Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jin*

Seriale

Polecane posty

The Terror. Polecam gorąco mimo, że akcja w osadzona w lodzie. 

• Downvote 1

najlepiej to jakby się już skończył ile można to ciągnąć? :)

Z seriali które oglądałem niedawno polecam:
1) Santa Clarita Diet - ciekawa komedia, zdecydowanie nie dla dzieci. Babeczka (Drew Barrymore) ma rodzinę, żyje spokojnie powiedział bym wręcz prowadzi nudne życie no i pewnego dnia staje się zombie, czuje głód a rodzina postanawia jej pomóc, polecam dawno się tak nie uśmiałem :) Bardzo dobra rola Timothy Olyphant, zaskoczył mnie ten aktor na plus.

2) Stranger Things - takie trochę s-f, trochę horror, trochę dramat. Spokojne miasteczko, pewnego dnia znika chłopak, chociaż nie znika tak do końca a w mieście zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Pomimo że momentami trochę dziecinny to kawał ciekawego serialu.

3) The 100 - aktualnie 5 sezon, przyszłość, ziemia po zagładzie nuklearnej, pozostałości ludzkości żyją na stacji kosmicznej, niestety stacja ledwo daje radę stąd decyzja o wysłaniu części ludzi na ziemię, okazuje się że można już tam żyć tyle że nie są tam sami. Serial ma mocne tempo, ciągle się coś dzieje, chyba dopiero w 5 sezonie niektórzy z obsady mogli sobie chwilę odpocząć. Taki trochę młodzieżowy ale wciąga, polecam jeśli ktoś nie zna

Edytowano przez Garfield^
literówka

Szkoda że The 100 ma tak durne założenia , tytułowa 100 to po prostu banda rozwydrzonych dzieciaków wysłana na Ziemię beż żadnego przygotowania czy choćby opieki osoby dorosłej .

Z innych seriali - warto zalukać na najnowszą wersję Zagubionych w kosmosie , może nie jest to super serial ale da się oglądać .

o widzisz zapomniałem o zagubionych w kosmosie, również polecam chociaż trzeba mieć na uwadze że to kino familijne

wracając do the 100, uwaga trochę spoilerowo,  jak to bez przygotowania? mieli te lekcje z Pikiem, co do tego kogo wybrali no niestety takie były zasady na stacji, lecieli tam raczej na śmierć stąd brak osób innych niż skazańcy, wiadomo że to tylko serial, ma masę błędów i rzeczy do których by można się doczepić, ale nie zmienia to faktu że wciąga i leci się szybko z odcinkami

Friday Night Lights - trochę wiekowy już serial ale jak jeszcze nie oglądałeś to polecam, nawet jeśli nie interesuje Cie temat sportu.

Ostatnio szukałem kryminalnego serialu do oglądania z dziewczyną. Najbardziej polecam na Netflix serial Broadchurch. Pierwszy sezon to mistrzostwo. Świetny klimat, świetne aktorstwo, nieprzewidywalny. Drugi to Detektyw na HBO. Cisnę pierwszy sezon i wciąga. Odradzam bardzo polecany The Fall, dla mnie nuda i banalnie przewidywalny. Aktorstwo momentami słabe.

troche wziela mnie letnia depresja

jakis komediowy/obyczajowy polecicie?

Zerknij na Ballers. Akurat wychodzi latem ;)

3 sezon Daredevila w koncu powrocil do jakosci 1 sezonu. No moze po za jednym odcinkiem (z geneza przeciwnika) - to tak na 8 obejrzanych :D Jest mrocznie a i wrocily dluugie sekwencje jak w wiezieniu, ktora chyba nawet przebija walke w korytarzu z pierwszego sezonu ^^ No i nie ma wszedobylskiej ostatnio lewackiej ideologii goszczacej w innych produkcjach netflixa. Aktualnie 9/10

• Upvote 2

Dnia 22.10.2018 o 19:47, Małpożer napisał:

No i nie ma wszedobylskiej ostatnio lewackiej ideologii goszczacej w innych produkcjach netflixa

Świetnie! Bałem się że się ugną.

U mnie czeka na mnie DD w kolejce, na razie kończe drugi sezon El Chapo, również mocne historia.

Dnia 22.10.2018 o 19:47, Małpożer napisał:

No i nie ma wszedobylskiej ostatnio lewackiej ideologii goszczacej w innych produkcjach netflixa. Aktualnie 9/10

Myślałem że tylko ja to zauważam

• Upvote 1

Skonczylem go przed wczoraj i koncowka odstaje. Na caly sezon sa 3 dosc slabe odcinki. Za to stezenie cliff hangerow... pobili wszystko co chyba do teraz wyszlo. 

Najlepsze ze 11 min sekwencje nagrali za pierwszym razem ;) Ciekawe co dalej z serialem, bo cos disney juz kombinuje i np IF zdjeli po 2 sezonie.

CORPORATE (2018) 10odcinkow po ok 30min - jak ktos lubi absurdalny humor to mu sie spodba

polecam tez ukrainski (po rosyjsku)

SNIFFER (niuchacz - :lol: ) moze i przesadzony troche ale dobrze sie oglada

Edytowano przez Maniakalny

AMERICANS - szpiedzy, zimna wojna itp - łyknałem calosc w 1,5tygodnia  - dawno mnie tak nie wciągnał serial

BARRY (2018) czarna komedia o niskobudzetowym platnym zabójcy który zapisuje sie na kurs aktorski - osiem 30min odcinkow - dobrze wchodzi ;)

On 12/7/2018 at 10:05 AM, solaris7 said:

Ktos wyżej wspomniał o "Terror" i od siebie dodam tez serial osadzony w podobnym czasie "the knick"

Polecam oba ;)

do tego jestem w polowie 

Last man on earth - komediowy (odcinki po 20 minut - dobrze sie oglada) (edt - niestety anulowali po 4 sezonie, brooklyn99 przywróciło NBC ale tego chyba nie uratują) :(

• Like 1

Slepnac od swiatel - Jak na Polski serial niezle to wyglada. Narazie po 2 odcinkach akcja coraz bardziej sie zageszcza. Aktualnie 7/10. Cos wiecej napisze jak skoncze.

Dnia 11.12.2018 o 17:28, Kilokush napisał:

Bodyguard polecam na Netflix jest

Ogólnie ok tylko chyba nie wiedzieli jak skończyć i się pogubili imho...

Jestem dopiero co po skonczonym Slepnac od Swiatel. Serial jest ok i nawet wciaga. Niestety kilka postaci, w tym glowny bohater to drewno i troche irytuja. Ale to co jest najwiekszym minusem dla mnie to te wstawi, ktore niby maja odzwierciedlac psychike glownego bohatera? Juz kolejny polski serial z takim rozwiazaniem, ktore zaczynaja irytowac. Dosc dobrze nagrany dzwiek (chociaz ze 2-3 razy bylo cos szybko powiedziane, ze nie dalo sie zrozumiec). Ogolnie daje mocno naciagane 8/10. 

On 12/14/2018 at 9:26 PM, Małpożer said:

Jestem dopiero co po skonczonym Slepnac od Swiatel. Serial jest ok i nawet wciaga. Niestety kilka postaci, w tym glowny bohater to drewno i troche irytuja. Ale to co jest najwiekszym minusem dla mnie to te wstawi, ktore niby maja odzwierciedlac psychike glownego bohatera? Juz kolejny polski serial z takim rozwiazaniem, ktore zaczynaja irytowac. Dosc dobrze nagrany dzwiek (chociaz ze 2-3 razy bylo cos szybko powiedziane, ze nie dalo sie zrozumiec). Ogolnie daje mocno naciagane 8/10. 

niestety wyłaczylem po niecalym 1 odcinku - realizmu zero, dialogi sztuczne,  więckiewicz tak rzucał k***ami ze nie moglem tego sluchac :/

moze kiedys wróce ale nie wiem 

black mirror - bandersnatch (pierwszy interaktywny film) kilka zakonczen itp

ogolnie mozna zobaczyc tylko netflix bo chyba nie ma playerow aktualnie ktore pozwalaja na takie cos

Obejrzałem i nawet ciekawe rozwiązanie z tymi możliwościami wyboru. . Pierwszy raz wykupiłem abo na Netflix i raczej ostatni. Nic ciekawego za te 52 zł w sumie. Z filmów to większość jakieś starsze produkcje. Można przycebulić  i wziąć na konto z Turcji, ale nie chce mi się w to bawić. A film dość ciekawy. Obejrzałem też pierwszy odcinek 1983 i w sumie zgadzam się z większością  opinii.   Ale za to o The 100 złego słowa powiedzieć nie mogę. Malo czasu na oglądanie to zwykle 1 odcinek dziennie.  Obejrzałem też parę filmów w 4K i bitrate 15.26 mb/s nie robi już na mnie aż takiego wrażenia po obejrzeniu filmów z bitrate rzędu 50-60 mb/s. Rożnice jednak widać bo sprawdzałem ten sam film jeden.  Oczywiście jakość wystarczająca.  Największy minus to ta cena. Powinno to kosztować max 29,99 za najwyższy pakiet.

Edytowano przez Devil

A najlepsze ze wybor ciagle spada, bo coraz wiecej producentow sie wycofuje z netflixa :P Po za tym nie ma juz darmowego miesiaca na testy? 

Wczoraj skonczylem Twin Peaks... Zapowiadalo sie nawet fajnie, ale im dalej w las to mam wrazenie, ze scenarzysta wciagal coraz wiecej bialego magicznego proszku, az poprzepalalo mu zwoje w glowie. Nie widzialem jeszcze tak nielogicznego popi***nia. Jakies stare babcie biegajace z pienkami, ktore mowia ze "sowy paczo! i nie som czym sie wydajo! a krowie mleko juz w wymionie kwasnieje". Pozniej glowny bohater widzi jakies karzelki, wielkoludy. Doznaje naglych olsnien i slyszy glosy w glowie rozwiazujace wszystkie zagadki z jakimi sie probowal glowic od 20 odcinkow. WAT?!?! ogolnie nie rozumiem jak mozna sie tym podniecac tym tworem... 3/10 za kilka ladnych pan :D i w miare dobry pierwszy sezon

3 hours ago, Devil said:

Obejrzałem i nawet ciekawe rozwiązanie z tymi możliwościami wyboru. . Pierwszy raz wykupiłem abo na Netflix i raczej ostatni. Nic ciekawego za te 52 zł w sumie. Z filmów to większość jakieś starsze produkcje. Można przycebulić  i wziąć na konto z Turcji, ale nie chce mi się w to bawić. A film dość ciekawy. Obejrzałem też pierwszy odcinek 1983 i w sumie zgadzam się z większością  opinii.   Ale za to o The 100 złego słowa powiedzieć nie mogę. Malo czasu na oglądanie to zwykle 1 odcinek dziennie.  Obejrzałem też parę filmów w 4K i bitrate 15.26 mb/s nie robi już na mnie aż takiego wrażenia po obejrzeniu filmów z bitrate rzędu 50-60 mb/s. Rożnice jednak widać bo sprawdzałem ten sam film jeden.  Oczywiście jakość wystarczająca.  Największy minus to ta cena. Powinno to kosztować max 29,99 za najwyższy pakiet.

tak, jest drogo - dlatego ja wzialem ze znajomymi i skladamy sie po 13zł miesiecznie i mam spokoj

1 hour ago, Małpożer said:

A najlepsze ze wybor ciagle spada, bo coraz wiecej producentow sie wycofuje z netflixa :P Po za tym nie ma juz darmowego miesiaca na testy? 

Wczoraj skonczylem Twin Peaks... Zapowiadalo sie nawet fajnie, ale im dalej w las to mam wrazenie, ze scenarzysta wciagal coraz wiecej bialego magicznego proszku, az poprzepalalo mu zwoje w glowie. Nie widzialem jeszcze tak nielogicznego popi***nia. Jakies stare babcie biegajace z pienkami, ktore mowia ze "sowy paczo! i nie som czym sie wydajo! a krowie mleko juz w wymionie kwasnieje". Pozniej glowny bohater widzi jakies karzelki, wielkoludy. Doznaje naglych olsnien i slyszy glosy w glowie rozwiazujace wszystkie zagadki z jakimi sie probowal glowic od 20 odcinkow. WAT?!?! ogolnie nie rozumiem jak mozna sie tym podniecac tym tworem... 3/10 za kilka ladnych pan :D i w miare dobry pierwszy sezon

ja wysiadłem jakos w polowie pierwszego sezonu - jedno wielkie WTF - aktorzy graja tez jakos sztucznie - calkowicie mnie ta "intryga" nie zainteresowala 

Dnia 30.12.2017 o 15:06, kamilo23 napisał:

Black mirror kolejny genialny sezon.

Jaki sezon? Film wyszedł.

Dnia 9.01.2018 o 19:40, Małpożer napisał:

Szczerze to dobiłem dopiero do 3 sezonu i z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz gorzej. Irracjonalność postępowania głównych bohaterów jak i same wymysły twórców skutecznie zabija jakąkolwiek przyjemność oglądania. Także stan po s03e01 -> 3/10 i w sumie nie zanosi się na żadną poprawę tego stanu rzeczy.

Przecież ten serial to alegoria o wpływie nowoczesnej technologii na ludzi,. Oczywiście że jest lekko irracjonalny i przerysowany. Po każdym odcinku jeszcze długo się zastanawiasz nad tym, że to co zostało pokazane wcale nie jest tak odległe od naszej rzeczywistości. Przynajmniej ja tak miałem.

Dnia 25.02.2018 o 18:12, el_gringo_dado napisał:

Altered carbon - nie czytałem książki, więc nie mam odniesienia, ale serial bardzo dobry. Kryminał w klimacie hard sf, takie IMO połączenie Blade Runnera z Ghost in the Shell, łyknąłem w dwa dni, polecam.

Całkiem spoko. Lekki, przyjemne w fajnym klimacie. Nie jest to serial AAA bo nigdy nie miał taki być. 

23 minuty temu, amanda99 napisał:

Całkiem spoko. Lekki, przyjemne w fajnym klimacie. Nie jest to serial AAA bo nigdy nie miał taki być. 

Jak to nie, miał wielki budżet, i nawet widać to w efekcie końcowym.

Czytałem to dawno temu ale wydaje mi się, że klimat jest nieco cięższy niż w książce. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.