Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie ciągu dalszego, kolejne sezony będą o czymś innym.

Format tego serialu to antologia, tak jak American Horror Story.

 

Z tym że tutaj będziesz miał innych aktorów, w AHS są ci sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g00dMan, facet co napisał ten artykuł o zakończeniu dodał/zmienił oraz pominął kilka faktów.

 

Po pierwsze brednia o tym, że córka Martina zaczęła rysować akty seksualne poprzez wpływ Króla w żółci. Nigdzie o tym nie było mowy. Po drugie pytanie "kto podpalił pole aby znaleźć ciało?"... Nikt nie podpalał pola, a jedynie mowa była o tym że miejscowi farmerzy mieli wypalać łąkę i znaleźli ciało. Tak samo z tym, że psychol nie chciał zwrócić na siebie uwagi, jak w jednym z ostatnich odcinków "nasz" król sam mówił "zostawiłem im wskazówkę, ale oni nie potrafią jej dostrzec" oznacza że chciał pobawić się z policją. Jak ktoś pisał wcześniej znalezienie sprawcy po farbie to glupi pomysl, ale chyba zgodze sie z autorem tego artykulu ze cala sprawa tak naprawde jest tylko tlem pod relacje bohaterow, ich dzialanie, przemyslenia itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misa? Jar-jar misa musa khaleesi. :lol:

misa była żenująca :lol:, to fakt, sceny z daenerys troche nudzą, aktualnie ale mam nadzieje ze przekroczy to narrow sea i cos zacznie sie dziać

 

 

Black Mirror... you are not prepared... Urywa dupę przy samej szyi.  :blink:

OFMG WTF!!!!!!!!!!

 

edit//

wtedy swiezo po projekcji 4 odcinkow - lekko mnie zszokował pierwszy odcinek, myślalem ze będzie jakas kontynuacja, a tak naprawe 2 sezony - 6 odcinkow to poprostu godzinne filmy - bardzo dobrze sie oglada ;)

 

 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wątki z Danką przewijam, więc mało mnie to obchodzi

Biorąc pod uwagę że jej losy będą dość ważne później... można pomijać

 

 

 

Ja zacząłem oglądać From Dusk Till Down series... no i jak na razie mam mieszane uczucia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bieżąco z FoxHD więc chyba po 9-tym

Mnie akurat trzeci sezon najmniej się podobał, duży wpływ na to miała końcówka sezonu, ale nie będę spoilerował, sam ocenisz. Trochę też za dużo imo Carrie było, jakoś ta postać potrafi mocno irytować.

 

N⁴&tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy GoT i coraz bardziej mi szkoda Tyriona. Najbardziej lubiany Lanister może w krotce zostać unicestwiony (książki czytam zaraz po skończeniu sezonu aby nie psuć sobie odbioru serialu). Końcówka z Daenerys też niezła. Ah te spojrzenia niewolników na swoich panów  :>  Mimo że odcinek przegadany bardzo szybko się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Mirror... you are not prepared... Urywa dupę przy samej szyi.  :blink:

 

 

Popieram. Szczególnie S01E02 mi się mega podobał, ale tak czy inaczej każdy odcinek był elegancki. A wam który najbarziej przypadł do gustu?

 

Nie mogę się doczekać na S3

 

Ogólnie po brytyjskich serialach widać, że w stosunku do produkcji z US&A brakuje budżetu, bo przeważnie sezon trwa 3-6 odcinków a potem jest długa przerwa, i że kraj jest mały, bo obejrzysz parę ich produkcji i nagle wszyscy aktorzy zaczynają się powtarzać, ale jeśli uśrednić to co robią, to kreatywność i jakość bije hamburgerów na łeb i szyję.

 

PS. Jak ktoś ma konto i ochotę, to może mnie dodać na filmwebie: http://www.filmweb.pl/user/sysak

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil ja czytałem Hobbita dość dawno temu przez co film mnie zraził wszelkimi zmianami, które w większości były na minus wg. mnie. Po seansie właśnie osoby co przeczytały książkę narzekały, Ci co nie czytali zachwalali. Przynajmniej druga część już znacznie lepiej się prezentuje - i mimo różnic w funduszach, to smoki z GoT bardziej mi podchodzą niż ta jaszczurka z Hobka.

A co do GoT to chyba jeden z nielicznych seriali gdzie prawie wszędzie można natknąć się na spoilery - wszyscy uwielbiają ludzi zdradzających fabułę...

 

 

A nie ostatni?

Z tego co czytałem na portalach o fantastyce to każdy tom powstawał ok. 3 lat, więc wychodzi na to że kolejny powinien być już tuż tuż. A czy autor skończy na kolejnym tomie, czy też napisze jeszcze z 5 to już tylko jego wola (tutaj mogłoby już życia zabraknąć Martinowi, ale podobna sytuacja była z Eragonem - miały być 3 tomy a są 4 albo 5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...