Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że to dwa odrębne światy. Westernowy może mi nie podejść.

Westworld to ma niewiele wspólnego z westernem. To film SF. Obsada bardzo silna. To film o tym jak ewoluują zaprogramowane ludzkie bot-y w parku rozrywki stylizowanym na western. 1/2 każdego odcinka to gadki z bot-ami (i między ludźmi) w świecie przyszłości. Pierwszy odcinek zawiera sporo western-u, pokazuje tragedię bot-ów uwięzionych w powtarzających się cyklach. Kolejne odcinki to więcej akcji w świecie biur i laboratoriów.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD jak dla mnie średnio. Emocji wśród innych brak jak kolega wyżej napomniał. Sama smierć bezsensowna.Widać aktorów się pozbyli lub ci zrezygnowali w ostatniej chwili.

 

 

Widocznie Glenn musiał odejść co już wcześniej się zapowiadało, gdy cudem uratował się chowający się pod trupem innego. Sama akcja jak zwykle będzie się działa w jednym miejscu i głównie w plenerze. Widać od dawna im kasy brakuje. Wystarczy sobie przypomnieć 1 sezon i jaki miał rozmach. Całe wymarłe miasto do tego tez robiło wrażenie. A teraz? Do tego w planach 8 sezon. Ciekaw jestem jak to zakończą. Oby lepiej niż ostatnie 4 sezony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie odcinek kepski. niesmaczny. ale mam zamiar dotrwać do śmierci serialu :)

Westworld natomiast fajnie się kręci.

polski Belfer jest niezły. trochę twarzy z poprzednich polskich seriali np. Pakt. jest i stary gangus z Pitbula. lubię tego gościa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmaczny, fajnie ze w koncu wrocili do tego co bylo w 1 i 2 sezonie - czyli rekwizytowe efekty, a nie cgi i ta beznadziejna krew. Ale samo przedstawienie... Toc to powinien byc ostatni odcinek poprzedniego sezonu i zakonczyc jak Ricka zabiera na przejazdke.

 

mlody papiez - moze byc niezly serial. Ciekawe kiedy kosciol zacznie sie burzyc :)

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the night of, pilot bardzo dobry, można się wczuć w rolę podejrzanego 

 

 

ale im dalej tym gorzej, od momentu jak główny bohater zaczyna robić pompki i dodaje kolejne tatuaże, kompletnie nierealistyczny scenariusz, serial do tego wydaje się za krótki, i zakończenie zupełnie niezaskakujące. Byłem przekonany że ten serial miał z 12 epizodów, a ma 8, i dość niespodziewanie się skończył

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś coś w klimatach Jessica Jones, Daredevil, albo Stranger Things? Żeby było trochę fantastyki, ale takiej w którą na 0.01% normalny człowiek byłby w stanie uwierzyć (nie np. zombie).

Expanse jest na tyle dobry, żebym męczył się z napisami? (słabo rozumiem ang ze słuchu)

Albo jakiś serial faktu, ale absolutnie wybitny jak Detektyw lub Sprawa O.J. Simpsona.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś coś w klimatach Jessica Jones, Daredevil, albo Stranger Things? Żeby było trochę fantastyki, ale takiej w którą na 0.01% normalny człowiek byłby w stanie uwierzyć (nie np. zombie).

Expanse jest na tyle dobry, żebym męczył się z napisami? (słabo rozumiem ang ze słuchu)

Albo jakiś serial faktu, ale absolutnie wybitny jak Detektyw lub Sprawa O.J. Simpsona.

 

Z góry dzięki.

 

The Expanse jest bardzo dobre, na początku może trochę nudzić ale później szybko się rozkręca.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

got, hoc, twd - ospojlerowane z uwagi na, że tak powiem mój osobisty afront

Czy ktoś jeszcze szuka seriali (i filmów) po ocenach na IMDb?

Może z 10 lat temu, miałem prosty system:

>8 obejrzeć koniecznie

7-8 warto obejrzeć

6-7 tylko komedie

<6 szum

Nie wiem czy ktoś sprzedaje głosy jak polubienia na facebook, ale teraz to do upy z ich ocenami.

 

Gra o Tron 9.5

House of Cards 9

Żywe trupy 8.6

 

Każdego z powyższych obejrzałem tylko kilka pierwszych odcinków, ale to już były flaki z olejem, a co dopiero ma się dziać w 4, 5 czy 6. (najnowszy got?) sezonach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead Nie Zawodzi:

Czyli 1 odcinek to w końcu jakaś akcja od dłuższego czasu i... wracamy do smętnego rozpatrywania problemów i rozterek (pozostałych) bohaterów: Czyli kolejne parę(naście) odcinków o niczym, w tym samym miejscu kolejny cliff-hanger, kolejny sezon :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś coś w klimatach Jessica Jones, Daredevil, albo Stranger Things? Żeby było trochę fantastyki, ale takiej w którą na 0.01% normalny człowiek byłby w stanie uwierzyć (nie np. zombie).

Expanse jest na tyle dobry, żebym męczył się z napisami? (słabo rozumiem ang ze słuchu)

Albo jakiś serial faktu, ale absolutnie wybitny jak Detektyw lub Sprawa O.J. Simpsona.

 

Z góry dzięki.

 

z tych co ostatnio oglądałem to w podobnym klimacie były: Utopia, The Man in the High Castle oraz Orphan Black  (pierwszy sezon najlepszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie zamknac watkow w polowie sezonu, tym bardziej ze pewnie planuja kilka sezonow tego serialu.

 

 

Zaczynam podejrzewac, ze ta dyrektor parku to corka Arnolda :P

 

 

A kto to niby ten JJ "czolg"?

 

 

Podobnych teorii jest klika, jak np: o dwóch liniach czasowych, o tym że Ford to robot, pierwsze dzieło Arnolda

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie dotyczylo WW, bo nigdzie nie widze info o nim :P

 

 

Podobnych teorii jest klika, jak np: o dwóch liniach czasowych, o tym że Ford to robot, pierwsze dzieło Arnolda

 

 

2 linie czasowe bym odrzucil. Opieraly sie na logo parku, ktore w wielu miejscach jest rozne.

 

Ford-robot - mozliwe ze robot, chociaz by Ci z parku go namierzyli (6 odcinek i anomalie), z drugiej strony... skoro wstep jest drogi, to skad on ma tyle pieniedzy? :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go ogólnie nie trawię, więc do obejrzenia ep1 musiałem się zmusić :D w mediach było spore helloł odnośnie serialu.

TWDami to już się torturuję prawie dosłownie, ale mam zamiar dotrwać do końca tego serialu :)

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...