Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Rick and Morty w ogóle jest genialny, nie ma słabych odcinków, no może początki w pierwszym sezonie nie były aż tak dobre.

 

Obejrzałem ostatnio wikingów, okazał się świetny w zastępstwie dla GoT. Czy Black Sails jest na podobnym poziomie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z poziomem GoT, ale BS polecam. Lubie ten piracki okres, przeciąganie pod kilem nabrało innego wymiaru. Fajne cycki też są :D

 

Zacząłem oglądać Guyane-Złoto Gujany. Francuski serial o wydobywaniu na lewo złota w Gujanie. Wciąga, bo jest akcja i gorączka złota. Polecam.

 

Narcos S03 bez Pabla, ale Cali daja radę. Polecam.

 

Blood Drive, taki kiczowaty Tarantino :)

 

Ciągle w klimatach Narcos polecam Queen of the South.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam trzeciią serię serialu Narcos. Naprawde warto jest sobie właczyć ponieważ ogląda się bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że seria będzie tak dobra po świetnym pierwszym i drugim sezonie. Które byłu bardzo dobre Obawialem sie,ze jak wiele innych serii zacznie tracić urok. Jednak nie. Nadal ogląda się odcinek po odcinku z zapartym tchem.

Jeśli nie macie możliwości obejrzeć sobie tego na Netflixie to polecam zajrzeć sobie na kinoman.co . Można tam sobie obejrzeć serial bez limitów i w dobrej jakości. https://www.kinoman.co/

Edytowane przez geek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Narcos jest gorszy niz 2, ale w sumie porownywalny do pierwszego.

 

Ostatnio machnalem Defenders i z serialu na serial marvel robi coraz wiekszy syf. Zaczynam watpic, ze Punisher im wyjdzie :/

 

Ozark nudne. Brakuej tutaj charyzmatycznych postaci jak w BB, ale drugi sezon Better Call Saul byl juz kozacki i mysle, ze w kolejnym dobija juz do poziomu BB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Saul pierwszy sezon na Netflixie w UHD i powiem szczerze że poziom nawet całkiem udany.  Chętnie bym obejrzał jeszcze Wire w UHD.  Szkoda że nie ma tego na Netflixie. To też był obok BB niezły serial. Właśne  jestem  w połowie 5 sezonu BB (obejrzanego już  w całości kiedyś) i za każdym razem serial trzyma w napięciu. Pokazuje jak człowiek  z czasem może stać się zły. Wpływ środowiska i sytuacja życiowa. Różne czynniki. Ale tak czy inaczej  myślę, że takie przypadki się zdarzały. To że baronami narkotykowymi czy też konkrentymi przestępcami zostawali niegdyś zwyczajni ludzie. Co mieli rodziny i nie przyszło by im  do głowy lub komuś z otoczenia, że mogą  się tak zmienić.  Jak dla mnie BB jest jednym z ulubionych seriali. Mogliby w sumie zrobić i 6 sezon. Na pewno by szło wymyślić. No i parę scen rodem z tych o Tuco Salamance  i jego... kuzynach z siekierami czy inne takie mocne  sceny jakie tam były.    

 

Troszkę seriali mam do obejrzenia. No i jeszcze TWD wraca 23. Oraz  Vikings w Listopadzie.  

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Trek Discovery - ogląda ktoś? Na razie są 4 odcinki. Jestem fanem s-f a niestety w tym klimacie jest posucha, więc ochoczo zabrałem się za nowy serial pomimo że jakimś wielkim fanem treków nie jestem. Serial ciekawy, póki co rozkręca się ale jest inny niż pozostałe produkcje z tej rodziny. Oprawa wizualna przyzwoita. Główna bohaterka ciekawa, takiej jeszcze chyba nie było w rodzinie choć mówię fanem nie jestem to mogę się mylić. Co mi nie pasuje, to trochę nijaka załoga z kapitanem na czele, w starych serialach załoga była bardzo ważna, znaliśmy dobrze kapitana, pierwszego, lekarza, gościa z maszynowni i parę osób jeszcze,tu jakoś tego brakuje ale może jeszcze za szybko. Serial na pewno inny, pokazujące nieco inne oblicze federacji jak i samej załogi. Póki co jestem na tak i czekam na kolejne odcinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Discovery , choć szkoda że tak skopali go ( w sensie kolejny serial ST a nie DSC samo w sobie ) .

 

Generalnie stara wiara lała na niego hejt wiadrami zanim serial został wyemitowany , częściowo zasłużony hejt patrząc po wyglądzie serialu i dość szokujących zmianach jak np. Klingonii .

 

Może będzie lepszy niż Enterprise o ile wyrwie się z łap / powiązań z Abramverse - niestety widać skarzenie wypocinami JJA już na starcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punisher - obejrzałem jak na razie 5 odcinków. Zaczynam 6. Wciąga tak jak 1 sezon DD, ode mnie ma solidne 8/10. Zobaczymy jaka ocena będzie pod koniec.

 

Odnośnie ST: Discovery - ciężko przyzwyczaić się do nowych klingonów, ale serial nie jest zły. Szczególnie kilka ostatnich odcinków było ciekawych. Szkoda że teraz przerwa.

Edytowane przez zuy_zgred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za ST i nie zamierzam to mi to rybka.  Obejrzałem może kiedyś z kilka odcinków  w TV jak miałem kilkanaście lat. Nie podszedł mi w ogóle. A lubię bardzo ten gatunek seriali.   Do dziś  wspominam SeaQuest no i  StarGate. Bardzo dobre seriale chociaż wiadomo że to co innego niż Star Trek.  

 

 

Ale fakt że coraz wiecej powracających  seriali są po prostu słabsze. X-Files, Prison Break..   Pewnych rzeczy po prostu nie powinno się już ruszać po latach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sentyment do starych seriali sprawia, ze stare serie oceniasz lepiej. Ogladalem w sumie archiwum x do 4 sezonu niedawno i w sumie jakies to takie bez wiekszego polotu, acz dobrze zrealizowane. Tak samo Sopranos - niby najlepszy serial wg. niektorych a mnie nudzil poza kilkoma momentami :/

 

edit: po 6 odcinkach Punishera daje 8/10. Do jakosci 1 sezonu DD nieco brakuje i gosc grajacy Punishera (przynajmniej ja mam takie wrazenie) ciagle gra tak samo w kazdym filmie :D I czasami ten jego rozbiegany wzrok nie zawsze pasuje. Ale tak to 8/10 ;) Moze to bedzie przelamanie zlej passy JJ, LK, IF i D.

Wysłane z mojego SM-G950N przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Małpożer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 15:06, kamilo23 napisał:

Black mirror kolejny genialny sezon.

Szczerze to dobiłem dopiero do 3 sezonu i z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz gorzej. Irracjonalność postępowania głównych bohaterów jak i same wymysły twórców skutecznie zabija jakąkolwiek przyjemność oglądania. Także stan po s03e01 -> 3/10 i w sumie nie zanosi się na żadną poprawę tego stanu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Mirror jest dobrym serialem, oczywiście część będzie nudna jak flaki z olejem, część zachowań irracjonalnych, ale właściwie każdy zostawia po sobie ślad w pamięci, powoduje że myślisz o tym odcinku.. ma to coś w sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

electric dreams - cos z stylu black mirror (najbardziej podobał mi sie odc "autofac")

la casa de papel (dom z papieru) - bdb hiszpanski o napadzie na mennice narodową - minus za netflixa bo odcinkow zrobiono 15 - po 70 minut - netflix zrobił z pierwszych 9 odcinkow - 13 - po 40minut kazdy - wiec tak jakby drugiej serii (6odc) nie ma na te chwile 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to jakby się już skończył ile można to ciągnąć? :)

Z seriali które oglądałem niedawno polecam:
1) Santa Clarita Diet - ciekawa komedia, zdecydowanie nie dla dzieci. Babeczka (Drew Barrymore) ma rodzinę, żyje spokojnie powiedział bym wręcz prowadzi nudne życie no i pewnego dnia staje się zombie, czuje głód a rodzina postanawia jej pomóc, polecam dawno się tak nie uśmiałem :) Bardzo dobra rola Timothy Olyphant, zaskoczył mnie ten aktor na plus.

2) Stranger Things - takie trochę s-f, trochę horror, trochę dramat. Spokojne miasteczko, pewnego dnia znika chłopak, chociaż nie znika tak do końca a w mieście zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Pomimo że momentami trochę dziecinny to kawał ciekawego serialu.

3) The 100 - aktualnie 5 sezon, przyszłość, ziemia po zagładzie nuklearnej, pozostałości ludzkości żyją na stacji kosmicznej, niestety stacja ledwo daje radę stąd decyzja o wysłaniu części ludzi na ziemię, okazuje się że można już tam żyć tyle że nie są tam sami. Serial ma mocne tempo, ciągle się coś dzieje, chyba dopiero w 5 sezonie niektórzy z obsady mogli sobie chwilę odpocząć. Taki trochę młodzieżowy ale wciąga, polecam jeśli ktoś nie zna

Edytowane przez Garfield^
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że The 100 ma tak durne założenia , tytułowa 100 to po prostu banda rozwydrzonych dzieciaków wysłana na Ziemię beż żadnego przygotowania czy choćby opieki osoby dorosłej .

Z innych seriali - warto zalukać na najnowszą wersję Zagubionych w kosmosie , może nie jest to super serial ale da się oglądać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzisz zapomniałem o zagubionych w kosmosie, również polecam chociaż trzeba mieć na uwadze że to kino familijne

wracając do the 100, uwaga trochę spoilerowo,  jak to bez przygotowania? mieli te lekcje z Pikiem, co do tego kogo wybrali no niestety takie były zasady na stacji, lecieli tam raczej na śmierć stąd brak osób innych niż skazańcy, wiadomo że to tylko serial, ma masę błędów i rzeczy do których by można się doczepić, ale nie zmienia to faktu że wciąga i leci się szybko z odcinkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem kryminalnego serialu do oglądania z dziewczyną. Najbardziej polecam na Netflix serial Broadchurch. Pierwszy sezon to mistrzostwo. Świetny klimat, świetne aktorstwo, nieprzewidywalny. Drugi to Detektyw na HBO. Cisnę pierwszy sezon i wciąga. Odradzam bardzo polecany The Fall, dla mnie nuda i banalnie przewidywalny. Aktorstwo momentami słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...