Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę w chacie to sobie obadam co jest wart nowy MG , mam nadzieję że tego nie skopią jak KR'08 .

 

Nowy sezon Agentów tarczy faktycznie ciekawy i sporo mroczniejszy , ciekawe co przyniosą nowe odcinki seriali od CW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seriali, które sie ostatnio oglądam to tak

 

Mr. Robot sezon 2 mnie pozamiatal, ogolnie uwielbiam ten serial za jego klimat.

 

Ballers sezon 2 ogladalo sie przyjemnie , lepszy od pierwszego

 

Gotham sezon 3 to samo co zwykle z tym ze nowa poison Ivy to ładny lachon

 

Big bang theory sezon 10 pierwszy odcinek to dno i 10 metrów mułu ale za to przy drugim pare razy się zaśmiałem

 

Lucifer sezon 2 zaczął sie bardzo przyjemnie

 

Quarry sezon 1 po 3 odcinkach cos tam sie klaruje ale tez troche wieje nudą, dam mu szanse

 

Narcos sezon 2 cholernie sie wkrecilem w ten serial, ogladalo sie kapitalnie.

 

Brooklyn 99 sezon 4 serial ma swoj klimat, osobiscie mi sie podoba ale opinie w necie sa różne.

 

Family guy sezon 15 rewelacja jak kazdy odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agenci tarczy podniesli sporo poziom od kiczowatego 3 sezonu. A znowu tworcy Fear the walking dead... robia z serialu to samo co z TWD :/ Czyli zaczyna sie nuda.

A mnie się dopiero od 3 zaczął bardziej podobać i minimum takiego poziomu oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a więc tak, jest po pierwszych odcinkach nowych sezonów:

 

 

Designated.Survivor. S1- ostrożnie polecę.

 

Exorcist.S01 - Polecę. Fajny klimat zapowiada się.

 

Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04 - Trzyma standard. Można oglądać.

 

Lucifer.S02 - Trzyma standard. Można oglądać.

 

Blacklist.S04 - Trzyma standard. Można oglądać.

 

Strain.S03 - Od 2 sezonu mam mieszane odczucia co do kontynuacji, po pierwszym odcinku 3 sezonu, myślę, że może być nudnie.

 

Blindspot.S02 - Jedynka już jak dla mnie przynudzała, dwójka będzie na tę samą modłę, jak sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem i czekam az sie rozkreci, bo po pierwszym odcinku widac, ze akcja moze byc gruba - cos ala skynet z robotami na wirtualnym dzimim zachodzie ;)

 

Koncze ogladac Luke Cage i... za bardzo poszli w nigga klimaty (swoja droga jak to jest, ze jak bialy powie do czarnego nigga to chca go zabic, a sami do siebie to co chwila "what's up nigga!", jakos nie lapie tego ich podwojnego standardu). Poziom serialu jest wyzszy niz to co w kiczowatej Jessice Jones, jednak dialogi kuleja. Bohater tez nie za ciekawy, ot czarna masa przechodzaca przez wrogow. Motyw bohatera jest smieszny i w sumie po 2 czy 3 odcinkach jakby go nie bylo. Mam nadzieje, ze netflix nie zjedzie z poziomem Piratow czy DD, a Punisher bedzie im dorownywac (chociaz jego ostatnie 2min w DD byly po prostu zalosnie smieszne) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westworld E01- Jak narazie cudeńko. Na ile można powiedzieć po pierwszym odcinku to może być z tego kawał porządnego sci-fi. Choć ciekawe jak będzie dalej, bo może po prostu sam pilot zaskakuje. Jako, że w żadnym innym serialu nie widziałem tak dobrze zrealizowanego pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie o Lukasie Cage, ten sam syf co JJ a im dalej tym gorzej.

 

Skończyłem pierwszy sezon. Mnie się podoba. JJ odpuściłem duuużo wcześniej. Prawdę mówiąc

 

 

Czekam na S2 i gościnnego Matta Murdocka. 

 

 

Gust jak [gluteus maximus] - każdy ma swoją. Poza JJ zmęczyło mnie Shield po jakimś czasie. Nie jestem człowiekiem seriali ;) A teraz odpalam Daredevil'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LK skończony, no cóż DD to nie jest ale widać że budżet chyba był mniejszy. Gdyby nie to że jedna biała postać ważna dla fabuły przewijała się przez serial to bym pomyślał że to serial dla rasistów. Dla mnie ilość "nigga" na m² była zbyt duża. Jak ktoś lubi takie klimaty to serial może mu się spodobać reszta niech sobie odpuści.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...