynają serwować mydliny na ekranie. Wszystko jest mdłe, gagi się powtarzają, Barneya wykastrowali. Kolejny świetny serial dotknięty chorobą sztucznego przedłużania.

 

Potwierdzam, mam podobne odczucia. Ostatnio zdażały się odcinki, które nie wywoływały nawet uśmiechu. Niech to kończą.

Przykre, że nie ma alternatywy. Mierzyłem się z Commiunity. Serial miał swoje momenty ale ostatecznie po 2 odcinkach ostatniego sezonu już do niego nie wrócę.

TBBT nigdy mnie nie przekonało.

Parks and Recreation kupa

Emmy w kategorii komedii jak co roku wygrywa Modern Family, którego serdecznie nie znoszę.

 

Poleca ktoś coś ? może Cougar Town ?

Chyba pozostaje odświeżyć Friends lub Married with Children które zawiesiły poprzeczkę zbyt wysoko dla następców.

 

Czekam na ciąg dalszy House of lies ale to komedio dramat a nie klasyczny sitcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community straciło po zwolnieniu Dana Harmona, chociaż i niektóre odcinki z pod jego ręki nie były rewelacyjne to kolejne nadrabiały. Podobnie jak Ty poddałem się po 3 odcinkach ostatniego sezonu, ale jednak dam szanse kolejnemu ze względu na zmiany w obsadzie i reżyserce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleca ktoś coś ? może Cougar Town ?

 

 

Czekam na ciąg dalszy House of lies ale to komedio dramat a nie klasyczny sitcom.

W sensie z aktualnie lecacych w telewizji? new girl. i to by bylo na tyle.

problem z obecnymi komediowymi serialami jest taki, że kompletnie nie trzymaja poziomu w nastepnych sezonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie dobrych. Raczej aktualnych ponieważ trochę tego juz w swoim życiu obejrzałem.

 

Coś co może się równać lub aspirować do

Friends

HIMYM

Entourage

married with children

3rd Rock from the Sun

That 70's show

itd.

 

Rozważam

Blue mountain state i właśnie Cougar Town- widział ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...