Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

twd robi sie nudny. Tyle juz minelo od poczatku epidemii a wciaz maja spore zapasy ammo. Nie mowiac juz o tym ze brak atmosfery zaszczucia i czy nutki strachu, ot "chocmy expic!" i zaczyna sie mila sieka.. czegos brakuje.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle juz minelo od poczatku epidemii a wciaz maja spore zapasy ammo.

Kraj w którym odbywa się akcja ma szanse nie mieć problemów z amunicją ;)

TWD jeszcze nie widziałem 4 sezonu, ale chyba zaczekam aż skończą kręcić serial i wtedy zobaczę ciągiem wszystko czego nie widziałem. W małych dawkach bardzo źle przyswajam TWD.

Zacząłem też Almost Human, całkiem OK.

Bardzo fajny serial. Szkoda, że nie będzie 2 sezonu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraj w którym odbywa się akcja ma szanse nie mieć problemów z amunicją ;)

Ok, ale te zombiaki to takie miecho armatnie. Wczesniej jak widzieli stado to sie chowali/uciekali a teraz troche flaczkow lub sposob tej czarnej z zombii-slugusami na sznurku i po problemie. Az dziwi mnie ze jak siedzieli w wiezieniu to nie wpadli na pomysl umiejscowienia w okolo ich siedziby zombii-slugusow, musieliby tylko cicho siedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, start 5 sezonu walking dead, udany.

Homeland już są 3 odcinki, wszystkie ok.

 

Generalnie z seriali jakie tutaj padły, oglądałem jeszcze manhattan (o budowie bomby atomowej w usa), przyzwoity serial.

Ale zdecydowanie najlepszy to The Knick (szpital w NY ponad 100 lat temu), zdecydowanie polecam ten serial.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twd robi sie nudny. Tyle juz minelo od poczatku epidemii a wciaz maja spore zapasy ammo. Nie mowiac juz o tym ze brak atmosfery zaszczucia i czy nutki strachu, ot "chocmy expic!" i zaczyna sie mila sieka.. czegos brakuje.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Twardy jesteś, że brniesz dalej.

W połowie 3 sezonu odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wataha, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jakiejś rewelacji nie ma co się spodziewać. Samemu zacząłem od początku oglądać Prison Break, bo za czasów Polsatowej popularności oglądałem wybiórczo. Wydawał się wciągający. Przynajmniej do czasu wpadki do nowego wiezienia.

 

Rodzina Soprano - wymęczam 2 sezon, zostały 2-3 odcinki i chyba się poddam. Serial zachwalany itd. ale 2 sezony możnaby zrobić w 3 góra 4 odcinkach. Wszystko ciągnie się niczym flaki z olejem i całość mało ma coś wspólnego z gangsterką (oprócz 2-3 akcji). Po sprowadzeniu makaroniarza trochę się ruszyło i znów kicha. Przeceniany serial wg. mnie. I to mocno...

 

TWD - nowy sezon zapowiada się najlepiej z dotychczasowych. Jeśli poziom spadnie po kilku odcinkach wtedy odpuszczę sobie kolejne odcinki. 

 

Arrow nadal trzyma dobry poziom. Nawet Flash jak na początki nie jest zły, chociaż miny "doktorka na wózku" często są wyrwane z kontekstu.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boardwalk Empire - finał - hmmm. Szczerze mówiąc ostatni sezon można było sobie odpuścić w ogóle... Jak dla mnie trochę na siłę ciągnięte to wszystko. Niby zakończyło się tak jak powinno się zakończyć, ale pozostaje wielki niedosyt.

 

Mimo wszystko serial godzien polecenia, obok Deadwood jedna z lepszych "historycznych" telenowel (Spartacusa pomijam :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość dobry początek nowego sezonu TWD dawał nawet nadzieję na coś lepszego. Jednak znów zaczynają się nudy i skręt w kierunku produkcji HBO (bo sex to co na... baranów przyciąga). Po za tym śmieszne że zombiaki popylają w dość nowych ciuchach jedynie w kilku miejscach poplamionych :D Aż się przypomina loading screen z Devil Inside gdzie 2 zombiaki płci żeńskiej reklamowały jakiś proszek do prania :) Daję ostatnią szansę temu serialowi i jak nic ciekawego się nie wydarzy to bye bye.

 

Flash... na razie dość przeciętnie. Niektóre efekty specjalne śmieszą swoją sztucznością. Może coś ciekawego się z tego wykluje. Taki Arrow dopiero w drugim sezonie się rozkręcił - nadal się zdarzają nudnawe odcinki i walki są dość słabe, ale daje to to radę. 

 

I coś o starociach.

 

Prison Break. Pierwszy sezon był bardzo dobry i trzymał nawet w napięciu. Drugi nieco słabszy ale też przyciągał uwagę. 3 jest już znacznie słabszy i w sumie powinien być zwieńczeniem serii po lekkiej modyfikacji. Po 2 pierwszych epkach 4 sezonu wiem jaka czeka mnie szmira, ale chcę już do końca poznać tą historię. Najlepsze jest to, że postacie zachowują się jakby były zupełnie kimś innym niż w poprzednich sezonach. No i nic nie przebije urządzenia szczytującego dane ze wszystkich urządzeń w okolicy, w tym odłączonego dysku twardego (takich akcji nie było nawet w matrixie  :D )

 

Rodzina Soprano... Siedzę na początku 3 sezonu i powiem jedno - nie wiem skąd zachwyty nad tym serialem. W kółko to samo + usypiające mnie już wizyty u psychologa. Te 2,5 sezonu możnaby równie dobrze streścić w 4 góra 5 odcinkach. Zastanawiam się czy nie zakończyć przygody z tym serialem. Po prostu jedna wielka nuuuuuuda.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manhattan. Jak dla mnie genialny serial z ciekawą tematyką.

Specyficzny bardzo i wciągnie może z 3% tych co obejrzeli pierwszy odcinek, ale dla mnie mega wypaśny, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem w tym roku.

 

Tymczasem Newsroom powrócił - po przeciętnym drugim sezonie zapowiada się nawet nieźle, zobaczymy jak dalej pociągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...