Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

3 sezon Daredevila w koncu powrocil do jakosci 1 sezonu. No moze po za jednym odcinkiem (z geneza przeciwnika) - to tak na 8 obejrzanych :D Jest mrocznie a i wrocily dluugie sekwencje jak w wiezieniu, ktora chyba nawet przebija walke w korytarzu z pierwszego sezonu ^^ No i nie ma wszedobylskiej ostatnio lewackiej ideologii goszczacej w innych produkcjach netflixa. Aktualnie 9/10

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2018 o 19:47, Małpożer napisał:

No i nie ma wszedobylskiej ostatnio lewackiej ideologii goszczacej w innych produkcjach netflixa

Świetnie! Bałem się że się ugną.

U mnie czeka na mnie DD w kolejce, na razie kończe drugi sezon El Chapo, również mocne historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem go przed wczoraj i koncowka odstaje. Na caly sezon sa 3 dosc slabe odcinki. Za to stezenie cliff hangerow... pobili wszystko co chyba do teraz wyszlo. 

Najlepsze ze 11 min sekwencje nagrali za pierwszym razem ;) Ciekawe co dalej z serialem, bo cos disney juz kombinuje i np IF zdjeli po 2 sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CORPORATE (2018) 10odcinkow po ok 30min - jak ktos lubi absurdalny humor to mu sie spodba

polecam tez ukrainski (po rosyjsku)

SNIFFER (niuchacz - :lol: ) moze i przesadzony troche ale dobrze sie oglada
 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 12/7/2018 at 10:05 AM, solaris7 said:

Ktos wyżej wspomniał o "Terror" i od siebie dodam tez serial osadzony w podobnym czasie "the knick"

Polecam oba ;)

do tego jestem w polowie 

Last man on earth - komediowy (odcinki po 20 minut - dobrze sie oglada) (edt - niestety anulowali po 4 sezonie, brooklyn99 przywróciło NBC ale tego chyba nie uratują) :(

Edytowane przez Maniakalny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero co po skonczonym Slepnac od Swiatel. Serial jest ok i nawet wciaga. Niestety kilka postaci, w tym glowny bohater to drewno i troche irytuja. Ale to co jest najwiekszym minusem dla mnie to te wstawi, ktore niby maja odzwierciedlac psychike glownego bohatera? Juz kolejny polski serial z takim rozwiazaniem, ktore zaczynaja irytowac. Dosc dobrze nagrany dzwiek (chociaz ze 2-3 razy bylo cos szybko powiedziane, ze nie dalo sie zrozumiec). Ogolnie daje mocno naciagane 8/10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 12/14/2018 at 9:26 PM, Małpożer said:

Jestem dopiero co po skonczonym Slepnac od Swiatel. Serial jest ok i nawet wciaga. Niestety kilka postaci, w tym glowny bohater to drewno i troche irytuja. Ale to co jest najwiekszym minusem dla mnie to te wstawi, ktore niby maja odzwierciedlac psychike glownego bohatera? Juz kolejny polski serial z takim rozwiazaniem, ktore zaczynaja irytowac. Dosc dobrze nagrany dzwiek (chociaz ze 2-3 razy bylo cos szybko powiedziane, ze nie dalo sie zrozumiec). Ogolnie daje mocno naciagane 8/10. 

niestety wyłaczylem po niecalym 1 odcinku - realizmu zero, dialogi sztuczne,  więckiewicz tak rzucał k***ami ze nie moglem tego sluchac :/

moze kiedys wróce ale nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i nawet ciekawe rozwiązanie z tymi możliwościami wyboru. . Pierwszy raz wykupiłem abo na Netflix i raczej ostatni. Nic ciekawego za te 52 zł w sumie. Z filmów to większość jakieś starsze produkcje. Można przycebulić  i wziąć na konto z Turcji, ale nie chce mi się w to bawić. A film dość ciekawy. Obejrzałem też pierwszy odcinek 1983 i w sumie zgadzam się z większością  opinii.   Ale za to o The 100 złego słowa powiedzieć nie mogę. Malo czasu na oglądanie to zwykle 1 odcinek dziennie.  Obejrzałem też parę filmów w 4K i bitrate 15.26 mb/s nie robi już na mnie aż takiego wrażenia po obejrzeniu filmów z bitrate rzędu 50-60 mb/s. Rożnice jednak widać bo sprawdzałem ten sam film jeden.  Oczywiście jakość wystarczająca.  Największy minus to ta cena. Powinno to kosztować max 29,99 za najwyższy pakiet.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze ze wybor ciagle spada, bo coraz wiecej producentow sie wycofuje z netflixa :P Po za tym nie ma juz darmowego miesiaca na testy? 

Wczoraj skonczylem Twin Peaks... Zapowiadalo sie nawet fajnie, ale im dalej w las to mam wrazenie, ze scenarzysta wciagal coraz wiecej bialego magicznego proszku, az poprzepalalo mu zwoje w glowie. Nie widzialem jeszcze tak nielogicznego popi***nia. Jakies stare babcie biegajace z pienkami, ktore mowia ze "sowy paczo! i nie som czym sie wydajo! a krowie mleko juz w wymionie kwasnieje". Pozniej glowny bohater widzi jakies karzelki, wielkoludy. Doznaje naglych olsnien i slyszy glosy w glowie rozwiazujace wszystkie zagadki z jakimi sie probowal glowic od 20 odcinkow. WAT?!?! ogolnie nie rozumiem jak mozna sie tym podniecac tym tworem... 3/10 za kilka ladnych pan :D i w miare dobry pierwszy sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Devil said:

Obejrzałem i nawet ciekawe rozwiązanie z tymi możliwościami wyboru. . Pierwszy raz wykupiłem abo na Netflix i raczej ostatni. Nic ciekawego za te 52 zł w sumie. Z filmów to większość jakieś starsze produkcje. Można przycebulić  i wziąć na konto z Turcji, ale nie chce mi się w to bawić. A film dość ciekawy. Obejrzałem też pierwszy odcinek 1983 i w sumie zgadzam się z większością  opinii.   Ale za to o The 100 złego słowa powiedzieć nie mogę. Malo czasu na oglądanie to zwykle 1 odcinek dziennie.  Obejrzałem też parę filmów w 4K i bitrate 15.26 mb/s nie robi już na mnie aż takiego wrażenia po obejrzeniu filmów z bitrate rzędu 50-60 mb/s. Rożnice jednak widać bo sprawdzałem ten sam film jeden.  Oczywiście jakość wystarczająca.  Największy minus to ta cena. Powinno to kosztować max 29,99 za najwyższy pakiet.

tak, jest drogo - dlatego ja wzialem ze znajomymi i skladamy sie po 13zł miesiecznie i mam spokoj

 

1 hour ago, Małpożer said:

A najlepsze ze wybor ciagle spada, bo coraz wiecej producentow sie wycofuje z netflixa :P Po za tym nie ma juz darmowego miesiaca na testy? 

Wczoraj skonczylem Twin Peaks... Zapowiadalo sie nawet fajnie, ale im dalej w las to mam wrazenie, ze scenarzysta wciagal coraz wiecej bialego magicznego proszku, az poprzepalalo mu zwoje w glowie. Nie widzialem jeszcze tak nielogicznego popi***nia. Jakies stare babcie biegajace z pienkami, ktore mowia ze "sowy paczo! i nie som czym sie wydajo! a krowie mleko juz w wymionie kwasnieje". Pozniej glowny bohater widzi jakies karzelki, wielkoludy. Doznaje naglych olsnien i slyszy glosy w glowie rozwiazujace wszystkie zagadki z jakimi sie probowal glowic od 20 odcinkow. WAT?!?! ogolnie nie rozumiem jak mozna sie tym podniecac tym tworem... 3/10 za kilka ladnych pan :D i w miare dobry pierwszy sezon

ja wysiadłem jakos w polowie pierwszego sezonu - jedno wielkie WTF - aktorzy graja tez jakos sztucznie - calkowicie mnie ta "intryga" nie zainteresowala 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2017 o 15:06, kamilo23 napisał:

Black mirror kolejny genialny sezon.

Jaki sezon? Film wyszedł.

Dnia 9.01.2018 o 19:40, Małpożer napisał:

Szczerze to dobiłem dopiero do 3 sezonu i z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz gorzej. Irracjonalność postępowania głównych bohaterów jak i same wymysły twórców skutecznie zabija jakąkolwiek przyjemność oglądania. Także stan po s03e01 -> 3/10 i w sumie nie zanosi się na żadną poprawę tego stanu rzeczy.

Przecież ten serial to alegoria o wpływie nowoczesnej technologii na ludzi,. Oczywiście że jest lekko irracjonalny i przerysowany. Po każdym odcinku jeszcze długo się zastanawiasz nad tym, że to co zostało pokazane wcale nie jest tak odległe od naszej rzeczywistości. Przynajmniej ja tak miałem.

Dnia 25.02.2018 o 18:12, el_gringo_dado napisał:

Altered carbon - nie czytałem książki, więc nie mam odniesienia, ale serial bardzo dobry. Kryminał w klimacie hard sf, takie IMO połączenie Blade Runnera z Ghost in the Shell, łyknąłem w dwa dni, polecam.

Całkiem spoko. Lekki, przyjemne w fajnym klimacie. Nie jest to serial AAA bo nigdy nie miał taki być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, amanda99 napisał:

Całkiem spoko. Lekki, przyjemne w fajnym klimacie. Nie jest to serial AAA bo nigdy nie miał taki być. 

Jak to nie, miał wielki budżet, i nawet widać to w efekcie końcowym.

Czytałem to dawno temu ale wydaje mi się, że klimat jest nieco cięższy niż w książce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos Mexico - ogolnie porownywalny poziom do 3 serii. Moze minimalnie lepiej. Wydarzenia dzieja sie rownolegle do wydarzen poprzednich Narcosow. Pojawia sie tez Pablo :D Ogolnie jest to wstep do kolejnego sezonu a moze sezonow. 7/10

Jedna sprawa... Netflix skopal kompletnie sprawe i tylko kilka dialogow ma lektora o,O Strasznie to irytuje i lepiej jakby go w ogole nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punisher S02 - Pierwsze 3 odcinki zapowiadaly swietny sezon... aby pozniej wrocic w sumie do poziomu pierwszego sezonu. Czyli gadanie, bieganie, rozkmini o zyciu i smierci i o tym kto ma racje. Pozniej chyba 8 odcinek, ktory wraca poziomem do wspomnianych 3 pierwszych. I za chwile zjazd w dol. Taki ot rollercoster nam zafundowali scenarzysci. Ogolnie jest OK, tylko koncowka jest slabiutka i zrobiona aby tylko zamknac watek, ktory zapowiadal sie ciekawie. Niestety tworcy niepotrzebnie zachcieli wciskac nam postaci z pierwszego sezonu :/ Do tego ostatnia scena mnie tylko i wylacznie rozsmieszyla swoja zenada. 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 hours ago, solaris7 said:

Black friday o krachu giełdowym w stanach po 1 odc zapowiada sie najs

po pierwsze to black monday

po drugie - historia w serialu jest wymyslona, raczej nie dowiemy sie jak bylo naprade

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.02.2019 o 17:06, Maniakalny napisał:

 

po pierwsze to black monday

po drugie - historia w serialu jest wymyslona, raczej nie dowiemy sie jak bylo naprade

pomyłka w nazewnictwie, sorry. Serio myślałeś że to na faktach. Jak by było wiadomo co się stało to by był nie jeden film juz o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...