Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Już sam ten początek, Skinner dzwoni do Muldera, to tylu latach żeby się spotkać bo to pilne, Mulder dzwoni do Scully, która musi rzucić wszystko mimo że ratuje życie dzieciom jako chirurg.. Myślałem że mamy trzecią wojnę światową, po to Skinner się kontaktuje. A tymczasem jakiś youtuber od spiskowych teorii che się z nimi spotkać........... :D

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , jaki serial mi polecacie jeśli przerobiłem te:

 

Games of Thrones  ( wymiatacz )

Breaking Bad ( wymiatacz )

Vikings

The Walking Dead

Lost

 

coś jeszcze jest godne zobaczenia? Powyższe seriale bardzo mi się spodobały , niestety pokończyły się więc czekam na coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-files S10E01-02 - Jak oglądałem pierwszy odc i poznawałem nową teorię spiskową to stwierdziłem że twórcy mają szczęście że ja tak jak i pewnie większość widzów nie pamięta większości wątków tej poprzedniej(teori), gdyż coś mi trochę nie pasuję. Sam pomysł fajny i bardzo na czasie, ale podejrzewam, że znalazło by się stary odc przeczący nowym dowodom...ale po co.
Drugi odc to już powrót to klasycznego dla serii schematu i proceduralnych wątków, tyle że w nowym wydaniu. I nawet to twórcom wychodzi, jest zagadka, spisek, humor i ofc coś paranormalnego. Czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Expanse

Czyli to ziemia stoi za tym wszystkim? I co niby chcieli osiągnąć na Eros że zarazili tych wszystkich ludzi? I co to właściwie jest co widzieliśmy w końcowej scenie?

Przedostatni odcinek świetny ale ostatni pozostawił niedosyt. I teraz czekać aż do 2017...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek x-files i w mojej opinii bardzo średnio to wypadło. Naciągane 3/5 i to też w większości z sentymentu. Brak dynamiki, dużo gadaniny którą człowiek widział w poprzednich sezonach. Tylko wtedy to jakoś porywało, w tej chwili to przynudza. Piętnaste podejście do tematu obcych i znowu wywrócenie o 180 st. wszystkiego co człowiek widział. nie kupuję tego.

 

Aż tak źle nie wyglądają jak na te lata, ale czy tylko ja mam wrażenie, że Mulder to się porusza jak wóz z węglem. A jak zaczyna swoje wywody, to zaczynam przysypiać. Nie ma tej iskry w jego wypowiedziach, gdzie człowiek łykał słowa jak pelikan.

 

Jakoś się przemęczę te 6 odcinków, zobaczymy co będzie dalej, ale obawiam się, że ten serial ( nowe odc. ) nie miał przesłanek do powstania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nowy X-Files  bardzo się podoba.

Teza, że za porwaniami stoi rząd, a ufoki to przyjazne ludki jest bardzo ciekawa, ale nie wiadomo czy nie okaże się jednak celową, kolejną dezinformacją  :biggrin:

3 humorystyczny odcinek też jest świetny, nieźle się uśmiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trzeci trochę pojechany ale dam im szansę..dla mnie nie jest źle ale można by co nieco poprawić. Jakoś ich gra na tle innych postaci wypada słabiej.

A Duchowny najlepiej w Californication się spisał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Expanse

Czyli to ziemia stoi za tym wszystkim? I co niby chcieli osiągnąć na Eros że zarazili tych wszystkich ludzi? I co to właściwie jest co widzieliśmy w końcowej scenie?

Przedostatni odcinek świetny ale ostatni pozostawił niedosyt. I teraz czekać aż do 2017...

 

 

Więcej materialu = zaczyna się uczyć. IMHO nie najgorzej ale mogło być lepiej.

Nie stoi za tym Ziemia tylko Mao. Odpal Wiki [; http://expanse.wikia.com/wiki/The_Expanse_Wiki

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za kloce na tej wp.pl siedzą. Czytam sobie artykulik o X-Filesie, a tam spojler o tym - czym zakończy się obecna seria!

SPOJLER i to mocny!

http://aleseriale.pl/title,Z-archiwum-X-Spektakularna-metamorfoza-Scully-w-finale-sezonu,wid,157179,wiadomosc.html?ticaid=616768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie czytać...z czasów starej serii pojęcie spoiler nie istniało. X-files jako rasowy procedural skupiał się raczej na poszczególnych odcinkach i ich formie, wątek główny był powoli i w tle ruszany do przodu, rzadko kiedy też zaskakiwał, bo i nie w tym tkwi siła serialu. W tej serii jak narazie jest bardzo podobnie, choć co odcinek powtarza się wątek m.in dziecka bohaterów.
S11E03 - nie spodziewałem się że dadzą taki odc tak szybko, dawniej odcinki humorystyczne trafiały się 1-2 na sezon i raczej w środku. Tutaj pojechali z sukcesem, dawno się tak nie śmiałem groteska pełną gębą. :biggrin:
E04 - i znowu klasyczny odcinek z tajemnicą i potworem. Wyróżnia się tylko wątkiem osobistym jednego z bohaterów.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie wiedziałem, że zdradzą taki ważny finisz - nic tego nie zapowiadało - mogli ostrzec.

S10e04 - ten osobisty wątek przyćmił główną treść odcinka. Zostało wiele pytań bez odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pewnie odcinek z zalamanym Rickiem, odcinek jak Carl uczy sie chodzic, pozniej jeden troche zwawszy z jakimis zwiadowcami nigusina (czy jak sie mial zwac ten gosc co go na nastepny sezon szykuja), pozniej 2 odcinki jak wszyscy sie rozbiegna i przez 3 kolejne beda sie zbiegac w nigusinowym miasteczku... Oby tak nie bylo :/

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pamiętam aby X-files było takim gniotem.

Co to za chory serial ?

Komedia pomieszana z absurdami.

Wiem, że stary serial nie należał do seriali dokumentalnych ale jakiś klimat to posiadało.

A tutaj mam wrażenie, że reżyser robi sobie pastisz.

E03 i E04 nie mogę nawet ocenić bo nie ma skali.

Głupszego serialu dawno nie widziałem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...