Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Suits S01E01

Należy zacząć od tego, że jest to serial prawniczy w luźnej konwencji. Moim zdaniem pomysł działa bo ogląda się szybko i przyjemnie. Gabriel Macht kreuje nawet dość zabawną postać zaś Patrick J. Adams zdecydowanie radzi sobie z pozycją głównego bohatra. Pierwszy sezon ma mieć 12 odcinków więc zdecydowanie polecam, solidna odskocznia od obecnych schematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja wczoraj skończyłem The Shield, zdecydowanie polecam, dzisiejsze seriale o glinach raczej mogą sie schować (nic dziwnego że anulują). Wprawdzie od czwartego sezonu czasem męczy powtarzalność, ale mimo wszystko świetny serial. Obejrzałem szybciutko, bardzo sie przyzwyczaiłem do postaci, i mi ich bedzie brakować. Największa wada oglądania seriali, to że się kończą. Nie ma tego problemu z filmami, bo 2 godzinki i czekanie pare lat do kolejnej części.

 

Następny w kolejce The Wire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać to całe Oz. Jestem po 3 czy tam 4 odcinkach i szczerze mówiąc ledwo daje radę przetrzymać je do końca. Mało akcji, a jak już się coś dzieje to kompletnie bez polotu, do tego niemiłosiernie długie odcinki. Jakoś się to potem rozkręca czy mam się spodziewać podobnego poziomu przez cały czas?

 

the oz wciagnalem chyba w tydzien zaley pewnie co kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie śmiesznie jest od samego początku, właśnie dla przypomnienia obejrzałem pierwszy odc. i śmiałem się przez 20min.

To jest po prostu inny rodzaj komedii, może potrzebujesz trochę czasu, żeby się wczuć w klimat serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie niedawno dopiero co usłyszałem o tym serialu. Nie czekając na 4 sezon obejrzałem pierwsze 3 sezony w zaledwie tydzień ;) Znakomity serial trzymający dość często w napięciu. Co prawda 3 sezon uważam za nieco słabszy niż dwa pierwsze sezony, ale i tak oglądało się z przyjemnością. Pomysł dość ciekawy i aż ciekaw jestem co Walt zrobi, ale już zaczynam powoli się domyślać. W każdym razie może być dość ważną postacią w świecie karteli narkotykowych. Ważniejszą niż do tej pory. Liczę na sporo akcji jak i zwrotów akcji. Niektóych spraw można było się domyśleć, że tak się potoczą, ale ogólnie końcówkę 3 sezonu nieco inaczej obstawiałem, a skończyło się jak się skończyło. Czekam na 4 sezon.

 

 

Możecie polecić jakiś serial w podobnym stylu/tematyce co ten ? Głównie klimaty gangów i walk na ulicach, ale nie koniecznie związane z kartelami narkotykowymi. Chętnie bym obejrzał jakiś porządny serial w takich klimatach jak Breaking Bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś serial w podobnym stylu/tematyce co ten ? Głównie klimaty gangów i walk na ulicach, ale nie koniecznie związane z kartelami narkotykowymi.

Sam wprawdzie nie oglądałem ale kolega zachwycał się Sons of Anarchy, masz tam gangi motocyklowe ;)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli utrzyma poziom poprzednich sezonow to bedzie miazga :D Obejrzalem dwa odcinki Suits i musze powiedziec ze calkiem przyjemnie sie oglada ale prawde mowiac to mam juz powoli dosyc seriali, w ktorych glowni bohaterowie emanuja w kazdym odcinku swoja zajebistoscia i geniuszem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego przestałem oglądać Housa bo nawet jak by na oczy pacjenta nie widział to i tak by wiedział co mu jest.

 

No co Ty, przecież nie raz się zdarzyło, że mu pacjent umarł czy coś. Chociaż faktycznie schematyczność jest już trochę drażniąca, dlatego najlepsze są te odcinki specjalne gdzie nie jest powielany schemat.

 

A co do Breaking Bad to dalej nie rozumiem dlaczego on jest uważany tutaj za jakiś fenomen. Oczywiście serial bardzo w porządku, ale porównania do Dextera to dla mnie jakieś nieporozumienie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Oskaliberkiem. Breaking Bad jest dobrym serialem ale nie widzę powodów dla których aż tak pochlebnie się o nim pisze. Z resztą spojrzałem co o nim pisałem za pierwszym razem i słusznie (mimo, iż 'na świeżo') wystawiłem 7+. Może podciągnąłbym do 8. Ale każdy ma swój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad s4e10 - 10/10. Skoro tak się zaczął sezon, to aż boję się tego, co będzie pod koniec. Miazga. Oby nie stracił impetu.

 

A co do Dextera, to pierwszy sezon był spoko (aczkolwiek nie umywa się do BB), potem to totalna kupa i nie rozumiem w ogóle, jak można go porównywać do BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po końcu pierwszego odcinka BB: "Ok, i to tyle?". Chyba oczekiwania były za duże, bo jakoś nie widzę tego 'impetu'.

 

Breaking Bad 4 sezonu ? To dopiero jeden odcinek... Sporo się jeszcze może wydarzyć. Gus może być tylko jednym z wielu wątków tego serialu, a co będzie potem to można się tylko domyślać. Ja tam jestem na razie spokojny o ten serial. Chociaż w dzisiejszych czasach seriale mają tendencję do szybkiego psucia się. Kiedyś były seriale po 8-10 sezonów po 20-24 odciniki i tak przy 6-7 miały tendencję spadkową. Dzisiaj bywa z tym różnie. Często właśnie przy 4 sezonie serial po[gluteus maximus]da. Ale nie zawsze. Oczywiście to tylko moja własna opinia na podstawie kilku seriali, które oglądałem ostatnio. Każdy może inaczej do tego podchodzić. Breaking Bad w poprzednich sezonach potrafił zaskoczyć i miał to coś co przyciągało. Był po prostu ciekawy. Nie nudził. Bywały odcinku na prawdę mocne jak i te słabsze. Podobnie jak w innych serialach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...