Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no co oni zrobili z finałem Dextera. Dołączona grafika

Ten finał jest lipny, nielogiczny, słaby. Najpierw przez cały sezon szykują cię na coś i do końca utwierdzają w tym żeby na końcu wszystko zje...

Jak można było to tak skończyć ? jaaaaak Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam finał breaking bad ? Dla mnie bardzo przewidywalny i w zasadzie większość rzeczy się pokryła z tym co myślałem wcześniej. Ogólnie [gluteus maximus] nie urwało, ale w porównaniu do finału dextera to był nawet ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam "Przekraczając granice" nowy serial kryminalny AXN i tam również emitowany. Śledztwa w całej europie (nawet polskie wątki). Zupełnie przyjemny w oglądaniu i inny od stylu amerykańskiego a nie jest tak ciężki jak niektóre inne europejskie produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres - Ze spojlera to jest jakieś pewne info że tak ma być w tej serii? Komiksy czytałem tylko do pewnego momentu, i nie pamiętam by coś takiego tam było. Co do pierwszego odcinka:

Myślałem że ten chłopaczek w okularkach jest po prostu jakimś alergikiem / astmetykiem bądź po prostu na coś zachorował. Jeżeli tak ma być jak napisałeś no to cóż :D Będzie śmiesznie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGladal ktos z was Arrow? Nawet znosny, chociaz czasami powtarzany w kolko tekst bohatera potrafi irytowac. Co do TWD to juz chyba cos wczesniej bylo, ze ktos dostal goraczki, zle sie czul a pozniej przemienil w zombiaka.

 

 

Ciekawi mnie, jak zombiak chronil kobiete, ktora probowala go nakarmic Rickiem :P Chyba nie rzucala go w grupe zombie a on je zagryzal na dobre (trudno tu napisac na smierc skoro juz sa martwe :D )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie było nic w poprzednich TWD o żyjących chorych zamieniających się w zombie.

Co do istoty pod tym kocem to nie wiemy czy to jest zombie czy zwierzak jakiś

 

A niech mi ktoś zdradzi fabułę następnych odcinków bo czytał komiks to urwę łeb i nasikam do szyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem kilka odcinków Community na Comedy Central i postanowiłem obejrzeć od początku. Całość obejrzałem w tydzień. Serial bardzo mi się podobał, świetne poczucie humoru, a Jeff Winger to moja ulubiona postać :) Czy jest podobny i równie zabawny serial co Community?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakis sensowny odcinek Homeland. Mam takze nadzieje, ze zapowiada zwyzke formy, bo po kapitalnym pierwszym sezonie było coraz gorzej, az serial utknal w mule.

Z nowosci spodobało mi się Sleepy Hollow. Rozczarowało za to Brooklyn Nine Nine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to troszkę inna tematyka więc dziwne porównanie. Co innego The Shield. Również dobry, ale nie tak "mocny" jak The Wire. Mnie tam Sopranos nie podpasował.  Ostatnio ogląfam Strike Back i calkiem całkiem.. Zwłaszcza 1 sezon.

Wiem, że inny styl, aczkolwiek tematyka podobna. Sopranos to taki miks klasycznego filmu mafijnego i świata wg. bundych - gdyby tylko to drugie ograniczyć do minimum imo serial byłby o wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sleepy Hollow to nie jest przypadkiem oryginalna wersja tytuły Jeździec bez głowy Burtona? Co to jest za serial?

jest to przypadkiem orginalny tytul jezdza bez glowy. serial opowiada tę samą/podobną historie co film. nie jestem w stanie powiedziec jak bardzo podobną, bo z filmu to tylko pamietam deepa i walkena bez głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...