Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że część gagów było "niewyjściowych" ale byłbym hipokrytą gdybym zaprzeczał że mnie rozbawiły.

 

Coraz bliżej do Mr.Robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silicon Valley s01 

Początkowo bardzo mnie odrzucił przerysowanymi postaciami, jednak za drugim podejściem było ciut lepiej. Powoli się przyzwyczaiłem. Wstyd przyznać, ale serial im głupszy tym bardziej bawi.

 

Ja właśnie go zacząłem i powiem, że taki Big Bang Theory w świecie IT. Hehe. Ładnie pokazują problemy start upów i generalnie WOW biznes na wesoło. W sumie mogę polecić dla odmóżdżenia. Taka odskocznia od poważnych tematów, szczególnie jak ktoś czuje te klimaty i siedzi troszkę w IT.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie go zacząłem i powiem, że taki Big Bang Theory w świecie IT. Hehe. Ładnie pokazują problemy start upów i generalnie WOW biznes na wesoło. W sumie mogę polecić dla odmóżdżenia. Taka odskocznia od poważnych tematów, szczególnie jak ktoś czuje te klimaty i siedzi troszkę w IT.

 

czy ja wiem? oglądałem kawałek i w sumie bida, zwolnili cały zespół, bo nie dokończyli projektu, zamiast siedzieć i kodzić to prowadzą jakieś jałowe dyskusje o krześle :)

 

a tymczasem mamy zapowiedź nowego sezonu Asha:

 

 

http://www.panoramixo.pl/2016/07/ash-vs-evil-dead-sezon-2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznam szczerze że daje mi jeszcze jako taką przyjemność z oglądania  :wink2:

 

Taki mają klimat właśnie, acz ja jestem w plecy chyba cały sezon z braku czasu.

 

Chyba wystartował Ray Donovan S4.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jednak jest tygrys :D, ciekawe na ile scen im kasy wystarczy?

Po za tym trailer standardowo obiecuje akcje, a w praktyce pewnie będzie jak zwykle "nie równo". Ale nie ma co gdybać, na premierę z racji finału oglądalność na pewno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix wypuścił :

 

Stranger Things  może być dobry.

 

 

polecam

dobrze sie oglada 45min schodzi jak 10

 

 

Również polecam, też się skusiłem i jest świetnie.

Klimat sączy się z ekranu solidnie...

Dzięki Wam mam co oglądać. Fajny klimat, też polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie rozumiem tego zachwytu nad tym serialem, żeby nie było wczoraj skończyłem ostatni odcinek. Klimat fajny, gra aktorska też niezła (szczególnie dzieci) ale cały serial jest strasznie wtórny i odtwórczy. Raczej drugi sezon sobie daruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej podoba jak dotychczas czolowka w stylu lat '90 ;)

 

 

Dobra skończyłem serial. 7/10 i nie więcej bo jednak czegoś brakuje w nim. Pomysł dość ciekawy, jednak... wojskowi nie dali rady temu stworkowi, a band dzieciaków go nieźle sponiewierała? :D Winona zagrała bdb. - kobietę zaczynającą popadać w obłęd po zaginięciu syna. Jednak od 3 odcinka miałem wrażenie , że 11 odpowiada za cały ten bajzel. A nowa seria może być zbyt nieprzemyślana, ale zobaczymy. Mimo wszystko Will latający między dwoma światami... Albo te macki co nimi pluje, oby się to nie rozmnażało w ten sposób.

 

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wsiąkłem jak w bagno. Oczywiście, że fabularnie to jest kopiuj-wklej i wymieszaj stare hity '80, ale właśnie taki ten serial miał być. Nostalgia robi swoje - człowiek dorastał na Gooniesach, E.T., ekranizacjach prozy Kinga...  No i muzyka - jak ktoś ma ochotę na więcej takich klimatów, to polecam Dance with the dead, Gunship, Perturbator - na YT łatwo odnaleźć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...