Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

 

Za co ten dziennikarzyna siedzi? Pamietam, ze kombinowal aby udupic Underwooda po zabiciu jego laski/kolezanki, ale niepamietam konca tej akcji :P

A propos HoC to takie pytanko...

 

 

Frank zwabia Zoe na stację metra i, poza zasięgiem monitoringu, spycha ją pod nadjeżdżający pociąg. Śmierć dziewczyny sprawia, że Lucas sam kontynuuje poszukiwania i z pomocą hakera śledzi historię wiadomości Franka z AT&A. W rzeczywistości okazuje się, że haker pracuje dla Douga Stampera. W efekcie reporter rozstaje aresztowany przez FBI pod zarzutem cyberterroryzmu i krótko potem skazany. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie udało mi się złapać 5 odcinków z nowego sezonu House of Cards i jest naprawdę dobrze moim zdaniem. Naprawdę nie spodziewałem się

postrzelenia i śpiączki Franka.

Jestem ciekaw czym jeszcze twórcy mnie zaskoczą w późniejszych odcinkach.

 

Taka ciekawostka; OnePlus zapłaciło 300 tys. dolarów by ich smartfony pojawiły się w kilku scenach serialu. Patrząc na popularność House of Cards to pewnie im się to zwróci z nawiązką.

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy serial jeszcze nie miał premiery a już jest w internecie :o

Ostatnio tak "moda" i piloty "wyciekają" przed premierą. Taki pilot Lucifera czy Supergirl można było zobaczyć kilka miechów przed premierą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Night Manager E01-03 - Może z tego być niezły thriller szpiegowski. Mamy złego "dr.House", dobrego "Lokiego" ogólnie całkiem dobrą obsadę i wszyscy mówią z brytyjskim akcentem...Ciężko cokolwiek więcej napisać, fabuła rozwija się dosyć powoli, acz konsekwentnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry serial, gdzie dzieje się coś konkretnego, a nie 40 minut teatru  psychologicznego?

Zeby sie duzo dzialo?

No to najlepiej Sons of anarchy, moze byc tez Banshee albo cos wakacyjnego jak Burn notice czy Graceland.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damien może być niezłym serialem. Pierwszy odcinek solidnie wciąga a już drugi się ukazał.

 

Agents of shields znowu ruszyli. 12 odcinek dosyć śmiechowy ;)

 

 

edit: Daredevil sezon 1!! Czas na seans :P

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszył Marvels Daredevil S02 

 

Tak z innej perspektywy ogląda ktoś:

 

Dickensian 2015 Daje to radę?

 

 

Jak komuś nudzi się to :

 

Game of Thrones - Season 6 Official Trailer.1080p.IMAX - szukać :P
Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon Daredevila wymiata. Dawno nie oglądałem tak dobrze zrealizowanego serialu, widać że nie poskąpili budżetu. Jest krwawo, postać Punishera świetna, momentami żałuje że to nie jest serial o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tworcy mowili o utworzeniu oddzielnej serii o Punisherze. Niezle wygladal na koniec 2 sezonu DD.

 

Mimo, ze serial swietny to scena walki na dachu troche slabo wyszla. Najpierw Matt mowi, ze cala armia na nich idzie i ze za chwile pewnie zgina. Mija kilka chwil na planowaniu przyszlosci i... na dachu czeka raptem 15 gosci, ktorych obijaja w sumie w kilka sekund. Nawet Punisher byl tam zbedny, a to wlasnie jego mogliby mocniej zaakcentowac, jak kosi dziesiatki wrogow. A tak troche taki lekki niesmak pozostal. Policja tez, miala reflektory ustawic i... nic wiecej nie robili? No i Page nie domyslila sie, ze Matt to DD przy uwalnianiu? Chyba im juz troche funduszy na koncowke brakowalo, ale ogolnie swietny serial. Teraz 'tylko' rok przerwy :C

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - Black Sails wymiata :). Nie wiem co się działo w ostatnich dwóch odcinkach bo czekam na tłumaczenie. Oglądałem kilka odcinków z angielskimi napisami i rozumiem 95% ale umykają mi niektóre smaczki, powiedzonka itd dlatego postanowiłem czekać cierpliwie na tłumaczenie.

 

Wystartował 4 sezon The Americans jeżeli ktoś ogląda :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nurse jackie  7/10

krotkie odcinki, 10-12 odc na sezon , dobrze sie oglada

Fabularnie czasem wyglada to tak jakby nakrecili 20-24odc w sezonie po 45-50min i obcieli kazdy na te 25-30min i cala serie do tych 10-12 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead S06E16 - Z jakiegoś powodu nie załapałem przed seansem, że to już finał sezonu i przez to odbierałem odcinek trochę inaczej. Jak na finał, epizod raczej mozolny skakanie pomiędzy dwiema grupami bohaterów zrobione trochę na siłę, bo chciano pokazać ważne wydarzenia, a czasu już brakowało. No i jeszcze clifhanger robiony na siłę albo twórcy jeszcze po prostu nie wiedzą, czy chcą być w pewnej kwestii zgodni z komiksami, a to w tym przypadku może nie wyjść im na dobre. Z plusów to chyba tylko wprowadzenie Neagana, którego przez nieogarnięcie w odcinku nie oczekiwałem, a wypadł bardzo dobrze.

 

 

Z clifhangerem nie pokazano kogo kogo zatłucze Neagan, powinien to być Glen, ale już raz niby próbowali go uśmiercić. Oczywistymi( imo zbyt ) kandydatami jest jeszcze Eugene który w końcu się zaadoptował do świata pożegnał i może umrzeć, Abrahan albo Rosita(bo przynudzają).

 

Odnośnie wątku z Morganem i Carol, to tyle nudzenia, by pokazać porzucenie zasad tego pierwszego. No i jeszcze nie znalazłem potwierdzenia, ale spotkanie przez nich osoby w pancerzach najpewniej (ktoś może potwierdzić?)pochodzą z "Królestwa" trzeciej nacji w serialu , walczącej ze "Zbawcami".

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się odcinek podobał. Z tymże, ja to lubię inne podejście w tym serialu, a nie jak większość im więcej sieczki tym lepiej. To mozolne skakanie miało na celu ukazanie konkretnych rzeczy, np.,

jak Rick i jego ekipa bardzo mocno pomyliła się na temat Neagana, jego mocy, swojej mocy itp. Idealnie to było pokazane, jak przy pierwszej blokadzie się zachowywali, a następnie każda kolejna to utrata swojej pewności siebie. O końcowej scenie nie ma co mówić, cała ekipa Ricka, best of the best na kolanach, z wiedzą, że jeden idzie w piach. Studium zastraszenia i upadku w pigułce.

 

 

Zawsze koniec sezonu zostaje z clifhangerem i tutaj został dobrany odpowiednio do sytuacji. Jakby zdradzili, to by zeszło większość ciśnienia i emocji, a tak jest jak powinno być. Faktycznie, dzięki temu mają otwartą furtkę kogo tam umieścić i kawałek czasu na zdecydowanie o tym. Jeżeli jeszcze nie zostało to ustalone. Ale akurat to, nie ma większego znaczenia, zamierzony efekt został zrealizowany.

 

 

Zgadzam się, że jeżeli pójdą drogą komiksu i będzie to Glenn, to może się to odbić na serialu, bo ta postać jest na pewno mega popularna. Z drugiej strony, musi być mocne uderzenie ( he he ), bo inaczej ludzie machną ręką. Eugene, zero emocji, ten z Alexandrii szukający ludków, nawet nie wiem jak się nazywa, też słabo. Fajną opcją byłaby Maggie, ale jej nie dziabnie. Abraham albo Glenn, ale Abr to średnia opcja.

 

 

Postać Neagana wprowadzona rewelacyjnie.

 

 

 

Carol vs Morgan "wymiana poglądów". W końcu czarny znalazł się w sytuacji, gdzie jego zasady nie mogły dać oczekiwanego rezultatu. Nie da się zawsze przeżyć\uratować kogoś nie zabijając. Nie tyle złamał swoją zasadę, co zrozumiał, że nie jest ona realna w każdej sytuacji.

No i ludki z kolejnej osady. Ciekawe czy będzie lew czy tam tygrys? ;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...