Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek gejowski długo ciągnie się? Względem pierwszego sezonu daje radę?

Wątek gejowski jest cholernie niesmaczny ale w samym serialu trwa pare sekund. Później jedynie o tym ktos wspomina ale na szczęscie bez scen z tym związanych:). Jeśli chodzi o sam drugi sezon to moim zdaniem jest jakies 10 razy lepszy od pierwszego. Trzeciego to sie cholera doczekać nie mogę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ostatnio vblogi gostka co w ameryce siedzi i opisuje tam wszystko... Jeszcze troche i ta tolerancyjna nacja wybuchnie, bo juz wg. niego pojawiaja sie glosy przeciwko gejom i ich obnoszeniu sie z tym oraz przeciwko czarnym - gdzie nie pojda to oczekuja obslugi na wczoraj, zanim przyjda juz ma wszystko czekac na nich. Normalnie jak zwierzeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszył:

Da Vinci's Demons S3 http://www.filmweb.pl/serial/Demony+da+Vinci-2013-644580

 

Mnie podszedł, polecam.

 

Jekyll & Hyde S1 http://www.filmweb.pl/serial/Jekyll+%26+Hyde-2015-743854

 

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD s06e03 - :o

Jeśli dotrzymają sezon w tym stylu do końca to będzie serial 10/10.

Dokładnie, końcowy cliffhanger co prawda najpewniej rozwiąże się pozytywnie

 

bo Rick nie może umrzeć, za to "śmierć"* chińczyka w taki sposób zaskoczyła mocno.

edit: *domniemana śmierć, bo w sieci już pełno zdjęć z planu i teorii jak to Glenn przeżył. wzorem postaci z GoT...

 

Jak i fakt że jak do tej pory w każdym odc sezonu dosyć sporo się dzieje pozwala sądzić że twórcy się ogarnęli. Oby tylko wystarczyło budżetu do końca sezonu to będzie miazga.

Homeland sezon 5 ep 4

Robi się coraz ciekawiej, do tego fajnie się ogląda ten sezon z racji bliższych klimatów. Ogólnie serial trzyma formę.

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem po seansie 3 odcinka TWD i poziom trzyma ładnie. Kolejny mocny z ciekawą akcją.

 

 

Na 90 % jestem przekonany, że Glenn nie umarł, a owe flaczki to były tego drugiego kolesia. Zapewne schowa się w tym śmietniku na którym stali. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem po seansie 3 odcinka TWD i poziom trzyma ładnie. Kolejny mocny z ciekawą akcją.

 

 

Na 90 % jestem przekonany, że Glenn nie umarł, a owe flaczki to były tego drugiego kolesia. Zapewne schowa się w tym śmietniku na którym stali. :D

 

 

No to jedna z opcji. Było by to raczej dziwne i naciągane, przy takiej ilości szwędaczy nawet wysmarowanie się ich "zapachem", by raczej nie pomogło, a obecnie będzie wysmarowany świeżutkimi flaczkami Nicholasa. Faktem jest że Glenn był przygnieciony Nickiem, ale że mu żaden zombiak nawet nogi nie skubnie ?. Zależnie od wyniku ta scena była albo dobrze albo kiepsko zrobiona

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej małoprawdopodobne by w ten sposób przeżył. Aktorzy czasem odchodzą z różnych powodów.  Ale że idzie to niby wg komiksu. Nie wiem też czy postacie się zgadzają z tymi co w komiksie   W każdym razie ja zakładam że nie żyje. Troszkę IMO dziwna śmierć jednej z najbardziej znanych postaci. Ale z drugiej strony nie mogą wieczne uciekać. Gdyby przeżył to byłoby to jeszcze bardziej naciągane.  W sumie nie wiem czy na tą krate z drutami dało się przejść na drugą stronę i uciec. Cóż przekonamy się w następnych odcinkach. Sam odcinek bardzo ciekawy. Jednak to co w TWD jest najlepsze. Nagłe zaskoczenie i jatka dosłownie pełną gębą.  Zwiedzanie opuszczonych miast. Zasadzka w jakimś domu/sklepie. Oby tak dalej.

 

 

 

Jednocześnie oglądam Fear The Walking Dead. Powoli nabiera tępa i pomysł ogólnie trafiony IMO.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FTHD nie jest zły, ale po tych zachwytach w necie byłem nastawiony na coś znacznie lepszego. Poprawny, nic więcej. Może 2 sezon pokaże coś ekstra, ale równie dobrze może się okazać, że powstanie drugi TWD tylko z innymi bohaterami. A TWD czekam do końca rundy jesiennej, nic mnie tak nie wnerwia jak czekanie tydzień po tygodniu na kolejny odcinek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odc to to samo co pilot..

Sam serial trywialny i ze średnią gra aktorską ale co tam, obejrzy się. W końcu to moje ulubione sci-fi ;)

 

Raczej nie będą to moje klimaty, to serial dla nastek... tak jak i Flash, czy wiele innych.

Oczywiście, może i można z braku laku.. ale ja mimo wszystko mam sporo innych w grafiku, a już na nie ostatnimi czasy brak czasu. Ja tam gustuję bardziej w czymś pokroju X-Files, Outer limits,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. ;)

 

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale nie dawno pojawił się bardzo fajny serial akcji, choć lekko przekoloryzowany : The Player. Każdy jeden z odcinek ma w sobie tyle akcji, że w niektórych filmach tyle nie ma.

Jeśli ktoś lubi filmy pokroju Mission Impossible to serial na pewno przypadnie do gustu. :)

 

Dla mnie osobiście jest to dobra odskocznia od Arrowa który porwał mnie pierwszym sezonem a teraz oglądam bo oglądam.

 

Zacząłem również oglądać Mr.Robot który dla jednych będzie zwykłym gniotem a dla drogich świetnym serialem. Tak czy inaczej również polecam z zapoznaniem się tą produkcją.

 

Napisane z Sony Xperia Z1

Edytowane przez Tomix96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walkig Dead S06E05 - pierwszy nudny odcinek w tym sezonie, może ze 2 sceny z jakąkolwiek akcją, a tak przez większość odcinka rozważanie o życiu jak za dawnych sezonów.

Homeland S05E06 - strasznie fajnie się ten sezon rozwija, może nie jest to jeszcze szczyt formy, ale na pewno jest ciekawie.

 

 

Oglądając odc z tego sezonu odniosłem wrażenie jakoby, częściowym zamiarem producentów zmiana wizerunku muzułmanów jako głównych złych w serialu. Owszem są terroryści, ale bardziej niż w poprzednich sezonach starano się pokazać islamistów od pozytywnej strony (zupełnie jakby pośrednio chciano zmienić nastawienie europejczyków do uchodźców). Najpewniej rolę "tych złych" w drugiej połowie sezonu przejmą ruscy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wciągający serial (dostępny na cda lub podobnych) warto obejrzeć. Tematyka dowolna byle bez zombiaków. Próbowałem Grę o Tron, ale zaciąłem się na pierwszym odcinku pierwszej serii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...