Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy serial HBO Vinyl - na chwilę obecną "wyskoczył" pilot serii

Nie wiem czy ktoś wspominał ale zaciekawił mnie "The Magicians"

Lucifer rządzi w Los Angeles 

A do Sleepy Hollow wróciły nowe wątki !!

 

Duchovny teraz rozbija się fordem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucie, zresztą parę postów wyżej co nieco skrobnąłem na ten temat. Na razie jestem po 3 odcinkach i wcale nie ciągnie mnie do reszty. Kiedyś tam się zmuszę i dokończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie znalazłem serialu, który mógłbym postawić nad "Vikings" i jedyny który mam ochotę obejrzeć jeszcze raz, od początku przed początkiem nowej serii. Trzeba jednak na razie o nich zapomnieć - oglądanie odcinka z tygodniową przerwą o kant rzyci idzie potłuc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem trafilem na serial:

HALT AND CATCH FIRE 

praktycznie w 2 dni łyknałem 2 sezony

s01 miazga
s02 troche słabszy na poczatku ale sie rozkreca 
s03 chyba w tym roku ma wyjsc

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



 

W sumei to u nas dzisiejszy :P Ciekawe czy nowa milosc Ricka skonczy jak wszystkie inne.

 

w tym tempie na końcu sezonu zostanie, tylko on.

 

 

biorę się za oglądanie dzisiejszego.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-files E05 - znowu to zrobili, początek pełna powaga, jest dosyć wiarygodna sprawa do tego na czasie bo terroryzm i w ogóle. Coś zaczyna świtać po pojawieniu się dwójki "sobowtórów", że to całkiem odc na poważnie nie będzie. No i petarda, scena z bohaterem na "grzybkach" i już nie wiem co myśleć. Epizod 3 był co prawda bardziej zakręcony, ale co za dużo to chyba nie zdrowo. Tym nie mniej oglądam dalej :D

 

TWD E10 - Tu akcja wolniejsza jak tydzień temu, ale coś tam się dzieje. Jest nowa(znana z komiksów) postać, no i perypetie ekipy wysłanej po zapasy też co najmniej groteskowe.

 

Akcja poprowadzona tak, że było niemal pewne że znowu stracą ten samochód z zapasami

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś DC's Legends of Tomorrow? Niedawno był 5 odcinek. Nie jestem jakimś wielkim fanem seriali o superbohaterach, ale... jeżeli ten serial dalej będzie takim drewnem to nie wróżę mu następnego sezonu.

 

Wiesz, to takie coś jak Flash i Arrow - więc ogólnie nie polecam.

Możesz zerknąć na:

http://www.filmweb.pl/serial/Daredevil-2015-702252

http://www.filmweb.pl/serial/Jessica+Jones-2015-709827

http://www.filmweb.pl/serial/The+Expanse-2015-721026

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś DC's Legends of Tomorrow? Niedawno był 5 odcinek. Nie jestem jakimś wielkim fanem seriali o superbohaterach, ale... jeżeli ten serial dalej będzie takim drewnem to nie wróżę mu następnego sezonu.

Ja nie ogladalem a juz po opiniach innych zrezygnowalem. Ostatnio odpuscilem sobie Arrow, bo zal to cos ogladac. Jeszcze Flash sie jakos broni, ale jak poziom choc troche spadnie to koncze tak samo. W sumie teraz zaczyna sie maraton dobrych seriali DD, Vikings, GoT i chyba cos tam jeszcze, praktycznie jeden po drugim nachodzac na siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem trafilem na serial:

 

HALT AND CATCH FIRE

 

praktycznie w 2 dni łyknałem 2 sezony

 

s01 miazga

s02 troche słabszy na poczatku ale sie rozkreca

s03 chyba w tym roku ma wyjsc

Świetny, dzięki za polecenie i sam polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze X-files - znowu jeden wielki WTF :) Sam nie wiem jak to opisać...

 

Ja dałem sobie spokój po drugim odcinku na razie i to nawet go nie dokończyłem. Wrócę jak będę się nudził.  Co do TWD pierwszy odcinek po przerwie jak zwykle miazga, a potem już słabiej jak zwykle, ale wciaż serial trzyma jakis tam poziom. Vikings za to od początku do końca dla mnie jest wysoko. Zaraz ide oglądać 2 odcinek 4 serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

californication 

7 sezonow - 4 dni - krótkie (26min) odcinki - dobrze sie oglada i dobrze wchodzi

jak wszedzie piszą s01-s04 OK
s05-s07 słabiej, ale nie jest najgorzej

poprostu praktycznie polowa tesktow i sytuacji powtarzana do znudzenia

 


z ost sezonu s07e03 
nie pamietam dokladnie jak to szlo ale 

what is that smell?
smell of ambicious i think 

:lol:  :lol:  :lol:




co nastepne?

 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sense 8

 

Serial rodzeństwa Wachowskich, trochę w klimacie Atlasu Chmur. Jeżeli kogoś nie rażą homosie na ekranie to warty obejrzenia, jak na razie 1 sezon - około 12 godzin oglądania. Ode mnie 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zapowiedzi Cartera, że to tak na pożegnanie, że wszystko ma się wyjaśnić, że to taki ukłon w stronę starych fanów, a tu niestety wyszła taka groteska. Te mrugnięcia, uśmieszki pod nosem itp. byłyby fajne, ale w pierwszym, drugim odcinku, ale później powinno być już na poważnie. Źle się to oglądało, nie było klimatu jak kiedyś, a serial miał potencjał, bo pierwszy odcinek oglądało ponad 16 mln widzów. Później było już tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...