Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli już mam napisać co chętnie ogladalem to(z zagranicznych, bo standardem np. jest "Świat według Kiepskich" :D):

-Millenium

[...]

1497168[/snapback]

O tak... Millennium syciło :]

 

Ja teraz oglądam codziennie na AXN o 17 serial o mutantach, potem Andromede, a na koniec zeby zapełnic czas do 19 koniec Nikity na TVN 7...

1497312[/snapback]

Andromeda mi na przykład zupełnie nie podchodzi... tak totalna amerykanizacja, do tego z Herculesem ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lecial na TVN i mi sie bardzo podobal (wczesniej na polsacie rowniez) Ostry Dyzur...ogolnie juz nie ogladam seriali (w sumei nic nie ogladam :P ) ale All Bundy to bylo cos!! poogladal bym to jeszcze raz :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak... Millennium syciło :]

Andromeda mi na przykład zupełnie nie podchodzi... tak totalna amerykanizacja, do tego z Herculesem ;]]]

1497453[/snapback]

No w ogóle trochę przesadzili. 'Herkules' zachowuje się jakby nie siedzial 300 lat w czarnej dziurze, tylko przybył z 20 wieku :lol:

Ale da się oglądac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze , po rozmowie z Jinem bez gwiazdki, doszedłem do wniosku ze trzeba wprowadzic tutaj jakies reguły... a więc:

 

1.masz zamiar napisac jakąś liste seriali i nic więcej-wyjdź

2.masz zamiar napisac o złotopolskich, m jak masakra, bulionerach-wyjdź

3.nie podobają ci sie te zasady-wyjdź

 

naprawde nie chcemy tutaj megaśmietnika , tylko jakieś AMBITNIEJSZE DYSKUSJE na tematy serialów,wymiany,rady co oglądać.... nie podoba sie?-wyjdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

That 70's show

Czy to jest to samo, co "Cudowne lata siedemdziesiąte" (czy jakos tak) ?

Jeśli tak, to kojarze ten serial - leciał okolo 22:35 na Wizja 1 czy jakoś tak.

Bardzo ciekawy i zabawny, ale częściowo oglądałem dla tej fajnej panienki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam głónie seriale science fiction

 

StarGate SG-1 Wszytkie sezony. zaczołęm oglądać na tvn skończyłem na pc

StarGate Atlantis moim zdaniem lepsze od sg1, fajne akcje są.

Farscape takie troche denne ale all sezons maja dokręcić kulminacyjne odcinki.

Andromeda w sumie niejest złe ale wybuchy w stylu wybuchającyh rózówych petard LOL

Smallville zaczołem ale neiskończyłem czyty schemat poczatek filmu zły bohater eliminacja złego.

LOST narazie 4 odcinki ale TO JEST GENIALNE!! bardziej mnie ciagnie do lost niż do StarGate a to cos znaczy

 

myśle o Babilon 5 i friends

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ciekawy temat. Jestem serialomaniakiem. Obejrzalem po kilka razy calosc:

startrek tng,voy,ds9, tos, ent (tego tylko raz bo to nie trek wlasciwie). xfiles, millenium. Zaliczone mam rowniez 2 razy caly stargate, babylon5, earth2, farscape, sopranos, smallville, 70s, southparki. Aktualnie ogladam Northern Exposure, z braku seriali wzialem sie za buffy (glupkowate ale zabawne). Polecam goraco Numb3rs oraz Point Pleasure (aktualnie 9 odcinek jest nowy:) no i ogladam na bierzaco 4400 a w kolejce do ogladania czeka dark angel i carnivale. Wiecej na chwile obecna nei pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomosc dla fanow Alla Bundiego...od przyszlego poniedzialku o 16:15 na polsacie bedzie lecial ten serial :} wyyyyyyyyyyypas :}

1508253[/snapback]

rok temu też miałbyć, a puszczali sabrinę :? Ale jak będzie to super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzisiaj reklame na cinemax i ma leciec 4400 - serial podobny do Taken (Wybrancy obcych czy cos takiego) ale na stronie cinemax nie znalazlem tego w ramowce. wie moze ktos cos o tym?

 

PS. Lost rzadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...