Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Homeland S5, Sleepy Hollow S03, Blacklist S03, Marvels Agents of S.H.I.E.L.D S03 ruszyły... ciekawe co narozrabiają, acz Sleepy sobie darowałem S2, bo coś mnie nudził, a było sporo innych do obejrzenia.

 

Heroes Reborn S01 - po dwóch odcinkach, chyba będzie klapa, ale... trza cierpliwie zobaczyć.

Midwinter Of The Spirit S01 - Może być dobrze.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klimat w FTWD bardziej nasycony niż w TWD (porównując pierwsze sezony). Akcja może nie jest super dynamiczna, ale na pewno lepiej niż w TWD.

To co wydaje mi się intrygujące jest to, iż postacie są dużo mądrzejsze i ogarniają stanowczo więcej niż te z TWD po paru sezonach... Głupie akcje ograniczone do minimum, a główni bohaterowie potrafią od początku zachować zimną krew. Szybko zdobywają wiedzę o nowym otaczającym ich świecie, nie ględzą pół odcinka zanim coś zrobią, od razu przechodzą do czynów. W sumie to na plus - mamy tutaj konkretne charaktery. Myślę, że twórcy wyciągnęli wnioski z pierwowzoru.
Finał był świetny. Jednak... napuszczenie 2k zombie na bazę wojskową tylko by uratować 2 członków rodziny, a narażając w sumie wszystkich w około... trochę przesada ;)

 

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak wy możecie śledzić te wszystkie seriale. 90% z nich to chłam, którego nie mam ochoty oglądać po jednym odcinku. Czy chodzi tylko o brak lepszej formy spędzania wolnego czasu, czy faktycznie sprawia wam to przyjemność?

Przed chwilą skończyłem pierwszy odcinek Flash. Poważnie, ktoś to ogląda? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak wy możecie śledzić te wszystkie seriale. 90% z nich to chłam, którego nie mam ochoty oglądać po jednym odcinku. Czy chodzi tylko o brak lepszej formy spędzania wolnego czasu, czy faktycznie sprawia wam to przyjemność?

Przed chwilą skończyłem pierwszy odcinek Flash. Poważnie, ktoś to ogląda? :roll:

 

A co ty niby robisz od 21.00-22.00? Książka nie wchodzi w grę i zaspakajanie kobiet masz już za sobą.

Z chęcią poczytamy co kolega ogląda, czy też jak spędza wolny czas. No to jedziesz ....

 

 

Jakos ni grzeje, ni ziembi mnie cale to uniwersum dc - mam na mysli seriale i filmy jakie maja wydac. Apogeum to bedzie przy Suicide Squad xD

 

Tyle tych seriali, że każdy coś tam dla siebie wybierze... nie bój żaby.

Mnie np w ogóle nie zainteresował Walking Dead, czy Boardwalk Empire.. każdy ma swoje gusta.

Mojej nie podszedł Breaking Bad, ale Dexter już tak. (mnie średnio)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kiedy Ty masz czas na kobiety, prace i seriale jak  całe dnie siedzisz na tym forum i napierdalasz po 20-25 postów.  Co nie wejdę z telefonu w robicie czy gdzieś to wiecznie jesteś, i podejrzewam ze nie tylko na tym. Bez urazy. ;)

 

Ja wracam z nocki i jak się ogarnę to i tak mam na tyle mało czasu by nadrobić zaległości w serialach.  Praca dom, obowiązki.  Ostatnio jedynie co mnie zaciekawiło to najowszy The Walking Dead. A raczej Fear The Walking Dead. Nawet daje rade.  Czekam na główną wersje..

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kiedy Ty masz czas na kobiety, prace i seriale jak  całe dnie siedzisz na tym forum i napierdalasz po 20-25 postów.  Co nie wejdę z telefonu w robicie czy gdzieś to wiecznie jesteś, i podejrzewam ze nie tylko na tym. Bez urazy. ;)

 

Ja wracam z nocki i jak się ogarnę to i tak mam na tyle mało czasu by nadrobić zaległości w serialach.  Praca dom, obowiązki.  Ostatnio jedynie co mnie zaciekawiło to najowszy The Walking Dead. A raczej Fear The Walking Dead. Nawet daje rade.  Czekam na główną wersje..

 

Ja na szczęście mam dniówki i pracuję kulturalnie ok 5.30-13.30. (często wtedy posty piszę - i siedzę w zasadzie tylko tutaj, tak jakoś nie ma czasu na inne, hahaha)

Czas na obejrzenie 1-2 odcinków między 22-00 znajdę, nie zawsze, ale często.

 

To, że mnie tu widzisz, to nie oznacza, że zawsze jestem. Fakt, ostatnio 2 miechy byłem w delegacji... toteż nadrobiłem (7-18 robota  :unsure: ). Coś trzeba robić... Nie zapierdzielam 24/dobę. A jak to w przypadku pracy przy kompie okienko z purepc w tle sobie leci.

 

20-25 postów dziennie to trochę przesadzasz (średnia ok 6 dziennie), no i ktoś je musi trzepać, by inni sobie przy kawce mogli poczytać. Ty i Klaus wszystkiego nie ekhmm.. opierdzielicie. Hehe. 

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniac wszystkie seriale? Got, vikings, detective, flash, agents of shield, twd to nie wszystkie seriale ;) TWD obejrzy sie w nocy o 23 w tv, reszta to w w ciagu tyg. lub weekend. Swoja droga to z niecierpliwoscia wyczekuje Vikings i z mniejszym zainteresowaniem Got. W sumie zastanawiam sie czy Rzymu nie obejrzec do czasu ich emisji, bo 2 pierwsze odcinki byly nawet nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem. Drugi sezon mnie irytowal, a przewaznie laski Spartacusa i Crixosa. Od 2 odcinka tylko czekalem na moment az wkoncu je ubija. Przez zmiane aktora (stary odtworca zmarl) przez ponad polowe sezonu musialem sie przyzwyczaic do nowego. Ogolnie kolejne sezony dobre, acz tylka nie urywaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do aktora idzie się przyzwyczaić z czasem .Ogólnie serial wypadl nieźle. Zakończenie w sumie fajnie zrealizowane.  Jednak pierwszego sezonu nic nie przebije. Zwłaszcza walk na arenie. Tego mi najbardziej brakowało potem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeland jest specyficzny, ale bardzo dobry,

Arrow jak to Arrow, w zasadzie już od pierwszego sezonu był średniawy i taki już raczej pozostanie.

 

Natomiast Blindspot i Limitless mogą okazać się fajne, bo na razie nie przynudza. Blacklist też trzyma poziom.

 

Ruszyły :

 

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzym > wszystkie spartacusy razem wzięte

świetny serial to był

 

Narcos obejrzałem, nawet ok, ale też mam wrażenie dalej mocnego uproszczenia. Dla mnie zbyt słabo przedstawiona strona psychologiczna głownego bohatera. Nie widać w nim żadnego konfliktu, z jednej strony troska o rodzinę, z drugiej zabijanie niewinnych ludzi bez mrugnięcia okiem. Nie wydaje się to zbyt wiarygodne, musiał mieć jakieś emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za smutek z tego Heroes Reborn. Nie tak zapamiętałem oryginał :( Większość nowych postaci jest irytująca. Nawet efekty wyglądają bardzo słabo. Szkoda... Może jeszcze to się jakoś wyklaruje

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...