Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

edit: Machnalem pierwszy odcinek Daredevila - od razu moge powiedziec, ze wszystkie flashe i arrowy chowaja sie pod wzgledem walk.

Zobacz sobie pierwszy odcinek Arrowa tak dla przypomnienia, tam też była niezła choreografia walk. Szkoda, że potem poszli z tym w dół.

 

DD zobaczyłem całego i muszę powiedzieć, że całkiem, całkiem. Chyba najlepszy główny "zły"(chociaż Slade z Arrowa depcze mu po piętach) z serialów na bazie komiksów.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie walki w Arrow zawsze sztucznie wygladaly (flash to samo). Pomijam juz nawet aktorstwo, ktore tez tam lezy i kwiczy. Niby w DD zamiast informatyczki-gaduly robiacej humorystyczna czesc wstawiaja tutaj parke (wspolnik Mardocka i ich sekretareczka). W arrow jak na dloni widac, ze te ciosy to sobie gdzie w powietrzu lataja, celu nie dasiegaja a i tak ten pada znokautowany. W DD nadal widacz odrobine sztucznosci walki, ale jeszcze to 2 klasy wyzszy poziom caloksztaltu. 

 

Co do Slade, gostek gral jak w spartakusie Krixosa z 2-3 sezonu, gdzie ta postac nie byla juz tym samym co w 1 sezonie (i wlasnie tak powinien zagrac w Arrow ;) ). Po za tym zaczyna byc juz nudna ta sama mina Oliwki, na kazda mozliwa sytuacje, cos idzie zle to dostaje boosta do mimiki twarzy i zagryza warge...

 

edit: polecam DD 8,5/10. Z kazdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej mi sie podabal opening i muzyka z niego.

Edytowane przez Quave
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kiedyś chciałem łyknąć Flash'a ale urwałem w pewnym momencie. Daredevila łyknąłem wczoraj i dzisiaj - może dlatego że gdzieś kurzy się Daredevil: Man Without Fear kupiony gdy marzyłem o modemie 28800...

Sezon pierwszy jest wszystkim tym czego brakowało mi w filmie - wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek Vikingów ogólnie taki sobie.   Poprzedni był znacznie lepszy.  Czekam jednak na 4 sezon, który jest w produkcji... Jeśli wierzyć Historii nordyckiej i poczynanim Ragnara to będzie ciekawie.  Także ostatni odcinek był dla mnie raczej do przewidzenia. Zastanawialem się tylko jak to rozegrają i w którym momencie. Prawie się nie myliłem. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta Rollo znowu zachciało się władzy, Ragnar mógł go ubić przy pierwszej okazji, bo to było wiadomo, że znowu będzie miał fazę. ;> A tak znowu przyleci z podkulonym ogonem błagając o litość.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Albo tym razem go nie zdradzi, przecież mógł przejąć władzę i wpuścić brata bez walki, no przecież zawdzięcza mu życie ...

 

Edytowane przez Catalyst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta Rollo znowu zachciało się władzy, Ragnar mógł go ubić przy pierwszej okazji, bo to było wiadomo, że znowu będzie miał fazę. ;> A tak znowu przyleci z podkulonym ogonem błagając o litość.

 

 

 

Rollo nigdzie nie przyleci... zasiedzi się we Francji, umocni, nawet chrzest przyjmie, a w 1066 roku jego potomek dokona ostatniej udanej inwazji na Wyspy Brytyjskie ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil obejrzany,Vikings też, lece z GoT, ale to juz trochę z przyzwyczajenia. 

 

No i zastanawiam się czy warto wchodzi w serialowe uniwersum DC. Widze rozmowa na jego tematu troche była, wiec pytanie tak czy nie? 

Dodam, ze lubie DC, ale to jak się zabieraja za swoje uniwersum filmowe nie napawa optymizmem do seriali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rollo nigdzie nie przyleci... zasiedzi się we Francji, umocni, nawet chrzest przyjmie, a w 1066 roku jego potomek dokona ostatniej udanej inwazji na Wyspy Brytyjskie ;) 

 

 

Cwaniak, bo przeczytał historię. ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze lubie DC, ale to jak się zabieraja za swoje uniwersum filmowe nie napawa optymizmem do seriali.

Masz na mysli arrow i flash? Seriale sa dosc przecietne. W sumie Flash wypada lepiej niz Arrow, ktore stalo sie nudne. Nie licz tez na walki jak w DD, tu sa o klase lub 2 gorsze. Krwii znikowe ilosci, siniakow tez. Ewidentnie 2 serie dobione pod mlodziez. I najgorsze w tym wszystkim, aktorzy. Arrow ciagle ma jedna mine jakby mial sie rozplakac za chwile. Coraz bardziej wkur... Felicity i Digle (tego mam nadzieje juz niedlugo usuna). W Flash irytujaca postacia jest Iris i ta naukowiec pomagajaca Allanowi. Tak w miare daja rade, ale znowu do DD brakuje.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy post, bo od ostatniego sporo czasu minelo. Obejrzalem pierwszy sezon Agentow Tarczy. Z poczatku bez wiekszego polotu. Od 15odcinka zaczelo wciagac aby na final przysiasc. Calosc niezla no i zapowiada sie ciekawy 2 sezon. Jak te wszystkie seriale rusza po przerwie to nie bedzie czasu na nic innego niz ich ogladanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasteczko Wayward Pines. trzeci odcinek i zaczyna się fajnie rozkręcać. ponoć to może być drugie Twin Peaks ;] trochę wątpie, ale zobaczymy. 

Też mi się zaczął podobać.

 

btw

przypomina też Pod kopułą..nieważne zresztą co przypomina, może będzie nieźle.

Ogólnie coś posucha serialowa ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zaczął podobać.

 

btw

przypomina też Pod kopułą..nieważne zresztą co przypomina, może będzie nieźle.

Ogólnie coś posucha serialowa ostatnio.

Moja lista seriali w trakcie jest i tak już długa, lepiej niech nie wyskakują przez następne 2-lata z niczym dobrym ;)

 

Zacząłem ostatnio The Messengers. Nie polecam. Chyba poza postacią Lucyfera nic w tym serialu ciekawego nie ma.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibal i ostro? Nie przesadzajmy ten serial jest dosc specyficzny, ale nie jest tez niczym nadzwyczajnym.

 

Nowy odcinek GoT - 9ep 5 sezonu, jakos tak bez polotu po poprzednim odcinku. Mam nadzieje, ze maja cos jeszcze mocnego na final.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. nóżki nie były zrobione na ostro. zbyt prostackie ;]

Masz niskie wymagania widze. Dla mnie postacie w Hannibalu sa dretwe. Fabula najzwyczajniej w swiecie nudna. Tworcow po prostu przerasta tematyka. Duzo gadania od czapy, Hannibal to zwykly socjopata-kanibal. Brakuje mi w nim lekkiego szalenstwa, energetycznosci, tego czegos co stworzyl Hopkins w swojej kreacji Lectera. W serialu prostu nuda, "lanie pseudonaukowo-psychodelicznej gadki". Rownie dobrze moglbym ogladac zdubbingowane truchla... Daje mu jeszcze szanse, jak sie przez 2 odcinki nic nie zmienia rezygnuje tak jak samo jak zrobilem juz z Arrow, Powers, Sherlock (kolejny serial zwalony przez tworcow, swietny material a to co serwuja to kupa gnoju. Po kazdym kolejnym filmie/serialu z "hobbitem" coraz bardziej nie lubie tego aktora, jest irytujacy. Ale co do samego serialu, postac Sherlocka jest debilna - gosciu ze skanerem i mikroskopem w oku, z odlegosci ponad metra robaczyl na czyjejs nodze wlosy i wydedukowal z tego ze ta osoba ma na pewno 2 lub 3 psy o,O moze jeszcze grupe krwii niech poda...).

 

Niedawno tez obejrzalem kilka odcinkow Doktora Who w tv... kolejne szambo, serial gdzie biegaja jakies mutanty, wymachuja rozdzkami, biegaja w jedna i w druga bez celu i skladu + infantylny humor, ktory nie smieszy w zaden sposob. No coz ale sa osoby co lykaja wszystko jak mlode pelikany ;) (tak wiem, kazdy ma inny gust, ale dla mnie wymenione seriale to dno i kilometry mulu).

 

 

edit: Final GoT i moge powiedziec jedno - MIAZGA.

 

Spora czesc bohaterow wybita, chociaz mysle, ze sniegus zostanie wskrzeszony przez Mellisandre. Ze Startkow pozostala juz tylko Arya (mimo, ze nie pokazywali smierci Sansy, to jednak skok z 20-30m ...). No i biedny Stannis. Stracic wszystko w ciagu kilku chwil. Przynajmniej umarl z godnoscia. W watku Daenerys tez zaczelo sie cos dziac, ale troche za pozno. Az nie mozna sie doczekac kolejnego sezonu ;)

 

Edytowane przez Quave
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Final GoT i moge powiedziec jedno - MIAZGA.

 

Spora czesc bohaterow wybita, chociaz mysle, ze sniegus zostanie wskrzeszony przez Mellisandre. Ze Startkow pozostala juz tylko Arya (mimo, ze nie pokazywali smierci Sansy, to jednak skok z 20-30m ...). No i biedny Stannis. Stracic wszystko w ciagu kilku chwil. Przynajmniej umarl z godnoscia. W watku Daenerys tez zaczelo sie cos dziac, ale troche za pozno. Az nie mozna sie doczekac kolejnego sezonu ;)

 

 

 

W got "pewność" że ktoś nie żyje masz jak to dokładnie widać. Stannis np. nie widać jego śmierci, równie dobrze miecz mógł chybić :)

Ten skok z muru to wręcz 100% nie jest śmierć.

I wreszcie Jon Snow, śmierć tej postaci zamyka tyle niedokończonych wątków, że praktycznie nie ma to sensu. W książkach jest do momentu gdzie go zadźgali, ale dalej nie wiadomo co się stało. Ja bym nie wykluczał że w jakiejś formie powróci ta postać, jeżeli nie w następnym sezonie to w kolejnym.

 

 

Jutro premiera na hbo drugiego sezonu true detective.

Na mnie nie robi takiego wrażenia jak sezon 1, ale okaże się po obejrzeniu przynajmniej pierwszego odcinka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q4uxGbhO4ag

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co od GoT

 

Obstawiam, ze Melisandre odegra sporo role w powrocie Śnieżka albo moze "inny" Johny  ;). Co do Stannisa jest szansa, ze Brienne darowała mu życie - i tak juz wszystko stracil i zycie w takim stanie bedzie dla niego znacznie gorsze niz smierc,

 

Tylko mi sie zdaje, ze ten sezon byl jakis taki bardziej hermetyczny? Ciagle tylko danka i problemy w miescie, krolewska przystan, mur i chwile Dorn... W poprzednich sezonach chyba wiecej miejsc bylo.

 

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam  że dzisiaj, a raczej jutro naszego czasu premiera 2 sezonu The Last Ship. Pierwszy sezon bardzo mi się podobał i oby drugi był równie udany. Na premiere będą wyemitowane 2 odcinki.  Co do GOT to sezon uważam za udany i czekam na kolejny. No i 26 czerwca 3 sezon Pod Kopułą.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W got najgorsze jest to, ze rozkreca sie tuz przed koncem sezonu - taki breaking bad, tyle ze tam to bylo stosowane do odcinkow ;) Ostatnio zaczalem oglac Marvel Agent Carter. Nawet niezle, lepsze niz poczatki tarczy. Marvel ciagle poszerza swoje uniwersum zalewajac nas coraz to nowymi serialami,filmami, postaciami. Teraz czekam na swiezosc w ich filmach, bo od Avengersow te same schematy - wyjatek Kapitan i zimowy w nieco mroczniejszym klimacie.

 

I w krotce chyba detektywi ruszaja, sezon 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sezon 2 true detective jednak sporo słabszy niż jedynka.

Za dużo naraz, za dużo "głównych" bohaterów.

Druga sprawa to sceneria. Nie wiem jak wam, ale po tylu filmach, serialach i grach, akcja dziejąca się w Kaliforni. Ujęcia są super ofc, ale klimat jest dość wyeksploatowany. Znacznie bardziej mnie interesowała właśnie Luizjana z s1 z tego powodu.

Na plus na pewno dobra muzyka.
Oglądać będę, ale na ten moment s1 bym ocenił zdecydowanie wyżej. Może się zmieni.
Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...