Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze teraz będę niecierpliwie czekał na kolejny sezon. Jest nieźle!

Ładnie to zrobili. A wiadomo już czy będzie sezon 3?

Nie wiem co mi się w tym serialu podoba, ale jakoś mnie wciągnął. Chyba sobie przed trzecim sezonem obejrzę jeszcze raz dwa pierwsze sezony. Poza Community, którego każdy sezon widziałem kilka razy taki "zaszczyt" jeszcze żadnego innego serialu nie dotknął ;)

 

Warto też wspomnieć, że pomiędzy dwoma sezonami Defiance było jeszcze wydane 5 mini epizodów opowiadających o tym co się działo pomiędzy pierwszym, a drugim sezonem: http://www.imdb.com/title/tt3654206/

Nie wiem jak z jakością bo dopiero niedawno sobie o tym przypomniałem i jeszcze tego nie widziałem ;) Ciekawe czy pomiędzy drugim i ewentualnym trzecim też coś takiego planują.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sezon Boardwalk Empire rusza już 7 września. Będzie się składał z 8 episodów i będzie to finałowy sezon.

 

Oo to był 4ty? Czekam tyle na 4ty sezon, że przestałem newsy sprawdzać... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że pomiędzy dwoma sezonami Defiance było jeszcze wydane 5 mini epizodów opowiadających o tym co się działo pomiędzy pierwszym, a drugim sezonem: http://www.imdb.com/title/tt3654206/

Nie wiem jak z jakością bo dopiero niedawno sobie o tym przypomniałem i jeszcze tego nie widziałem ;) Ciekawe czy pomiędzy drugim i ewentualnym trzecim też coś takiego planują.

 

Dla mnie przydałoby się jeszcze coś opowiadającego o zawiłościach między tymi rasami. Taki tutorial do serialu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wznawiając wątek The Strain, odcinki 6 i 7 zadziwiająco nie były nudne i podniosły poziom. Niestety 8 już jakby wrócił częściowo do tych poprzednich ale może jest szansa że będzie sie dało to oglądać.

Wiadomo, niemrawą gre niektórych postaci trzeba zaakceptować :)

 

 

EDIT

Ktoś ogląda Extand? Jakieś wrażenia?

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manhattan - bardzo przyjemny serial opowiadajacy o budowie atomówki.

last week tonight with john oliver - satyryczne spojrzenie na wiadomosci w wykonaniu profesora iana duncana z community. na kanale na jutubie jest wiekszosc materiału.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił? Premiera 4 sezonu 5 października, przecie. Ukazał się tylko odcinek "Debrief" przypominający pierwsze 3 sezony i wprowadzający w 4.

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland S04E01-2 jest całkiem okej, główna intryga o ile to ją już zakreślili może potrwać 1 sezon, ale i wystarczyć na dłużej. Podobnie jak ta poprzednia. W ogóle ma się wrażenie że powtarzają znane schematy ot np. emocjonalne rozterki Brody-ego(poprzednio), a wyniszczona psychika Quinn-a(teraz). Choć jeszcze może zaskoczyć.

Gotham- komputerowe miasto przypomina mi niektóre widoki z serialu Sanctuary, tam były co prawda bardziej kiczowate. Sama historia narazie ni grzeje ni ziębi. Jak dadzą dobre historie w każdym odc i odpowiednio poprowadzą główny wątek to może coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabralem sie za Rodzine Soprano. Pierwszy sezon byl przecietny i dopiero w drugim zaczyna wciagac.

Co do TWD, mam nadzieje ze bedzie ciekawsze niz ostatnie 2 sezony. Caly watek z gubernatorem i wiezieniem byl slaby.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwszy sezon Scandal US ( http://www.imdb.com/title/tt1837576/ ).

Serial lekko trzymający w napięciu, doza tajemniczości również jest, głównym bohaterom na końcu wszystko się udaje, więc polecam oglądanie na odstresowanie się po ciężkim dniu.

Moja ocena to 8/10.

 

 

Homeland - Pierwszy odcinek - przychodzi jedno na myśl - brakuje Brody'go ... zobaczymy jak się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...