Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Z Belfrem ladnei zamotali na koniec, a sprawca najmniej chyba podejrzana osoba ;) Ciekawe co w 2 sezonie zafunduja.

 

Ostatnio trafilem na Sons of Anarchy i po pierwszym sezonie jestem zachwycony. Jeden z najlepszych seriali jakie ogladalem. Szkoda, ze tak pozno na niego wpadlem. Jak narazie 10/10

 

Dokonczenie Archiwum X ciagle sie odciaga, bo jednak duza statycznosc + ciagle ten sam motyw troche nudzi na dluzsza mete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione seriale to:

 

Dwóch i pół, świetne teksty ale jak wkracza pewien bohater robi się już nudno.

 

Jak poznałem waszą matkę, również świetne teksty ale w połowie serialu robi się nudno a zakończenie nie porywa.

 

Californication :D najlepszy serial szkoda że nie ma więcej takich z świetnym aktorem. 

 

Gra o tron, chyba tutaj nie trzeba nic wiecej mówić :D

 

The 100, serial sci-fi gdzie ludzkość mieszka w kosmosie i planuje powrót na ziemie po wojnie atomowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The 100, serial sci-fi gdzie ludzkość mieszka w kosmosie i planuje powrót na ziemie po wojnie atomowej.

spadają na ziemie z tego kosmosu :banana:  [no niektórzy żywi nie wychodzą  :ploom:  ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że WW już się skończył. Dobrze, że nie, ale wszystko powoli dobiega końca. Odcinek naprawdę przedni. Burdelmama i Ford dają do pieca i ta klasyczna mina Hopkinsa :D a już myślałem, że się nie wywinie.

Belfra to będę musiał chyba jeszcze raz obejrzeć. Asia  zgineła, ale tak naprawdę od czego to musiałem sobie w necie doczytać. A i tak, tylko "prawdopodobnie".

El Jefe daje radę. Fajny był odcinek z nawiedzoną Deltą. Xena nieźle się trzyma :)

Dwóch i pół dobre. Ale przestałem oglądać jak pojawił się Aszton. teraz o 20 na CC cykam powtórki.

TWD - heh. no comment.

 

Co do starszych seriali to Diabli nadali i Ja, żona i dzieciaki. Mógłbym oglądać i oglądać jak Miodowe lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The 100 fajnie się ogląda , szkoda że ma takie absurdalne podstawy jak w pierwszym sezonie - cała akcja z dzieciarnią od momentu ich wystrzelenia z Arki woła o pomstę do nieba .

 

WW niezłe choć początkowo leci jak jak by nie mógł potem się rozkręca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WW pozamiatał ostatnim odcinkiem. Bardzo udany serial i fajny pomysł. Trochę pokręcony. Sam nie wiem, czy odnalazłem się w tym labiryncie. Ostatnia opowieść to coś czego oczekiwałem po tym serialu :)

 

http://www.spidersweb.pl/2016/12/discover-westworld-hbo-2-sezon.html tu jest trochę spojlerów. Jak ktoś nie oglądał sezonu 1 to niech nie zagląda.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The 100 fajnie się ogląda , szkoda że ma takie absurdalne podstawy jak w pierwszym sezonie - cała akcja z dzieciarnią od momentu ich wystrzelenia z Arki woła o pomstę do nieba .

 

Zaj..fajnie mnie ten serial wciągnął. Razem z żonką wsysamy co najmniej jeden dziennie.

Na kwestie techniczne nie ma sensu zwracać uwagi. Wciąga jako całość i bardzo polecam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poleccie cos wybornego bo przegladam od kilku dni seriale i nie moge znalezc nic co by mnie zainteresowalo (ogladam 1-3 ep). Ostatnio wciagnalem na 3 razy Sense8, ktory moge szczerze polecic :)

 

Probowalem ostatnio ogladac:

OA

Utopia

Travellers

Expanse

Arrow

House

Suits

WestWorld

 

Najlepsze imo jakie obejrzalem:

Dexter

Breaking Bad

Sense8

Luther

Californication

Belfer

Stranger Things

Gra o tron

Homeland (2 sezony)

True Detective

Fringe

TBBT (ze 3 sezony)

Kompania Braci

Narcos (pol sezonu)

Mr Robot (1 sezon)

Boardwalk Empire

Prison Break

Heroes

 

 

Z gory odpadaja seriale o zombiakach i takie w ktorych kazdy odcinek to osobna historia. Szukam czegos na naprawde wysokim poziomie (breaking bad/dexter) i z dobrymi twistami w fabule. Mozecie cos polecic? Pewnie o niektorych nawet nie slyszalem. Przerabiam rozne top listy ale nic intersujacego nie znalazlem. No chyba, ze ktorys serial wymaga obejrzenia pol sezonu zeby zaczal wciagac w swoja historie :)

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carson:

Właśnie trwa druga, część 4 sezonu Vikings. Serial zacząłem oglądać pół roku temu i od razu wskoczył u mnie do TOPa.

 

Z mniej znanych, które dobrze wspominam dodałbym Banshee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee jakoś do mnie nie przemówił.

Oglądnąłem parę odcinków, ale zaczęło mnie irytować, że jedynie co on robi to co odcinek daje komuś w mordę i, za przeproszeniem, grzmoci jakąś białogłowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carson:

Właśnie trwa druga, część 4 sezonu Vikings. Serial zacząłem oglądać pół roku temu i od razu wskoczył u mnie do TOPa.

 

Z mniej znanych, które dobrze wspominam dodałbym Banshee.

Tyle, ze od czasow chinki i jej ziolek poziom poszedl... do lasu na poziomki. Jakos nawet nie mam ochoty ogladac dalej tego serialu :/ W sumie tak samo jak Synow Anarchii 6 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Westworld, mega serial! Od dawna nic nie oglądałem, a ten zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Bardzo wciąga, a jedyne czego można być pewnym to tego, że niczego nie można być pewnym ;) Zwłaszcza od 7 odcinka akcja przyspiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...