Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Początek to zawsze taki wstęp, dokończenie starych wątków i rozpoczęcie nowych. Jest ok, pare tesktów było dobrych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się liczy głównie akcja, a tej i tak najwięcej było w pierwszym sezonie i drugim też w sumie. Trzeci sezon już taki sobie. Teraz akcja przeniosła się do więzienia. Nie oglądałem bo czekam na literki. Nie każdy zna tak dobrze angielski, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy obejrzałem właśnie Breaking Bad, serial godny polecenia. Trochę żałuje że nie odczekałem do końca sezonu, bo nie ma nic gorszego niż przejść w miarę szybko przez kilka sezonów a potem zatrzymać się na cotygodniowej emisji.

Z tego co teraz wychodzi oglądam jeszcze ostatni sezon Entourage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta, tylko Gemma mnie irytuje maksymalnie, od długiego czasu jest bezużyteczna, nie robi nic tylko wriepdala nos w nie swoje sprawy. Szkoda że nie poszła siedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidny ale nie błyszczący. Duży plus za nowego, fajnego Stefana. Ian potrafi świetnie odgrywać emocje (niezależnie od postawy Damona),

rozmowa tel z Eleną (która była nudna przez cały odcinek) była rewelacyjna. Wątek Caroline&Tyler świetnie się rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO

 

Jesse awansuje na regularną prawą rękę Gusa, partnera Mike'a. Jakby nie patrzeć wykazał się w końcówce i kwestia zaufania jest już rozstrzygnięta. Teraz tylko go bardziej wprowadzić w temat i jazda. Jest jeszcze jedno zagadnienie: po co trzymać Waltera skoro Jesse potrafi gotować metę o >96% czystości? Jeden zły ruch i poleci na łeb, na szyję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO

Jesse awansuje na regularną prawą rękę Gusa, partnera Mike'a. Jakby nie patrzeć wykazał się w końcówce i kwestia zaufania jest już rozstrzygnięta. Teraz tylko go bardziej wprowadzić w temat i jazda.Jest jeszcze jedno zagadnienie: po co trzymać Waltera skoro Jesse potrafi gotować metę o >96% czystości? Jeden zły ruch i poleci na łeb, na szyję.

 

 

IMO

wydaje mi sie ze bedzie jak piszesz, a Walterowi w najblizszych 2 odcinkach swiat zawali sie na glowe. Zwlaszcza, ze dosc mocno sobie nagrabil w relacjach z Jessim.

 

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

house jakosc jak normalny odcinek 350 mb. z ogladaniem sie wstrzymam do napisow.

z nowości moge na pewno polecic Homeland i New Girl. Pierwszy to serial o agentce CIA, ktora podejrzewa o zdrade zołnierza, który znalazł odnaleziony po 8 latach w Iraku. Drugi to fajna komedia z Zooy Deschanel.

Ciekawy moze byc jeszcze The Playboy Club - akcja dzieje sie w latach 60 w pierwszym, oryginalnym klubie w Chicago, gdzie pewien kroliczek razem z czlonkiem klubu wplatuja sie w niezle bagno.

Bardzo polubiłem temat czarownic w Vampire Diaries i True Blood jednak w Secret Circle mnie narazie rozczarowal. Tak samo Ringer. Nawet powrot Sarahy Michelle Geller nie pomaga. Natomiast 2 broke girls to mega porazka. Mega czerstwy sitcom od CBS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już House'a nie będę oglądał, 7 sezon skutecznie mnie zniechęcił do tego tasiemca.

 

Breaking Bad masakra :D Najlepszy odcinek sezonu i nie wiem, czy nie najlepszy w ogóle.

 

 

Mnie się wydaje, że postrzelony Mike umrze, a Gus bedzie chciał, żeby Pinkman zajął miejsce Mike'a. Ale pewnie ostatecznie przyjaźń zwycięży i Jessie znowu jakoś będzie współpracować z Waltem. Poza tym pewnie jeszcze Frank jakoś dojdzie do głosu w całej sprawie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakieś seriale tzw mindfuck w stylu filmów - Tożsamość, Siedem, Podejrzani itd. (z filmów to już przeróżne listy 'mindfucków' obejrzałem).

Jeśli nie ma w takim stylu, to chociaż jakieś z zaskakującą (a nawet bardzo) końcówką ewentualnie jakimś genialnym zwrotem akcji.

 

Ps. Póki co mam Miasteczko Twin Peaks, Wyspa Harpera i Dochodzenie (The Killing) które już pobieram.

Poszukuję innych.

Z góry dzięki.

 

Ps2. Zagubionych już oglądałem.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...