Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Wait...

To byl final? LOL. To pewnie dlatego przesolilem ta fasolke bo malo co nie zasnalem przy garach HAHAH

 

/Caly gar fasolki po bretonsku dammit!

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczyna się maraton "The Wire" w wersji HD, na hbo. Remaster.

 

Wygląda super.

Co ciekawe w wersji 16:9 widać więcej, to nie jest tylko resize/cut. Serial był filmowany i przycięty do 4:3 pod telewizję, ale oryginalny materiał był panoramiczny.

 

Porównanie, stara jakość:

 

 

Nowa:

 

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final i zakonczenie White Collar.

Tak powinno bylo byc z dexterem... Ktos odrobil lekcje z rezyserki i robienia show.

Po 6 sezonach moge polecic. 7.5+/10 za lekkosc i barwnosc.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Justified (5 sezonów, 6sty chyba teraz jest w trakcie).

Nawet ok, chociaż serial specyficzny.

 

Teraz X-Files w 1080p, jest remaster robiony przez jakąś niemiecką telewizję (jest angielskie audio). Bodaj 3,5 sezonu jest.

 

http://imgur.com/a/KRC3j

 

cJsbQKL.png

tKKQ76v.jpg

Edytowane przez aerial
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Justified (5 sezonów, 6sty chyba teraz jest w trakcie).

Nawet ok, chociaż serial specyficzny.

 

Teraz X-Files w 1080p, jest remaster robiony przez jakąś niemiecką telewizję (jest angielskie audio). Bodaj 3,5 sezonu jest.

 

http://imgur.com/a/KRC3j

 

cJsbQKL.png

tKKQ76v.jpg

 

 

Nieźle. Czekam teraz tylko na Stargate'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Czekam teraz tylko na Stargate'a :)

:rolleyes: to by było coś. Choć seria nie ma szczęścia, od SG Universe chyba każda telewizja i nie tylko boi się tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce SG1 w 1080p (no dobra choć 720p) i z DD 5.1 Dla tego mogę obejrzeć po raz piąty tą serie..

 

BTW

Właśnie jestem po raz kolejny na SG Atlantis. Kurde, jak ja kocham te seriale ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stargate to jest to z Macgyverem? I w pierwszym sezonie 90% światów do których się udają, to jakieś prymitywne ludy, i większość akcji dzieje się w lesie. Inne rasy powstają przez np. doklejenie szpiczastych uszu ludziom.

Pamiętam że kiedyś dzielnie próbowałem zacząć to oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten z MacGyverem :D

Świetny serial. Dużo humoru, parę uproszczeń (np. wszyscy w galaktyce spikają po angielsku...*), wciąga jak bagno.

 

Niedawno skończyłem SG-1 (10 sezonów - łatwo poszło), ale na Atlantis zaciąłem się na początku drugiego sezonu...

 

* Celowy zabieg, nie chcieli uczyć się co kilka odcinków nowego języka. W filmie z tym problemu nie było

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stargate to jest to z Macgyverem? I w pierwszym sezonie 90% światów do których się udają, to jakieś prymitywne ludy, i większość akcji dzieje się w lesie. Inne rasy powstają przez np. doklejenie szpiczastych uszu ludziom.

Pamiętam że kiedyś dzielnie próbowałem zacząć to oglądać :)

Pierwszy sezon, owszem to jeszcze nie to ale później jest tylko lepiej i lepiej. I warto nawet pierwszy obejrzeć dla ważnych szczegółów postaci i światów których potem wątki ciągną się przez sezony.

Innych ras jest niewiele, ale nie o spiczaste uszy w tym serialu chodzi ale o ogólny świetny klimat. Bardzo, bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...