Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam dobrej pamieci do ksiazek, ale po przeczytaniu natknalem sie na wpis czy cos podobnego odnosnie nastepnego tomu ktory powinien zamknac cala historie. A czy autor rozbije go znowu na 2 czesci jak przedostatnie dwa, to juz jego wola.

 

W kazdym razie problemy karla to nic w porownaniu do Cersei w przyszlosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - rozbijanie tomów na części odbywało się u niektórych wydawców, oryginalne wydanie GoT ma tomów 5. A podobno ma być w sumie 7. Inna sprawa, że pierwotnie miała to być trylogia :P

 

 

 

Popieram. Szczególnie S01E02 mi się mega podobał, ale tak czy inaczej każdy odcinek był elegancki. A wam który najbarziej przypadł do gustu?

Jak dla mnie White Bear, 15 Milion Merits i Waldo Moment, potem reszta w kolejności dowolnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem - np. postać rycerza pijaczyny, co pomaga Sansie uciec była wprowadzona już w 2 tomie, w serialu dopiero teraz wyłącznie w celu ucieczki. Ale właśnie to uproszczenie pozwala później zagłębić się w książkę bez "ja to wszystko już wiem" (no dobra, ogólny rys się zna, ale pozostaje jeszcze sporo smaczków). Dodatkowo wyłapywanie na bieżąco podczas czytania zmian w serialu - np. odbicie Harenhall - chyba nie przekręciłem nazwy, czy też ucieczka Aryi z niego.

 

Ale pomijając już GoT, ostatni odcinek Arrow powoduje opad szczeny. Drugi sezon znacznie lepiej zaczął się od pierwszego ale końcówka zapowiada się o ligę wyżej. Aktora do roli Slade'a wybrali idealnie (w Spartacusie też grał b. db., tyle że jego postać została zniszczona w 2 i 3 sezonie).

 

A jutro znów wikingi :twisted2:

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[GoT]

ten pojedynek w ostatnim odcinku też coś mocno uprościli - o ile mnie pamięć nie myli do walki powinien być wybrany Grubas - były "gladiator" - obżerający się jakimś tłuszczem ;p

I była to bardziej pokazowa walka ;p

 

ps: a na imprezce u Joffa te karły nie jeździły czasem na świniach ? :D

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że po jego zakończeniu nie będę musiał rozdzielać sobie Homelandów :)

 

Słyszałęm wersję, że ma być łącznie 9 sezonów, z czego każde 3 będą oddzielną historią, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[GoT]

ten pojedynek w ostatnim odcinku też coś mocno uprościli - o ile mnie pamięć nie myli do walki powinien być wybrany Grubas - były "gladiator" - obżerający się jakimś tłuszczem ;p

I była to bardziej pokazowa walka ;p

 

ps: a na imprezce u Joffa te karły nie jeździły czasem na świniach ? :D

Walczylo rodzenstwo. Jedno na psie drugie na swini

Duzo pozmieniali, co mi osobiscie srednio sie podoba

 

Ciekawe jak pokaza pojedynek Oberyna i Gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozg gniecie caly sezon. kazdy odcinek byl bardzo dobry. a po zapowiedzi widze, ze nastepny bedzie tak samo dobry albo nawet lepszy. swietny serial. Mads Mikkelsen wypada rewelacyjnie.

ostatnia wieczerza z Gideonem mnie powaliła. az sie zastanawialem jak sam bym postapil ;]

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak cały sezon gniecie. To co wyczyniają twórcy to jest kosmos, Mads jest mistrzem, tak samo Hugh. Czekam na Michaela Pitta bo to będzie dopiero rozgrywka. No i meeeega mi się podoba postać Margot, jest inaczej niż w książce, dobrze że "zostawili" jej piękno w spokoju. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibal S02E09 gniecie mózg! Kocham Margot Verger! Czekam na Masona Vergera! Normalnie mogłoby to emitować Animal Planet, tyle zwierząt, hahahhaha. Luv It!

 

ok, jednym postem zacheciles mnie do zapoznania sie z ta produkcja w trakcie samotnej majowki - mam nadzieje, ze nie bedzie wtopy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vikingowie koncza sie z wielkim impetem i az chcialoby sie juz 3 sezon :D Arrow tez niezle podtrzymuje poziom.

 

Co do Hannibala, ogladam i narazie bez polotu. Mam tylko nadzieje ze po 4 odcinku cos sie rozkreci (3 odcinek. mnie zirytowal i wynudzil niesamowicie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z kolei wikingów traktuję jako zapychacz do hannibala i innych seriali, niby fajny ale jakoś oglądam bez większego entuzjazmu. Co do finału 2-giego sezonu to liczyłem na jakiś pogrom ekipy ragnara ale oczywiście happy end i irytującego flokiego znowu nie uśmiercili.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożesz kurva. Finał Vikingów mocarny! Końcówka miażdży łepetyne. Jeśli GoT oceniłem na 10, tutaj nie mogę dać mniej. Ludzie piszą, że pierwszy sezon słabszy, mnie się podobał bardzo, drugi to gniecie po całości. Czu GoT nie miał słabszych, nudnych momentów? Miał, sporo. Show History Channel biję na głowę Grę sposobem budowania napięcia i wyciśnięcia z widza emocji. Ostatnie minuty Blood Eagle, ostatnie finału, czuć gęsty klimat. Wyraziste postacie i nie trzeba tu siedmiu rodów, świetne sceny bitewne. No i Ragnar "Crazy Psycho" Lothbrook. 10/10. Luv It.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omijam seriale ale Almost Human wessało mnie jak bagno w japonkach. Co jeszcze jest skończonego o zabawieniu sci-fi/crime wartego uwagi? Political-fiction i historyczne interesują mnie jak PKB Tanzanii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożesz kurva. Finał Vikingów mocarny! Końcówka miażdży łepetyne. Jeśli GoT oceniłem na 10, tutaj nie mogę dać mniej. Ludzie piszą, że pierwszy sezon słabszy, mnie się podobał bardzo, drugi to gniecie po całości. Czu GoT nie miał słabszych, nudnych momentów? Miał, sporo. Show History Channel biję na głowę Grę sposobem budowania napięcia i wyciśnięcia z widza emocji. Ostatnie minuty Blood Eagle, ostatnie finału, czuć gęsty klimat. Wyraziste postacie i nie trzeba tu siedmiu rodów, świetne sceny bitewne. No i Ragnar "Crazy Psycho" Lothbrook. 10/10. Luv It.

 

Screen-Shot-2013-03-25-at-1.09.15-PM.png

 

Normalnie cały czas widziałem Jax'a. :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No końcówką niezła. Jak na cały sezon to miazga rzeczywiście .Ale w 1 sezonie bywały lepsze  odcinki, ale to tylko moje zdanie. Zresztą podejrzewałem że  tak to się zakończy. Trzeba czekać na 3 sezon. W zasadzie wiadomo tez czego w nim się spodziewać. Właśnie takie seriale zaraz po SF najbardziej lubię w takich klimatach. Niestety nie przekonał mnie tak bardzo Suits, któremu dałem ostatnio drugą szansę. Jakoś biurowe klimaty i krawaty mnie nudzą troszkę, ale zobaczymy co będzie dalej.  Californication 7 sezon też jakoś d.. nie urywa.  W tym roku czekam najbardziej na Boardwalk Empire.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja nie wiem czego się spodziewać w 3 sezonie bo wcześniej nie znałem postaci Ragnara, a domniemam Devil, że właśnie o to Ci chodzi, o znajomość historii.

 

Edytowane przez Heisenberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...