Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiejś fajnej space opery szukam. Widziałem BSG (stare i nowe), Firefly, Space Above and Beyond.

 

Animowane Clone Wars. Nie zrażaj się pierwszym sezonem bo trochę zbyt "na żarty" jest, potem robi się poważniej.

 

Star Treki wszystkie widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś fajnej space opery szukam. Widziałem BSG (stare i nowe), Firefly, Space Above and Beyond.

Stargaty, Star Treki, Farscape

 

Ja mam wlasnie gorzej bo te juz wszystkie widzialem, a poza tym zostaja juz slabsze.

Probowalem juz Babylon 5, Andromede i Earth 2, ale nie podeszly mi niestety.

Jak nic innego nie znajde to chyba trzeba bedzie im jeszcze dac szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na antenie jest troche nowości SF a tu cisza? Dołączona grafika

 

Almost Human, Helix, Intelligence?

 

Dwa ostatnie to całkowite nowości z tego tygodnia ale Almost Human to już jakiś czas i wypada imho przyzwoicie.

Almost Human - przyjemnie się ogląda, fajne pomysły, czasem trochę głupotek(patrz: DRN przewracający pojazd uderzeniem jednej ręki - jego masa raczej na to nie pozwala, no i w innych scenach taki silny już nie jest...). Bardzo fajnie zrealizowane "tarcia" na linii Kennex <-> Dorian.

 

Helix - po sesji, i liście gier do przejścia Dołączona grafika

 

Intelligence - IMHO słabe, nielogiczne, niespójne itp. itd. nie do końca wiem o czym i o kim jest ten serial. Dam mu jeszcze z dwa odcinki, ale raczej sobie odpuszczę.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true detective jest taki bardzo "HBOski". Swietna gra aktorska, spokojne budowanie akcji z dopracowanymi detalami w kazdym calu, duzo gadania, ale dialogi sa swietne. nie jest to pierwszy, lepszy procedural z foxa czy abc tylko kawał porządnej produkcji.

ps. w drugim odcinku trzeba zbierać szczękę z podłogi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam True Detective, jak zwykle klasa HBO! Jestem już po 2 odcinkach. Matthew McConaughey wymiata aktorsko. Widać, że zabrał się teraz jak trzeba do aktorstwa, na komediach się daleko nie zajedzie. Historia i klimat trochę nieco podobne do pierwszych odcinków Hannibala z Madsem Mikkelsenem. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TD nieźle wymiata. Pierwsze trzy odcinki oceniłem tak: Ep1 - 9, Ep2 - 9, Ep3 -10. Fenomenalna jak dla mnie gra Matthew, Woody też świetny, dobre momenty przesłuchania, chcę się czekać na to co będzie dalej, co tak naprawdę się wydarzyło. Dialogi napisane na poziomie bardzo wysokim. Lubię taki specyficzny, momentami flegmatyczny sposób przedstawienia historii. Budują napięcie, to pewne. Nie wszystkim mogą spodobać się filozoficzne czasami dialogi ale szczerze polecam. Jeśli utrzymają poziom to będę przyjemnie zaskoczony, bo myslałem że po BrBa już nic mnie tak nie wciągnie. Faktycznie moment z ofiarą z porożem łudząco przypomina Hannibala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD 

w sumie ok.   Lubię tego typu odcinki, gdzie łażą po opuszczonych, domach, sklepach. Do tego niezła scena z zombiakiem i dzieciakiem, który raczej wydoroślał szybciej niż przewiduje ustawa.. :) Jednak szybsze tempo też jest dobre, jak pierwsze odcinki w więzieniu. Sporo tych zombiaków było, a i sceny były niezłe

 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...