Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

The Walkig Dead S06E05 - pierwszy nudny odcinek w tym sezonie, może ze 2 sceny z jakąkolwiek akcją, a tak przez większość odcinka rozważanie o życiu jak za dawnych sezonów.

 

 

Masz na mysli chyba S06E04 - o tym jak czarny z mordercy zamienil sie w mistrza skosnookich sztuk walki... Po 15min przewijalem po kilkadziesiac sekund do przodu, bo usypiac zaczalem. Wracamy do starego nudnego tworzenia tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie E04 też jakiś najlepszy nie był, ale osobiście lubię odc skupiające się na bohaterach z poza grupy Ricka, podobnie jak chyba z 2 sezony temu był jeden odcinek w całości poświęcony gubernatorowi.
A tak na serio to mam nadzieje że odcinki wrócą do tempa z początku sezonu. Za tydzień historia Daryla i Sp z początku martwego pochodu. Jest szansa na powrót do formy.

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serial tak ma. Pare odcinków na poczatku dobrych i potem reszta w większości gadaninia. Nie bez powodu niektórzy  nazywali go The Talking Dead ;) Ja tam się nudziłem nie raz. I nie raz zajeżdzałą tandetą w tym serialu. Ogólnie pierwsze 2 sezony były dla mnie najelspze. Potem już z tym bywało gorzej lub lepiej.

 

 

Ostatnio ogladam The Last Kingdom. Ogólnie poziom calkiem niezły. Gra aktorska też nie najgorsza. Widać że mają więcej kasy niż History od Vikingów. Zobaczymy jak to bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za TLK. Dobrze się zapowiada i fajnie, że jest opat z Filarów Ziemi.

Dobra już BYŁ :D

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem ogladac Pakt. Polska produkcja dla HBO. Jeden z nielicznych tworow polskiej kinematografii z dobrze nagranymi kwestiami bohaterow - nie trzeba sie wysilac aby zrozumiec co mowia :P Pierwszy odcinek powoli wciaga widza. Jedynie przyczepilbym sie do muzyki, ktora w kilku momentach jest nagle urywana i odciaga to od widowiska uwage. Jak narazie 8/10 i lecimy po kolejny odcinek :)

 

edit: koncowka drugiego odcinka mocna.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po chyba 3ech odcinkach. tak serial daje rade. to było do przewidzenia po pierwszym epizodzie :)

niestety ja ciągle muszę się wysilać, żeby zrozumieć co czasami mówią w tych naszych polskich filmach i serialach.

i tak zostało, że nie wiem co dorociński odpowiedział mecenasowi w mercu. przewijałem ze 3 razy i ni chuuu. 

 

Ash vs evil dead trochę się rozkręcił. już nie zalatuje tym kiczem co pierwszy odcinek.

nadal polecam Fargo S2, które się ciekawie rozkręca. być może nawet szczytuje teraz ;) oraz iZombie :)

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po chyba 3ech odcinkach. tak serial daje rade. to było do przewidzenia po pierwszym epizodzie :)

niestety ja ciągle muszę się wysilać, żeby zrozumieć co czasami mówią w tych naszych polskich filmach i serialach.

i tak zostało, że nie wiem co dorociński odpowiedział mecenasowi w mercu. przewijałem ze 3 razy i ni chuuu. 

 

Ash vs evil dead trochę się rozkręcił. już nie zalatuje tym kiczem co pierwszy odcinek.

nadal polecam Fargo S2, które się ciekawie rozkręca. być może nawet szczytuje teraz ;) oraz iZombie :)

ja czasami ogladam polskie z napisamu ENG :lol:

 

nie trzeba sie domyslac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czeka na 5 sezon Skazanego na śmierć? Nie wiem jak wam ale ja osobiście oglądałem ten serial 3 razy i nie mogę się doczekać nowego sezonu. Nie ważne jak Scofield przeżył, ważne że kręcą dalej. Chciałbym wziąć tabletkę na amnezję i obejrzeć to po raz 4 zanim wyjdzie nowy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czeka na 5 sezon Skazanego na śmierć? Nie wiem jak wam ale ja osobiście oglądałem ten serial 3 razy i nie mogę się doczekać nowego sezonu. Nie ważne jak Scofield przeżył, ważne że kręcą dalej. Chciałbym wziąć tabletkę na amnezję i obejrzeć to po raz 4 zanim wyjdzie nowy sezon.

Obejrzec jeszcze raz? Ja to ledwo wymeczylem... Pierwszy sezon bdb. Drugi db. Trzeci i dalej to juz rownia pochyla, gdzie w ostatnich odcinkach zmuszalem sie do obejrzenia tego syfu do konca :/

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czeka na 5 sezon Skazanego na śmierć? Nie wiem jak wam ale ja osobiście oglądałem ten serial 3 razy i nie mogę się doczekać nowego sezonu. Nie ważne jak Scofield przeżył, ważne że kręcą dalej. Chciałbym wziąć tabletkę na amnezję i obejrzeć to po raz 4 zanim wyjdzie nowy sezon.

Pozwolę się zaliczyć do fanów tego serialu i odpowiadając na Twoje pytanie: Tak ktoś czeka na 5 sezon.

Po pierwszej genialnej serii przyszedł czas na dwie średnie. Ostatnia za to była ciut gorsza od pierwszej. Choć to oczywiście moja opinia.

Z jednej strony bardzo się cieszę, że zobaczymy tą samą obsadę itp. Ale z drugiej strony obawiam się skoku na kasę i tego, że serial nie będzie miał tego czegoś co miały poprzednie serie. Tak czy inaczej czekam na więcej info o nowym sezonie jak na i sam serial.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tomix96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Kingdom powoli się rozkręca. Początkowo traktowałem jako "tańszy zamiennik" Wikingów, ale nie jest tak źle.

Dopiero w 5 epizodzie przekonałem się, że główny bohater nie jest jednak "krową która dużo ryczy ale mało mleka daje" ;)

Lada chwila dodadzą 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli chyba S06E04 - o tym jak czarny z mordercy zamienil sie w mistrza skosnookich sztuk walki... Po 15min przewijalem po kilkadziesiac sekund do przodu, bo usypiac zaczalem. Wracamy do starego nudnego tworzenia tej serii.

Czwarty był w miarę ok, ale teraz z tym piątym jak napisaliście że słaby, to przez minutę miałem blackout, co tam w ogóle się działo :D

Normalnie żal patrzeć na TWD, to już szósty sezon, a chyba większość to ogląda z przyzwyczajenia, bo pierwszy był ok. Od przybycia na farmę zaczęła zamuła, z kilkoma jasnymi przebłyskami (Gubernator).

 

Od poprzedniego roku mój ulubiony serial to How to Get Away with Murder. Zasłużone Emmy dla Violi Davis. Absolutne TOP1 obecnie. Tam nie ma czegoś takiego, że serial się rozkręca, tylko od początku do końca leci na maksymalnych obrotach, w mid-finalach i finalach wychodząc poza skalę. Wszystkie postacie ciekawie wymyślone, z bogatą przeszłością, która wpływa na ich decyzje i to czuć, a nie tak jak transformacja Morgana w TWD, jak wspomniał @Quave

 

W tamtym tygodniu też odcinek Castle był bardzo dobry. Normalnie banan na twarzy przez cały odcinek z zachowania Ryana i Esposito z Castlem jako bufor. A Alexis, co za wejście smoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś czeka na 5 sezon Skazanego na śmierć? Nie wiem jak wam ale ja osobiście oglądałem ten serial 3 razy i nie mogę się doczekać nowego sezonu. Nie ważne jak Scofield przeżył, ważne że kręcą dalej. Chciałbym wziąć tabletkę na amnezję i obejrzeć to po raz 4 zanim wyjdzie nowy sezon.

Reaktywacja serialu po kilku latach? Oho...komuś się kasa kończy, nic dobrego z takich działań nie wynika nigdy. Ale zobaczymy, z chęcią obejrzę, ale jak będzie lipa to nie zawaham się zapomnieć o nim po 2 odcinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że produkcja chce ominąć historię z filmu: "Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka" i skupić się na wydarzeniach po 4 serii.

Czy to prawda tego nie wiemy ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tomix96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja ciągle muszę się wysilać, żeby zrozumieć co czasami mówią w tych naszych polskich filmach i serialach.

i tak zostało, że nie wiem co dorociński odpowiedział mecenasowi w mercu. przewijałem ze 3 razy i ni chuuu. 

 

Dobilem do tego momentu. Sam przewijalem 3 razy i w koncu zrozumialem ten belkot Dorocinskiego - to nie wina zlej obrobki, ale tego jak belkotal aktor. A mowil "Kup pojutrze "Kurier"".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam polewke z Arrow i tych ich 'potyczek'. Cala armia wyszkolonych najemnikow wali do nich z karabinow, Ci jada za nimi motorami. Zaden pocisk ich nie trafia xD Walki lucznikow tez zabawne - lekko kogos tym swoim zabawkowym lukiem trafi a ten juz lezy. Osoby co ogladaja to po jakis wspomagaczach musza miec lepsza pompe niz z jakiegokolwiek kabaretu.

Przynajmniej mozna sie z czegos posmiac :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrow początkowymi odcinkami (pierwszej serii) dawał nadzieję potem oglądane było tylko masochizmem szczególnie druga seria (matczyny sekrecik, gra aktorska, sceny walk etc.)

 

Koniec pierwszego sezonu The Last Kingdom - trzeba przyznać, że dali radę z fabułą i serial nie jest podróbką Wikingów, a posiada własną historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miala byc mroczna jak odbyt murzyna powiesc o mscicielu czyszczacym miasto z niegodziwych zloczyncow, a skonczylo sie na wspolczesnym... robin hoodzie i facetach w rajtuzach ;) Nie wism kto wymysla te sceny walki i pisze im scenariusz, ale komicy przedni ;)

 

Daredevil i vikings kiedy ruszaja?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...