Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

W Fear of the Walking Dead został po części wyjaśniony motyw z wojskiem i co się z nim stało.
Co do fortec - to zawsze ma swoją słabą stronę. Wystarczy, że jeden z osobników umrze drogą naturalną (lub też i nie) i reszta niedoświadczonych osadników zostanie zaatakowana wewnątrz. Potem to lawina, ktoś się nie przyzna do ugryzienia, więcej zombie i ogólna panika.
Im większa grupa ludzi w takim 'bunkrze' tym większe ryzyko. Dlatego tylko małe zwarte grupy mają największe szanse na przetrwanie, gdzie ludzki czynnik ryzyka zostanie zminimalizowany.
Zresztą ciężko zbudować taki niezawodny schron w takich czasach...  Szczegółowo to widać w każdym sezonie.
I na koniec, świat w którym jedno draśnięcie oznacza śmierć, jedno potknięcie i nie żyjesz. A każda śmierć to kolejny przeciwnik. Izi nie?

 

P.S. Nowy sezon TWD zaczął się w pytę :D

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszył:

Jane the Virgin S2  :rolleyes:  http://www.filmweb.pl/serial/Jane+the+Virgin-2014-711133

 

I od jakiegoś czasu jak ktoś ogląda:

Scorpion S2 http://www.filmweb.pl/serial/Skorpion-2014-710660

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona się ze mnie śmieje ale ja wierny jak pies. Jakąś opere mydlaną trzeba oglądać :)

 

Supernatural wciągnął mnie pierwszym sezonem... no i sobie oglądam do dziś. Miło, lekko i przyjemnie. 

Moja piękniejsza zaś gustuje w bajkach pełnometrażowych, obowiązkowo z polskim dubbingiem. Nie ma się co śmiać...a wręcz należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bajki sa u nas dobrze dubbingowane. Jedynie filmy otrzymuja jakis gniot, co gwalci uszy przez caly seans... Co do lektora, ktorego niektorzy nietrawia, to czasami jest dobra rzecz - jesli ogladamy cos co nas nie za bardzo interesuje i mamy cos do zrobienia akurat, to mozna te 2 sprawy pogodzic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było i oglądacie:

 

The Leftovers S2 http://www.filmweb.pl/serial/Pozostawieni-2014-684445

The Masters of Sex S3 http://www.filmweb.pl/serial/Masters+of+Sex-2013-645696

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bajkach animowanych? Wolałbyś Shreka bez dubbingu?  :shock:

no jak dla dzieci to jeszcze ujdzie

ostatnio trafiło mi się ogladać animowany serial o zółwiach ninja ale z napisami angielskimi - to jest super sprawa dla uczących się jezyka [łatwość skojarzenia mowy z pismem, i słyszysz naturalną mowę]

 

co do szreka to ok ale jego wersja orginalna też jest super - wymaga to jednak innego skupienia

 

ciekawy pomysł mają pozostawieni - zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

knick pierwszy sezon był niezły, bardzo ciekawy serial

 

Ja tymczasem wreszcie się wziąłem za ten remaster the wire. Warto to obejrzeć, nawet jeżeli ktoś serial już widział, zupełnie inaczej się ogląda.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem drugi sezon Black Sails i gorąco polecam. Spodoba się szczególnie tym, którzy lubią seriale wprawdzie luźno ale jednak związane z historycznymi wydarzeniami. No a Ci którzy lubią piratów, morze i sporo akcji to już w ogóle będą wniebowzięci :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem drugi sezon Black Sails i gorąco polecam. Spodoba się szczególnie tym, którzy lubią seriale wprawdzie luźno ale jednak związane z historycznymi wydarzeniami. No a Ci którzy lubią piratów, morze i sporo akcji to już w ogóle będą wniebowzięci :).

 

Wątek gejowski długo ciągnie się? Względem pierwszego sezonu daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...