Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos w xfiles byl 1odc-1sprawa (przewaznie), ale w tle cos przemycili. Serial tez potrafil zaciekawic. DC robi syf i naprawde nie widze, aby cos ciekawego wydali... a ciagle nowy syf na rynek wyrzucaja. Nostradamusek marvel robi dobre seriale, ale... agenci tarczy sa oderwani od calego uniwersum. A przeskoki w fabule po kazdym filmie marvela denerwuja. W sumie sama aktorka grajaca Sky o tym mowila, ze ma juz dosc mowienia tworcow o tworzeniu spojnego uniwersum, gdy serial jest traktowany jak oddzielny byt, w ktorym cos napomkna o filmach. DD byl swietny, ale niestety nie bedzie sezonu 3 a laczenie DD z dziadostwem pokroju JJ (ten serial mimo lepszej realizacji niz wszystkie dc razem wziete, nadal jest nudny a glowny zly cienki jak skorka na kaszance - proba kreowania go na psychopate tylko mnie smieszyla, bo wymuskany angol kompletnie niepasowal do tej roli). Nick Cage pewnie tez bedzie czyms pokroju JJ, chociaz licze po cichu na cos lepszego.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem krytykiem filmowym, ni serialowym. Nie rozbieram na czynniki pierwsze.. od genezy powstania, gdzie czerpano natchnienie.. po realizację. Po prostu oglądam - jako widz.

 

Wyjścia są dwa... daje radę... nie daje rady. Jak długo, zależy już od nich. Mogę tylko polecić lub nie.

Znam takich co nie trawią Lostów, Breaking Bad, Homeland czy Game of Thrones.. czy "głupiutkich" Big Bang Theory, Supernatural - zdarza się, mnie podeszły - polecę. Odbiór niestety jest indywidualny i samemu trzeba zdecydować.

Gdzieś tam np polecano i obejrzałem..

 

Tae Wang Sa Shin Gi 2007  i podszedł, luksus produkcja, jak dla mnie, a gdzie ja bym go znalazł? w TVP ?

 

Ciekawe, jak podejdzie Ci Preacher (2016)  hahaha.

 

PS

Bogowie Egiptu (2016) - Tyłka nie urwał, ale... spokojnie można dla rozrywki zobaczyć, zresztą takie miał założenie, dla mas - lekko, przyjemnie, bez głębi.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, musieli mieć niezły budżet. Niejeden film, by się nie powstydził.

 

Aż dziw, że jeszcze wystarczyło na pojawienie się 3 smoków. Scena z Jonem walczącym pomiędzy oddziałami jazdy to w ogóle majstersztyk

 

Ciekawe tylko, czy coś im jeszcze kasy zostało na finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem, ze slaby, ale ze za duzo glupich rozwiazan w bitwie. Szkoda tez bekarta :/

 

Co do Penny Dreadful to kompletnie zakonczyli serial, czy tylko sezon? Niestety 3 sezon byl dosc slaby i wszystko bylo bez jakiegos polotu czy wiekszego sensu. Wprowadzili Drakule i miala to byc tajemnicza postac a juz w 5 czy 6 odcinku go pokazali i cala tajemnicza otoczka wpiz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do Ciebie konkretnie pisałem, ale sporo tutaj osób narzekało jak pamiętam, że słaby serial, słaba konwersja książkowa, Wikingowie o wiele lepsze itd.

 

Penny 3 sezon czeka na obejrzenie. Dwójka niestety ciągnęła mi się strasznie. Czyżby było w 3 jeszcze gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2 sezon byl nudny przez jakies 3-4 odcinki. W 3 sezonie jestem na 7 odc. i jak narazie fabula sie nie rozkrecila - a serial sie na tym sezonie konczy...

Wikingowie byi lepsi od GoT, ale nowy sezon to porazka jak i caly watek Ragnara cpuna. GoT nigdy nie byl rewelacyjny, za duzo dluzyzn, ale nadal to kawal solidnego serialu. Z ksiazek czytalem tylko 1 tom (reszta czeka na koniec serialu) i sposob pisania Martina tez nie jest rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Sails (Sezon 2)

Dobry początek sezonu, następnie sukcesywne obniżanie poziomu który najniższy pułap osiąga około połowy sezonu, potem jakość powoli idzie w górę, aż do rewelacyjnego zwieńczenia zwiastującego świetny (mam nadzieję) 3 sezon. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec sezonu GoT.

 

 

Teraz Varys nauczyl sie teleportacji miedzykontynentalnej... Niemal pewne jest, ze Snow jest synem Liliany i Targaryana. Lady Mormont tez ciekawa postac i jaka wygadana :D Spory plus tez dla Cersei, ktorej nawet smierc syna nie wzruszyla. Zacznie sie zaraz lament fanow Natalie Dormer :P

Rodz sie pytanie, co Krol nocy wykombinuje aby zniszczyc mur (pewnie zajmie mu to kolejny sezon xD). Ale slowa Bena "Zombie" Starka, nie pasuja do sytuacji z innym, ktory zaatakowal Johna i przywodce nocnej strazy...

 

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Ship s3 - początek sezonu całkiem ok, zobaczymy jak dalej 

 

Preacher s1 - dla fanów komiksu podobno słabizna, ja komiksu nie znam więc ogląda się całkiem przyjemnie za sprawą Joseph'a Gilgun'a oraz Dominic'a Cooper

Wayward Pines s2 - jak wyżej, sezon drugi słabszy, może dlatego że w większości (w całości) bazuje na autorskim scenariusza - bo jak kojarzę 1. sezon zakończył historę z trylogii WP

 

No i szkoda bo - również jak powyżej - Person of Interest zakończył swój żywot, skróconym przez CBS 5tym sezonem do 13 odcinków; Stąd 5ty sezon słabszy, chaotyczny ale wciąż ok... końcowe sceny wryły się w pamięć;

 

Z 'nowości' The Night Of - na bazie brytyjskiego serialu, 1 odcinek całkiem ok -> historia oklepana ale liczę że HBO utrzyma świetny poziom swoich seriali:


http://www.filmweb.pl/serial/Długa+noc-2016-673541

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec sezonu GoT.

 

 

Teraz Varys nauczyl sie teleportacji miedzykontynentalnej... Niemal pewne jest, ze Snow jest synem Liliany i Targaryana. Lady Mormont tez ciekawa postac i jaka wygadana :D Spory plus tez dla Cersei, ktorej nawet smierc syna nie wzruszyla. Zacznie sie zaraz lament fanow Natalie Dormer :P

 

Rodz sie pytanie, co Krol nocy wykombinuje aby zniszczyc mur (pewnie zajmie mu to kolejny sezon xD). Ale slowa Bena "Zombie" Starka, nie pasuja do sytuacji z innym, ktory zaatakowal Johna i przywodce nocnej strazy...

 

 

Nie tylko Varys, bo i Arya też jakoś szybko dotarła z Bravos. Choć też wiadomo, że wątki czasowo synchronizowane nie są. Sceny w przystani zrobiły niezły kill-count odcinka, ale aż się wierzyć nie chce, że "wielki wróbel" dałby się tak podejść. Praktycznie kontrolował miasto, a o składziku pod sobą by nie wiedział...mogli to trochę lepiej zrobić.

 

Mamy już drugiego króla na północy, lady Mormont się faktycznie udała. Ale mina Sansy wyglądała trochę, jakby zaczęła rozważać wizje Baelisha.

Arya to też miłe zaskoczenie odcinka, ciekawe w jakiej kolejności będzie wypełniać listę. I czy dojdzie do Cersej przed resztą petentów o tron?

Zastanawia mnie skąd miała twarz na zmianę, skoro z bractwa zabójców odeszła.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Twarz jak twarz, ale jak obczaila jak sie przemieniac, bo twarz to mogla sama pozyskac lub zwedzic z komnaty twarzy.

 

A pod septem smoczy ogien juz chyba Rhaegar zmagazynowal, ale czasem nie poszlo to wszystko na obrone przystani i spalenei floty Stannisa (ten to tez mial niezla armie, zatopili mu jednych, zaraz drugich sobie zebral i jazda dalej :D )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silicon Valley s01 

Początkowo bardzo mnie odrzucił przerysowanymi postaciami, jednak za drugim podejściem było ciut lepiej. Powoli się przyzwyczaiłem. Wstyd przyznać, ale serial im głupszy tym bardziej bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...