Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ma być ponoć. IMO żal. Tak od 3 sezonu zaczęło się robić nieprzyjemnie. Poza paroma odcinkami i moze z jednym z 4 sezonu jak kradł Scylle.   Pierwszy sezon rządzi i dla mnie mógłby się zakończyć na nim ew na 2.   Zresztą czytałem kiedyś gdzieś, że pierwotnie ten serial miał się zakończyć na 1 sezonie i to ponoć na 13 odcinku, ale że serial zdobywał popularność to przerobili 13 odcinek i ciąneli to do końca.   Z ciekawości obejrzę nowe odcinki, ale pewnie będzie słabo jak większość tego typu produkcji co powracają po latach. Już  wolałbym kontynuację Breaking Bad z Jessym. Na razie obejrzałem serial o Saul'u Goodmanie na Netflixie pierwszy sezon i ogólnie całkiem ciekawe, ale tylko dla fanów serialu BB.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Graham pewnei czeka na sequel prision breaka. :D

No wlasnie pieprzyc sequel. Naczytalem sie ze od sezonu 3 serial obizal loty wiec zakoncze na drugim. 

 

Znalazlem na chomikuj cale 11 sezonow swiata wg Bundych. I to jest moc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być ponoć. IMO żal. Tak od 3 sezonu zaczęło się robić nieprzyjemnie. Poza paroma odcinkami i moze z jednym z 4 sezonu jak kradł Scylle.   Pierwszy sezon rządzi i dla mnie mógłby się zakończyć na nim ew na 2.   Zresztą czytałem kiedyś gdzieś, że pierwotnie ten serial miał się zakończyć na 1 sezonie i to ponoć na 13 odcinku, ale że serial zdobywał popularność to przerobili 13 odcinek i ciąneli to do końca.   Z ciekawości obejrzę nowe odcinki, ale pewnie będzie słabo jak większość tego typu produkcji co powracają po latach. Już  wolałbym kontynuację Breaking Bad z Jessym. Na razie obejrzałem serial o Saul'u Goodmanie na Netflixie pierwszy sezon i ogólnie całkiem ciekawe, ale tylko dla fanów serialu BB.

Soul jest świetny. Ale jako postać jest tak żałośnie beznadziejny że żal go w każdym odcinku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sezon obejrzę z pewnością, bo też mi się spodobał. Czasem mi też żal Saula jako postaci, że taka ofiara z niego, ale to właśnie sprawia, że był jedna z moich ulubionych postaci w BB.  Troszkę humoru też czasem musi być w takim serialu jak BB. Tu mamy co innego, ale też ciekawie. Gdyby nie BB to pewnie bym nie podszedł do tego serialu.  

 

Co do Vikingów to strasznie mnie nudził. GOT nie trawiłem i dotrwałem do 6 sezonu. Może kiedyś wrócę jak będą miał mnie spraw na głowie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vikingowie - pierwsze 3 sezony swietne. Pozniej jakies akcje z chinkami i cpajacym wikingiem, co zanizylo poziom i to bardzo. A pozniej tylko gorzej i gorzej... samo pozegnanie ragnara tak zalosne, ze az zal :/ W sumie nie wiem czy konczyc nawet 4 sezon ogladac, bo juz chyba zmeczeie materialu daje o sobie znac :/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Fist - netflix podupada :/ Co prawda lepiej niz w JJ czy LC, ale nadal sceny walk slabiutkie, a fabula zbytnio nie porywa. Glowny bohater tez jakos niezbyt przekonywujacy, nie mowiac o czarnej lekarce, co wszedzie sie musi wpierdzielic - brakuje tylko aby zlapala na dziurke IF... Zabawnie bedzie jak w Defenders bedzie "reka" xD 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie to, ze oba sie oglada na szkielku? Aktualnie ogladam tylko BlackSails i w sumie nie za bardzo mam ochote na nowe seriale. Zmeczyc jeszcze musze archiwum x, ktorego odcinki potrafia czasami zanudzic - szczegolnie jak sie oglada seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie to, ze oba sie oglada na szkielku? Aktualnie ogladam tylko BlackSails i w sumie nie za bardzo mam ochote na nowe seriale. Zmeczyc jeszcze musze archiwum x, ktorego odcinki potrafia czasami zanudzic - szczegolnie jak sie oglada seria.

 

Nie, obecnie uważam, że netflix robi na razie w miarę ok seriale, a Marco Polo jest całkiem w porzadku i warto go obejrzeć.

 

Archiwum X cóż... trochę tego masz do obejrzenia. Jak tak zrobiłem m. in. z Farscape, czy Breaking Bad.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix w PL póki co bieda, ale jest i tak lepiej niż było. Jest nieco materiałów w 4K, ale brakuje z HDR.  Mimo to obejrzałem na razie 2 sezony o Saul z Breaking Bad . Czasu na oglądanie i tak mało. Póki co wziąłem darmowy miesiąc, który niedługo się kończy. Czy przedłużę raczej nie na razie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kto ma dostęp i czas to polecam z netflixa:

 

Narcos (2 seasons, 20 episodes)
Marco Polo (2 seasons, 20 episodes)
Stranger Things (1 season, 8 episodes)
House of Cards (4 seasons, 52 episodes)
Bloodline (2 seasons, 23 episodes)
Marvel’s Daredevil (2 seasons, 26 episodes)
Orange is the New Black (4 seasons, 52 episodes)
Unbreakable Kimmy Schmidt (2 seasons, 26 episodes)
 
Poza tym można zerknąć na:
 
Sons of Anarchy (7 of 7 seasons)
Dexter (8 of 8 seasons)
Lost (6 of 6 seasons)
Luther (4 of 4 seasons)
Sherlock (3 of 4 seasons)
The Walking Dead (6 of 7 seasons)
Breaking Bad (5 of 5 seasons)
 
Iron Fista zacząłem, 3 odcinek i zobaczymy, bo mnie zaciekawił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naraził komu tobie ?

 

Ostatni sezon Losta to też padaka jak dla mnie. TWD o 3-4 sezonu systematycznie w dół.

 

WIęc nie wiem do kogo z tą  listą  i w ogóle jaki jest sens byś tu co chwila takie listy wrzucał bez żadnego opisu czy recenzji bo tobie się  spodobał.  

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś spasował Belfer - to może mu podejść czeskie Pustkowie. Klimatycznie ciężkie.

 

Jak ktoś lubi potyczki finansowo-prawne - Billions, Jest już drugi sezon. Są m.in. Damian Lewis ("rudy" z Homeland) i Maggie Siff (Tara z Sons of Anarchy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock (3 of 4 seasons) shit?

Jak Dexter i Sons to też dla Ciebie shit to strasznie się naraziłeś, ale cóż, gust gustem.

Tak sherlock to shit i to do tego z aktorem, ktrore nie znosze - mowa o gostku co wcielal sie w Bilbo w hobbicie... W kazdym filmie jakim go widze dziala mi na nerwy. Co do samego serialu dziala mi na nerwy cala otoczka tego serialu, ale ja po prostu mam alergie na angielskie seriale (obejrzalem kiedys w tv 2 odcinki doktora who... dzizaz co za pazdzierz).. Ogolnie 3/10 (sherlock) i 2/10 (doktor who)

 

Sons ogladalem i bardzo mi sie podobalo do 5 sezonu, ktory od polowy przysiadl, ale jak widze, nie zrozumiales mojej wypowiedzi. A Dexter... kilka odcinkow co obejrzalem bylo tak glupich... ze odpuscilem sobie. Z TWD meczylem sie do 7 sezonu, gdzie obejrzalem 1 odcinek i doszedlem do wniosku po ch... marnowac swoj czas na taki pazdzierz?  tak wiec aktualnie 8/10, ale jak przemecze do konca to pewnie poleci 7/10

 

Co do TWD to obejrzalem cale Fear The Walking Dead, ktore wg. mnie jest znacznie lepsze od pierwowzoru - tak, nie zgadzam sie z osobami najezdzajacymi na ten serial i jakos nie krzycze, ze komus podpadly :P. Byl na pewno bardziej dynamiczny niz TWD, chociaz w 2 sezonie za bardzo poszli droga TWD - 7/10.

 

W sumie prawie wszedzie wychwalane GoT tez wydalo sie super, ale po 4 sezonach, gdzie maks 2-3 odcinki na sezon wciagaja zaczelo nudzic. 7/10 (szczegolnie za dobra realizacje)

 

Rodzina Soprano - serial o gangsterach, gdzie gangsterki brak... 3 sezony ogladania perpetii rodzinnych mr. soprano i spasowalem. Nuuuda. 4/10

 

Wikingowie - swietny serial do czasu akcji z cpajacym Ragnarem. A to co sie dzialo podczas ostatniego sezonu, ktory jeszcze rozbili dluzsza przerwa na 2 czesci... porazka. Ocena poleciala z 10 na 8/10 - tyle sie utrzymalo przez pryzmat starych sezonow.

 

Archiwum X - niestety ale ogladanie tego w duzych dawkach potrafi zniechecic do dalszego ogladania. Za statyczne to wszystko, a ciekawych odcinkow tez nie bylo za wiele. Do tego znamienita wiekszosc odcinkow oderwana od reszty i tylko czasami kilka odcinkow ze soba powiazanych. 7/10

 

Netflix wcale taki swietny w serialach nie jest jak go rysuja. Ok, ma kilka dobrych produkcji, ale... tylko kilka. DD w sumie najlepsze co od nich widzialem - chociaz Fisk mi jakos nie podszedl :P (9/10 przez 2 sezon, troche gorszy od pierwszego). 

 

Jessica Jones - dzizas... co chwila "zlapali go i... uciekl lub zostal wypuszczony". Postac killgrave'a kompletnie nie przekonywujaca, wrecz smieszna. Nie ma jak wymuskany gogus probuje grac psychola... 3/10

 

Luke Cage - W sumie lepiej niz w JJ, ale koncowka z jakims popaprancem w stroju rodem z Power Rangers... Do tego caly ten nigga klimat... Nie moja bajka. 5/10

 

Iron fista opisywalem, wiec pomine.

 

Stranger Things - dobry serial, jednak 8/10 to maks co moge dac. Czemu? Bo od samego poczatku mialem co chwila deja vu, ze ja juz to gdzies widzialem w innym filmie/serialu.

 

Aktualnie u mnie kroluja Piraci (black sails) i o ile nie skopia koncowki serialu (niby ostatni sezon teraz) to bedzie to drugi serial u mnie z 10/10 (jakby byla to skala 100pkt to bylby nawet przed breaking bad z przewaga kilku pkt :D ). 

 

Saul - obejrzalem pierwszy sezon i... to nie BB. Aktor mial niezla rolke w BB, a tutaj... slabo. Jakos ani to smieszne, ani wciagajace. Czegos zabraklo. Moze 2 sezon lepszy, ale jakos nie mam ochoty wracac do tego serialu. 6/10

 

************************************************************************

 

A swoja droga zaczal sie 5 sezon... Samuraja Jacka ^^ Podobna trzyma poziom i jest dosc mroczny. Aktualnie szukam jakiegos dobrego zrodelka z 4 pierwszymi sezonami, aby sobie cala historie przypomniec i dopiero z 5 sezonem rusze. "Aaaa-Ku! Kiedys Cie dorwe!" :D Szkoda tylko ze pewnie bez polskiego dubbingu bedzie, ktory byl dobry. Jak dla mnie SJ 10/10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...