Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

To juz wiem ze bedzie 3 sezon ;) Ale niektorzy dalej mysla ze zakonczy sie na 2. ABC namieszalo troche :)

Ale z czym? Jezeli chodzi Ci o "finale" przy ostatnim odcinku drugiego sezonu to chodzi o "season finale". Amerykance zawsze tak pisza ;]

 

W ostatnim odcinku Sawyer zabrał wszyskie bronie i miał rządzić wyspą a w 02x14 było tak jakby się nic nie stało,

no może Jin się pogniewał

? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis skończylem Prison Break 1x13..i musze powiedzieć że nie moge się doczekać marca..wtedy beda nastepne odcinki..juz ucięli w takim miejscu że szkoda gadac..

 

naprawde serial przewypaśny i kto nie ogladał niech załuje..albo nadrabia straty (jak ja )..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis skończylem Prison Break 1x13..i musze powiedzieć że nie moge się doczekać marca..wtedy beda nastepne odcinki..juz ucięli w takim miejscu że szkoda gadac..

 

naprawde serial przewypaśny i kto nie ogladał niech załuje..albo nadrabia straty (jak ja )..

ee ja czekam duzo wiecej juz. PB to wlasnie przykad serialu dynamicznego, pelnego akcji i zwrotow. Polecam tez serial Numb3rs i Medium. Calkiem dobrze nakrecone. Warto sie tez jak ktos nie oglada na bierzaco zainteresowac Threshold i Supernatural, Surface, Invasion. Najbardziej zaluje ze cancelowali Point Pleasure.. swietny byl i koncowy odcinek wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis skończylem Prison Break 1x13..i musze powiedzieć że nie moge się doczekać marca..wtedy beda nastepne odcinki..juz ucięli w takim miejscu że szkoda gadac..

 

naprawde serial przewypaśny i kto nie ogladał niech załuje..albo nadrabia straty (jak ja )..

 

Wogle czemu przerwali ? Orientuje sie ktos? Sam czekam na kolejne odcinki, serial.. wiadomo wymiata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śiema.

 

AirWolf

A-Team

Potępieniec ( Brimstone )

SG-1

SGA

Battlestar Galactica - nowa wersja

Renegat

Kompania Braci

 

W swej kolekcji mam z tego BG Sezon 1 i Kilka odc z 2 - reszte zasysam, SG-1 dotychczasowe sezony i odcinki , SGA, dotychczasowe sezony i odcinki, Kompania Braci - całość

 

Sempron 2600 Box, Ram 2x 512 GoodRam, Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128, Tuner TV - WinFasta, Monita: LG - Flatron 17 . Lite-on, Seagate Barracuda 120gb Sata.

 

MOJE GŁÓWNE ZAPYTANIE: CZY KTOS MA NAPISY DO AIRWOLFA SEZON 1 w wersji Divx ? Który jest rozpowszechniony po torrentach ? Jeżeli ktoś ma to prosze o kontakt, gg.2902029 . Albo nikt nie spolszczył 1 Sezonu, albo te napisy są trudno dostępne. Szukam Szukam i nie ma nigdzie ;))

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pewnie tak ,ale czemu nie mogli nakrecic odrazu calej serii ? Zreszta to juz nie wazne do marca 2 tygodnie tylko

 

jesli dobrze pamiętam to ktoś chyba kiedyś pisał, że serial wraca dopiero pod koniec marca

 

zreszta na stronie http://www.fox.com/prisonbreak/ jest info że w przygotowaniu na powrót prison breaka zostaną wyemitowne wszystkie epizody które były dotychczas nakręcone i że będzie to w niedziele 19 marca z czego można wywnioskować, że przed 19 nici z nowych odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Losta rzeczywiscie jest niezły. Szczególnie retrospekcje są ciekawe. Jakos na początku pierwszej edycji one mnie drażniły przez co nawet porzuciłem na kilka odcinkow oglądanie ale teraz jest znacznie lepiej ;] I to chyba dobrze ze Lost ma sie skonczyc po 3 sezonie bo inaczej zaczęłoby sie przesadne rozwlekanie.

 

Ale chyba lepsze od Losta sa 24 godziny. Sezon 5 jest poki co MASAKRYCZNY.

 

Niech mi ktos powie jak Amerykance robia tak dobre seriale? :D I czemu u nas kręci sie tylko Plebanię, Klan i Złotopolskich? (tak wiem kasa...)

Ale przynajmniej TV mogłaby sie postarac i wykupic prawa do emisji takich seriali jak 24 i kilku innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba lepsze od Losta sa 24 godziny. Sezon 5 jest poki co MASAKRYCZNY.

No pierwsze 5 godzin cudo, teraz jakos troszke nudnijej sie zrobilo.

A 24 lecialo na polsacie a potem canal+ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba lepsze od Losta sa 24 godziny. Sezon 5 jest poki co MASAKRYCZNY.

Podpisuje się pod tym. Mój najlepszy serial. Obejrzałem jednym tchem 3 sezony, potem po miesiącu 4 sezon i teraz w końcu jestem na bieżąco. Serial jest genialny i trzyma w napięciu do ostatniego odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w najblizszym czasie na AXN maja puszczac ROME. O BSG nic nie wspominali ;)

A to ciekawe, bo własnie leciała reklamówka i słyszałem wyraźnie od marca w HBO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Robin of Sherwood...oczywiscie ten angielski z lat 80

no i The Simpsons...aha i Po tamtej stronie

 

Nie kumam fascynacji takimi kupami jak Przyjaciele...dla mnie to jest Moda na Suk-ces dla malolatow ;)

A mi sie podoba.W przeciwienstwie do innych glupich seriali,ten jest inteligentny na swoj sposob,podobnie jak Bundy,z ktorego kazdy sie smieje z glupoty nie wiadzac tak naprawde z czego,a humor tam pokazany jest po mojemu bardzo inteligentny,trza tylko wiedziec jak sie z tego smiac : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

humor tam pokazany jest po mojemu bardzo inteligentny,trza tylko wiedziec jak sie z tego smiac : ]

Cytat roku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram hydro2

 

trzeba znac "odrobine" kulture amerykanska (i oczywiscie jezyk, bo napisy sa tragiczne...) zeby zrozumiec pewne dialogi...

 

a wracajac do tematu

przed chwila obejrzalem pilota Supernatural moze byc ciekawe :)

 

PS

Lost czeka (nietkniety :o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogle czemu przerwali ? Orientuje sie ktos? Sam czekam na kolejne odcinki, serial.. wiadomo wymiata :P

Z tego co mi wiadomo (ale nie jestem 100% pewny czy to prawda) to przerwanie emisji miało być wyrazem szacunku dla zmarłego producenta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób w temacie chwaliło sobie serial Prison Break, więc postanowiłem zobaczyć co to....za chwilę biorę się za oglądanie pilotowego odcinka....

Zaczęło się od pilotowego odcinka, dzisiaj obejrzałem następne 3....dobry serial, ciekawy i wciągający....

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
panująca dookoła teoria spisku robi klimat :)

 

popieram hydro2

 

trzeba znac "odrobine" kulture amerykanska (i oczywiscie jezyk, bo napisy sa tragiczne...) zeby zrozumiec pewne dialogi...

 

a wracajac do tematu

przed chwila obejrzalem pilota Supernatural moze byc ciekawe :)

 

PS

Lost czeka (nietkniety :o)

Dokadnie jeśli chodzi o Przyjaciół to dobry serial pod warunkiem, że zna się w miarę język angielski, wtedy rozumie sie ich dowcipy oraz grę słów....dubbing, lektor czy napisy nie oddają całkowicie komizmu tych postaci i scen w których grają....

 

Żeby ktoś mi zaraz nie zarzucił, że twierdzę, że nie da się oglądać bez znajomości angielskiego.....da się, ale to nie to samo :)

 

BTW. porównywanie Przyjaciół do Mody na sukces to chyba troche przegięcie co ?? przynajmniej mi się tak wydaje....

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeginacie ludzie. Friends ma wyszukana gre slow i inteligentny humor? Jak ma sie 15 lat to moze i tak... Dla starszych osob to kretynska komedia z bardzo prostymi dialogami. Nie wiem jak to moze bawic. W sumie jedyna komedia jaka mnie smieszy i moge ogladac to southpark. Friends traktuje jak mode na sukces z powodu braku zmieniajacej sie scenerii i aktorow;)

 

Porownajcie dowolny dobry serial typu prison break, supernatural, medium, itp do friends.. I zastanowcie sie czy warto tracic czas na "smieszne dialogi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakcie Prison Break, a Przyjaciół oglądałem dawano dawno temu....nie można porównywać tych dwóch seriali....przecież to zupełnie inna bajka.

 

A kto napisał, że ma wyszukaną ?? napisałem, że jest gra słów, a nie, że jest ona wyszukana... zresztą nasze potyczki słowne nie zmieniają faktu, że wszystko to rzecz gustu.... jedni wolą South Park inni Przyjaciół żeby się pośmiać

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeginacie ludzie. Friends ma wyszukana gre slow i inteligentny humor? Jak ma sie 15 lat to moze i tak... Dla starszych osob to kretynska komedia z bardzo prostymi dialogami. Nie wiem jak to moze bawic. W sumie jedyna komedia jaka mnie smieszy i moge ogladac to southpark. Friends traktuje jak mode na sukces z powodu braku zmieniajacej sie scenerii i aktorow;)

 

Porownajcie dowolny dobry serial typu prison break, supernatural, medium, itp do friends.. I zastanowcie sie czy warto tracic czas na "smieszne dialogi"

to ja Ci współczuje :? zbytniej powagi :? jeśli Cie juz "ewentualnie" smieszy South Park to musisz byc strasznym sztywniakiem :)

 

w Friends nie zmienia sie sceneria?? LOOOOOOL tyle Ci powiem ..popatrzmy teraz:

Prison Break - tylko wiezienie = ciagle ta sama sceneria

Lost - wyspa = ciagle piasek i ta sama sceneria

Desperate Housewives - ciagle 4 domy = ta sama sceneria

 

o jaaaaaaa..:)

 

nie bede Cie przekonywał do Friends bo mi to rybka co ty lubisz a co nie..z tymze jak ktoś tu napisał bezsensem jest porównywanie Friends do Prison Break...to tak jakbys probował porównać Hot Shots do Rambo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie przesadzaj. Friends na swoj sposob jest dobre. Tylko jak tu wyzej wspominal hydro dobrze jest znac angielski. Faktycznie tlumaczenie nie jest najlepsze.Mnie sie podoba bo to lekki serial komediowy. Uwielbialem te smieszne dialogi. Zwlaszcza jak bral udzial w nich Joey. :D Obejrzalem wszystkie 10 sezonow i wcale nie zaluje straconcyh na nich godzin. Porownywanie tego do mody na sukces jest conajmniej dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...