Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie właściwie trochę znużył ten ostatni odcinek trupów

Daryl dał się pojmać jak dziecko, a cała ekipa krąży i nie spodziewa się zasadzki, która właściwie jest oczywista, ten nowy szef z bajsbolem przypomina mi bardzo postać z bękarty wojny i na dodatek nagle ma armię która pojawiła się znikąd 

 

oczywiście wiadomo, że coś musieli wymyślić, ale trochę logiki by się również przydało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naegan akurat wyszedł zgodnie z komiksami raczej i z  bejsbolem latał. Postać będzie pewnie szerzej nakreślona w 7 sezonie. Gdzie otrzyma najpewniej przynajmniej cały odcinek tak jak kiedyś gubernator.

 

@toms83 W sumie patrząc pod kontem "best of the best" na kolanach to faktycznie efekt był niezły, ale doprowadzić do tego mogli trochę lepiej.

 

Odnośnie uśmierconej postaci imo Glen mimo wszystko byłby dobrym wyborem. No bo kto: Aron(ten szukający ludków) - może ginąć było go tyle co nic, nikt nie będzie płakał, Sasha - niech ginie, Rosita - tym bardziej, Abraham - to byłby wybór nawet ok, Eugene - też może ginąć, Maggie - to nie miało by zbytnio sensu, Rick, Carl - po za konkursem, Michone, Daryl - no tu byłby najpewniej spory rage fanów, który byłby co prawda wskazany, ale twórcy mogą się nie odważyć. A Glen miał w tym sezonie sporo wątków, postać już niewiele wnosi, swoje zrobił, a i efekt osiągnie, bo to jedna z "najstarszych" postaci w grupie.

 

Wracając do Abrahama, byłby dobrym wyborem z racji, że również miał względnie sporo wątków w sezonie, a i efekt skatowania przed grupą takiego dużego gościa mógłby wyjść nieźle. + reakcja Rosity i Sashy. Jak nie Glen to tylko on.

 

Ezekiel tygrysa ma mieć. Choć charakteryzacją tego nie załatwią, CGI jest złe dla budżetu, a nie wiem jak z wytresowaniem takiego kotka do rozszarpywania zombi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał 3 sezonu Black Sails -  :zonk: Pięknie się rozwinął ten serial! Dołącza do listy moich ulubionych.

Po twoim poscie zauwazylem go na netflixie i dzis juz skonczylem 2 sezon. Bdb. serial. Swietnie ukazana przemiana Flinta czy zarysowana postac Veina :D jak narazie 8/10.

 

edit: Skonczylem sezon 3 i... Jakis mocno przegadany. O ile w pierwszym sezonie bylo sporo knucia i zwrotow akcji a przy okazji wprowadzenia postaci/przedstawienia swiata, tak tutaj jakos bez polotu aby na koniec zrobic sieczke.

 

Czyzby szykowala sie konfrontacja Flint vs. Silver? W sumie wszystko wskazuje na to, ze do tego wlasnie fabula dazy.

 

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o #ULTRA #SHORT #REVIEW:

Volume in drive D is DELTA
Volume Serial Number is D46C-1ACB
Directory of D:\Seriale
09.04.2016  15:07    <DIR>          .
09.04.2016  15:07    <DIR>          ..
10.03.2016  23:38    <DIR>          True Detective
26.03.2016  00:22    <DIR>          Vikings
06.03.2016  15:46    <DIR>          Weeds
31.03.2016  21:53    <DIR>          Ash vs Evil Dead
17.03.2016  18:57    <DIR>          Ballers
11.03.2016  20:22    <DIR>          Banshee
17.03.2016  00:08    <DIR>          Black Sails
11.03.2016  13:02    <DIR>          Boardwalk Empire
26.03.2016  18:07    <DIR>          Da Vinci's Demons
26.03.2016  22:08    <DIR>          Daredevil
31.03.2016  21:57    <DIR>          Deadwood
11.03.2016  12:04    <DIR>          Fargo
26.03.2016  00:22    <DIR>          Game of Thrones
11.03.2016  13:12    <DIR>          Sons of Anarchy
31.03.2016  18:36    <DIR>          The 100
26.03.2016  17:55    <DIR>          The Blacklist
10.03.2016  23:13    <DIR>          The Wire
02.03.2016  01:19    <DIR>          Bosch
10.03.2016  22:15    <DIR>          American Crime Story
               0 File(s)              0 bytes
              21 Dir(s)  23˙710˙400˙512 bytes free

Gdzie dzieje się najwięcej (akcja, sensacja, zwroty akcji) i gdzie jest najmniej teatru (dylematy moralne, dziesięciominutowe dialogi i inny chłam, dla ktogoś kto ma czas na jeden-dwa odcinki dziennie).

 

Z góry dzięki.

 

<!-- Banshee, Czarną Listę i Synów Anarchii oglądam (i polecam) -->


Inne propozycje bardzo mile widziane, byleby były już po premierze z polskim lektorem. Edytowane przez rawyolks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Detective - pierwszy sezon byl spoko, drugi mnie wynudzil. Chociaz za duzo akcji to tu nie bylo (s01) a raczej relacje 2 policjantow graly tu pierwzze skrzypce a w szczegolnosci poglady jednego na caly swiat.

Vikings - ogolnie sporo sie dzieje, chociaz pod koniec pierwszego sezonu kilka odcinkow przeciaganych co moga Cie nudzic.

Black Sails - niby akcja posuwa sie powoli, ale zarys postaci i duzo zwrotow akcji i tego jak kazdy rzepke w swoja strone ciagnie mocno wciaga. Mimo wszystko wg. mnie 3s. najslabszy.

Daredevil - szukasz akcji topowinno byc ok, jeden z tych seriali co walki stoja na bardzo wysokim poziomie. Fabula tez ok, ale tylko 2 sezony i 3 raczej nie bedzie, a jakies laczenie tego serialu z 3 innymi...

Game of Thrones - i sie dziejei nie dzieje zarazem, ogolnie im dalej w las tym nudniej, ot 2-3 mocne odcinki na sezon. Jak lubisz fantazy to powinno podejsc.

 

Tak wiec DD -> vikings -> Black sails -> True Detective.

 

 

Co do wikingow to ladny przeskok zrobili czasowy... Moze wkoncu zakoncza watek Ragnara cpuna, bo nie byl ciekawy a kompletnie wg. mnie poziom polecial. Dopiero teraz cos zaczelo sie dziac i czlowiek znowu zaciekawiony. Zaczynam dochodzic do wniosku, ze jak skoncza z Ragnarem (kto zna jego zywot ten wie co go czeka ;) ) wikingowie sie posypia. Aktor co gra syna Ragnara nie uciagnie tego, moze Rollo by troche dal rade... Reszta synow sie zobaczy, bo dopiero teraz maja cos do gadania ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


11.03.2016  13:12    <DIR>          Sons of Anarchy
26.03.2016  17:55    <DIR>          The Blacklist
10.03.2016  23:13    <DIR>          The Wire
02.03.2016  01:19    <DIR>          Bosch
 

 

To też trzy pozycje obowiązkowe, Bosch też nie jest zły ma specyficzny klimat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The wire swietny serial, ale ciagnie sie strasznie na poczatku.

Jak ma malo czasu i szuka akcji to niestety nie jest serial dla niego, a szkoda.

Tym bardziej Boardwalk Empire go zanudzi na smierc, mimo iz to swietny serial, ale trzeba czasu.

 

Z wymienionych wzialbym Gre o tron, Black sails, Bosha i Vikingow.

 

A z innych i te polecam brac najpierw to: Spartacus, Ray donovan, Prison break, Rzym, Oz, Leverage i Hustle, Burn notice, Shameless, The shield. Walking dead, Gomorra, Love/Hate, Graceland.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walking Dead go tez zanudzi. Prison breake to w sumie 1 bdb. i drugi znosnu sezon, reszta to pazdziez. Spartacus nawet nawet - chociaz smierc odtworcy glownej roli i pozniej zmiana aktora mocno sie odbija na poczatkach 2 sezonu :/

 

A gra o tron... on szuka jakiejs akcji, a nie 5 odcinkow przegadanych, 1 mocnego i reszty, ktora dopycha sezon do konca. Ten serial na poczatku wciagal, bo byl czyms nowym, ale teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daredevil - ok

The Blacklist ok

Da Vinci's Demons - ok 

True Detective - ok, może nie podejść

Vikings - ok

Game of Thrones - ok

Black Sails - ok

Boardwalk Empire - ok, może nie podejść

Fargo - ok, może nie podejść

 

Dodatkowo możesz obczaić:

 









Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek Gry o tron i od razu rusza z kopyta... z reszta jak poczatek kazdego sezonu.

 

A zapytam z ciekawosci.

Oglada ktos "Lucifer"?

Owszem, oglądam. Powiem, że mam mieszane uczucia. Zobaczę, czy rozkręci się. Na razie jeszcze nie zdecydowałem, czy polecam z czystym sumieniem. Na pewno można obejrzeć.. ale, czy podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mozesz GoT opisac ;) Kazdy sezon daloby rade strescic w 4 odcinkach i nie stracic sensu.

A czytałeś sagę? Serial jest bardzo mocnym streszczeniem cyklu, w każdej kolejnej serii coraz bardziej odchodzi od oryginału. Ciężko mi sobie wyobrazić streszczenie streszczenia ;)

nigdy nie rozumiałem fenomenu GoT, rozumiem, że kobieca golizna powoduje jakieś tam emocje u wygłodniałych samców, aż żeby aż tyle się nad tym rozwodzić ...

Z tą nagością to faktycznie trochę przesada, zwłaszcza końcówka ostatniego odcinka ;) Ale fenomen raczej nie tkwi w goliźnie. Mi się bardzo podoba, takie fantasy a'la tolkien ale mocno zracjonalizowane, praktycznie brak czarnych/białych charakterów, trudny do przewidzenia bieg wydarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek Gry o tron i od razu rusza z kopyta... z reszta jak poczatek kazdego sezonu.

 

A zapytam z ciekawosci.

Oglada ktos "Lucifer"?

 

Całkiem spoko jest. Początek rzeczywiście lepszy, ale i tak dalej dobrze się ogląda.

W sumie to drugi po Banshee zachodni serial jaki oglądam w ciągu ostatnich 4 lat.

 

A czytałeś sagę? Serial jest bardzo mocnym streszczeniem cyklu, w każdej kolejnej serii coraz bardziej odchodzi od oryginału. Ciężko mi sobie wyobrazić streszczenie streszczenia ;)

Z tą nagością to faktycznie trochę przesada, zwłaszcza końcówka ostatniego odcinka ;) Ale fenomen raczej nie tkwi w goliźnie. Mi się bardzo podoba, takie fantasy a'la tolkien ale mocno zracjonalizowane, praktycznie brak czarnych/białych charakterów, trudny do przewidzenia bieg wydarzeń.

Też nie czaje fenomenu tego serialu. Internetów się nie da ostatnio normalnie przeglądać bo tylko GoT i GoT.

Saga też słaba btw. #bojówkaMalazańskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie rozumiałem fenomenu GoT, rozumiem, że kobieca golizna powoduje jakieś tam emocje u wygłodniałych samców, aż żeby aż tyle się nad tym rozwodzić ...

Tak jak sie w SP nasmiewali "czlooooonek, clzonek, czlonek, przy czlonku czlonek" w rytm openingu GoT xD

 

A czytałeś sagę? Serial jest bardzo mocnym streszczeniem cyklu, w każdej kolejnej serii coraz bardziej odchodzi od oryginału. Ciężko mi sobie wyobrazić streszczenie streszczenia ;)

Z tą nagością to faktycznie trochę przesada, zwłaszcza końcówka ostatniego odcinka ;) Ale fenomen raczej nie tkwi w goliźnie. Mi się bardzo podoba, takie fantasy a'la tolkien ale mocno zracjonalizowane, praktycznie brak czarnych/białych charakterów, trudny do przewidzenia bieg wydarzeń.

Sagi nie czytalem oprocz 1 ksiazki - czekam az serial sie skonczy i wtedy przeczytam od deski do deski, jednak z tego co wiem to Martin sam juz nie wie co zrobic ze swoim tworem, a wiele postaci utknelo w swej historii (aka zombie caitlyn). Ogolnie styl Martina mi nie podszedl po pierwszym tomie, a popularnosc to chyba zdobyl jedynie mordowaniem na potege wazniejszych postaci (takie ksiazkowe darks souls - w sumie jego popularnosci tez nie rozumiem). 

Brak czarnych/bialych bohaterow? no wez przestan... Starkowie dobrzy, Lannisterowie zli (ot Tyrion sie odcina od tego towarzystwa), Deanerys zblakana krolewna... Szczerze to watpie aby ktokolwiek przez dluuugi czas dorownal Tolkienowi w tworzeniu nowego swiata od podstaw z wlasna mitologia itd. Szkoda tylko, ze nie napisal wiecej ksiazek w nim osadzonych. (swoja droga silmarylion przedstawia mitologie srodziemia, ktora objetoscia nie ustepuje mitologii greckiej i rzymskiej razem wzietej, tylko jego syn napisal ksiazke strasznie irytujacym stylem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...