Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiń tą swoją błyskotliwą wypowiedź...  Chodzi o TWD ?

 

Serial teraz nabrał mocnego tempa. Widac determinację i chęć przeżycia oraz ogólne osaczenie. Serial jest robiony na podstawie komiksu, który jest naprawde niezły i jeszcze parę ciekawych rzeczy nas czeka.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń tą swoją błyskotliwą wypowiedź...  Chodzi o TWD ?

 

Serial teraz nabrał mocnego tępa. Widac determinację i chęć przeżycia oraz ogólne osaczenie. Serial jest robiony na podstawie komiksu, który jest naprawde niezły i jeszcze parę ciekawych rzeczy nas czeka.

Przepraszam, literówka.

Mnie to kompletnie śmieszy już.

Spodziewałem się czegoś innego. Nie znam komiksu więc inaczej do tego podchodzę.

Zero zwrotów akcji, fabularnie leży na plecach i macha nóżkami.

Na szczęście Fox od 19-tego zaczyna od nowa Homeland, a to podobno pierwszorzędny serial.

Na TWD potracę jeszcze nieco czasu ale już nie czekam na każdy odcinek jak w 1 i 2 serii.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to pasuje pod topic śmiechu. Nie serial, ale reality show, zwie się Warsaw Shore (polska wersja Jersey Shore) produkcja mtv.

Myślałem że już mnie w internecie nic nie zaskoczy, ale przy tym programie, dosłownie czuć jak umierają ci szare komórki w czasie oglądania. 

Na własne ryzyko :)

 

http://vimeo.com/79101482#

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zaczalem ogladac Sons of Anarchy, w 4 sezonie to jest chyba polowa ekipy z The Shield jeszcze tylko Vic'a Mackeya brakuje.

A jak zobaczylem Danny'ego Trejo to az mi sie banan pojawil na pyskaczu. Dołączona grafika

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku dobrych seriali odpaliłem "Pitbulla".

Nie wiem dlaczego wcześniej tego nie oglądałem. Historia Sławka jest mega.

Zajebisty serial.

 

Podobnież "Bez tajemnic" - specyficzny bo niewiele się dzieje, aczkolwiek mnie wciąga.

3 seria trzyma poziom.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem nikt nie wspomnial ze od kilku miesiecy leci juz kolejny sezon Suits... Jak ja to przegapilem! Mamma Mia panowie. Forum chyba umiera. 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem nikt nie wspomnial ze od kilku miesiecy leci juz kolejny sezon Suits... Jak ja to przegapilem! Mamma Mia panowie. Forum chyba umiera. 

Leciał, nie leci. Ostatni odcinek połowy tej serii był we wrześniu. I było wspomniane. Dołączona grafika  Druga część tej serii od lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i połowa sezonu The Walking Dead za nami

 

 

 

Generalnie udany ostatni odcinek, można by rzec, że wszystko się posypało w kilka minut i to, na co tak długo pracowali, praktycznie przepadło. Widać, że była to osobista zemsta Governora, aczkolwiek przez chwilę wierzyłem, że zależy mu na pokojowym załatwieniu sprawy. Scena z mieczem + bezuczuciowy odstrzał martwej już dziewczynki jednoznacznie wskazał, że cel jest tylko jeden, bo nie widziałem żadnej skruchy jak ją zobaczył - a wydawałoby się, że traktował jak własną córkę Dołączona grafika

W sumie dobrze, że akcja ruszy gdzieś dalej, bo więzienie robiło się nudne. Troche absurdalne i tak jest to, że tak się rozdzielili, to nie jest tak, że byli odcięci, mogli się przegrupować, spróbować poszukać chociaż krótką chwilę nawzajem. Dziewczynka z pistoletem ma potencjał, coś mi mówi, że to ona tego szczura montowała i generalnie może fajnie ta niepozorna postać namieszać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje pierwszego sezonu i nie wiem czy czasem jakiś odcinków specjalnych, musiałbyś porównać z listą odcinków na wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_Doctor_Who

Lepiej poszukaj paczki na torrentach będzie wygodniej a brakujące dociągniesz pojedynczo.

A jak już łykniesz 7 sezonów to przyjdzie czas na 26 tych klasycznych Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...