Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

House dziś to w sumie wydaje się, że po przeróbkach scenariusza mógłby być pełnowartościowym filmem :)

A czy cały sezon będzie taki? W sumie chyba ciężko tego oczekiwać biorąc pod uwagę koniec odcinka, no chyba, że scenarzyści znów zaskoczą.

 

Heroes, też podwójny odcinek. Kilka nowych twarzy z innych znanych seriali :) Ciekawe jak rozwiną się nowe wątki, bo w tej chwili to ciężko cokolwiek prorokować. Może być ok, mogą ostro przekombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House - G E N I A L N Y

 

Po 5-ciu schematycznych do bólu sezonach, kompletne zaskoczenie. Szczena na podłodze, szok, miazga, arcydzieło. Najlepszy House Ever. Jaka szkoda że zapowiedzi następnych epizodów, wskazują dobitnie, że wszystko wróci do schematu znanego od 5 lat....

 

Tym odcinkiem powinni zakończyć ten serial. I tak nic lepszego już nie wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

house - mieszane odczucia, calosc przydlugawa i nudnawa, mimo paru lepszych momentow, ogolnie srednio mi sie podobal pierwszy dwuodcinek 6 sezonu. Sporo tez bylo zachowan glownego bohatera mocno niepasujacych do tego do czego nas przyzwyczail. Nie znaczy ze zmiany sa zle, zmiany moga byc dobre, powinno robic sie ciekawiej, ale mimo wszystko mnie nie przekonali w tym odcinku.

tez zwrocilem na to uwage i wcale mnie to nie zachwycilo

co do herosow to w pelni zgadzam sie z piotrkiem. trzeba czekac na nastepne odcinki.

 

teraz czas na komediowy tercet ;]

...

cala trojka trzyma wysoki poziom :]

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

startują nowe sezony to i kilka słów ode mnie:

House - dobry odcinek-odskocznia od powrotu do schematu rebus-rozkminka-happy end. Nie żeby mi to przeszkadzało, przez 5 sezonów trzyma to poziom więc i w 6 będzie sycąca akcja. Wracając do odcinków/a był b.dobry ale arcydziełem jak niektórzy go tu określają bym go nie nazwał.

Heroes - Może to przerwa tak na mnie wpłynęła, że o dziwo start sezonu mi się podobał!? Moce, wyraźni bohaterowie i zalążek ciekawej fabuły. takich Herosów chcę oglądać. OBY w kolejnych odcinkach podtrzymano poziom co wcale oczywistym nie jest patrząc na kaszankę jakim był 3 sezon.

 

90210 - fajne dziewczyny i to by było na tyle :) Czy to 1 czy 15 odcinek dzieje się mniej więcej to samo ale jako zapełnienie luki w oczekiwaniu na kolejny serial nadaje się idealnie. California, LA, słońce, plaże i dziewczyny - taki schemat nigdy mnie nie znudzi :)

Gossip Girl - Moje obawy zaczynają się spełniać. 1 sezon to nowe, ciekawe podejście do tematu bogatych dzieciaków z NYC gdzie kapitalny humor, postaci łączył się z wkręcającymi intrygami. Oglądało się bardzo przyjemnie. 2 sezon to jazda na schemacie i to niestety nie na poziomie Housa - zaczęło robić się nudno. 3 sezon rusza z jeszcze większą bajką, właściwie nie wiem w jakim kierunku scenariusz (jest takowy?) ma pójść, widać za to po raz 3 te same sytuacje, próby czegoś co wcześniej nazywało się urozmaiceniem, a teraz wypełniaczem czasu. Najsłabszy start z seriali póki co, oby zmieniło się to.

 

a i tak nieco spóźnionym - true blood 2x12; cały sezon kozacki, a finalny odcinek do bólu przewidywalny i jakoś nie ekscytujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się po 6 sezonie House spodziewałem czegoś innego. Liczyłem na to, że cały sezon będzie w Mayfield. Miało to duży potencjał. Mimo tego wierzę, że będzie wypasiony, a zajawka utwierdza mnie w tym przekonaniu. Sam odcinek dobry (złego odcinka House'a nie uświadczyłem... nigdy, w żadnym sezonie. Jeśli o mnie chodzi, ten serial to klasa sama w sobie).

 

Heroes - na Hiro i Ando już patrzeć nie mogę, inni niewiele lepsi... nadal, tak jak już od dawna, nie widać gdzie to wszystko podąża, fabuła jest jakaś rozmyta i brakuje w niej porządnego "haka". Jak rozmemłali ten serial tak został do tej pory i 1 odcinek nowego sezonu nie przekonał mnie, że dalej będzie lepiej (ale mam nadzieję, że tak się stanie). Oglądam go dalej bo nie jest zły, ale miał być przecież świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eastwick - zapowiada się lekki serial o [ciach!]łach, pierwszy odcinek trochę mi się kojarzy z Pushing Daisies albo Dead Like Me (jeśli chodzi o klimat). Dam mu jeszcze szansę ale nie zrobił na mnie żadnego wrażenia.

FlashForward - może być dobry, za wcześnie wyrokować. Pierwszy odcinek był OK, jak będzie dalej - zobaczymy.

The Vampire Diaries - już 3 odcinki i całkiem, całkiem. W każdym razie lepsze niż książka (czytałem pierwszą część).

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie całkowicie zmarnowali potencjał 6 sezonu Hałza. Zamknięcie całego tego wątku w jednym odcinku było słabym pomysłem. Nie tego się spodziewałem po tych wszystkich wakacyjnych zapowiedziach.

Po za tym strasznie się wynudziłem oglądając. Mam nadzieję, że wrócą do "starej nudnej" formy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grobel:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "House"
A jak to była kolejna z serii fantazji Housa? Chodzi mi o to że już go wypuścili ;)
Takie coś przemknęło mi przez myśl zaraz po seansie. Myślę, że nie ma na to szans ;]

 

3.10.2009 premiera Stargate Universe a tu cisza? Co myślicie? Czego spodziewacie sie po nowym serialu? Jak dla mnie będzie to odgrzewany kotlet, który zacznie sie hukiem a skończy jak zawsze...

Ja czekam, tak jak kiedyś czekałem na nowe odcinki sg1 i sga. Stęskniłem się trochę za całym uniwersum. A że poziom będzie przeciętny? Cóż, na tą chwilę nie widzę ciekawszej produkcji s-f w ramówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy epizod House-a zaskakująco słaby. Już zaczyna się wymyślanie i kombinowanie na siłę. Powróciła stara formuła znana przez 5 sezonów, z naciąganym na siłę scenariuszem. Całkowicie zmarnowali potencjał zawarty w pierwszym genialnym odcinku. Wiedziałem że tak będzie....To chyba pierwszy odcninek House-a, którym jestem całkowicie zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy epizod House-a zaskakująco słaby. Już zaczyna się wymyślanie i kombinowanie na siłę. Powróciła stara formuła znana przez 5 sezonów, z naciąganym na siłę scenariuszem. Całkowicie zmarnowali potencjał zawarty w pierwszym genialnym odcinku. Wiedziałem że tak będzie....To chyba pierwszy odcninek House-a, którym jestem całkowicie zawiedziony.

eee co w tym słabego i na siłę ? Szykują się zmiany w kadrze [chyba] odcinek imo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House - trzeba przyznać, że był taki... leniwy trochę ten odcinek. Łagodny. Brakowało typowego, wrednego House'a.

Co do zmian w kadrze, Chase i Cameron mieli wrócić do zespołu.

Z drugiej strony ponoć aktorka grająca Cameron odchodzi, czy tam chce odejść z serialu. Hugh Laurie też ponoć narzeka, że przez to, że musi ciągle kuleć na planie, pogorszyło się jego zdrowie. Może chcą więcej kasy. ;)

 

Dexter - o w p**** i co teraz? :D Mocny cliffhanger, bez dwóch zdań.

Heroes - nadal ciach!ły.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House- z jednej strony jeszcze się różni od znanego schematu z poprzednich sezonów, jednak widać że zamierza wrócić na "prostą" co mi się nie koniecznie podoba z racji, że pierwszy odcinek nowej serii uważam za świetny, dlatego pomysł:

@Grobel:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "House"
A jak to była kolejna z serii fantazji Housa? Chodzi mi o to że już go wypuścili ;)
by mi nawet odpowiadał, choć byłby trochę(bardzo) naciągany.

Supernatural - od 4 sezony serial wstąpił na głębokie wody i jego tematyka zrobiła się może dla niektórych kontrowersyjna, a dla innych przesadna. Bądź, co bądź 5x03 oglądało mi się fajnie i odcinek jak i 2 poprzednie uważam za dobry. Szkoda tylko, że od 4 sezonu nie pamiętam żadnego typowego odcinka "stand alone".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do zakonczenia dexa.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "4x1"
czy w momencie wypadku dex mial w bagazniku tego typa pokrojonego? czy juz go zdazyl utopic? bo jak nie mial ciala w samochodzie to jak dla mnie lipny ten cliffhanger
Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do zakonczenia dexa.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "4x1"
czy w momencie wypadku dex mial w bagazniku tego typa pokrojonego? czy juz go zdazyl utopic? bo jak nie mial ciala w samochodzie to jak dla mnie lipny ten cliffhanger
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "4x1"
tak miał to ciało o ile się nie mylę. Więc zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do zakonczenia dexa.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "4x1"
czy w momencie wypadku dex mial w bagazniku tego typa pokrojonego? czy juz go zdazyl utopic? bo jak nie mial ciala w samochodzie to jak dla mnie lipny ten cliffhanger
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ''
Właśnie o to chodzi, że ma. To znaczy tak sądziłem ale teraz, jak spytałeś, to się zastanawiam czy właśnie nie będzie tak, że już się go pozbył i było to takie sztuczne podbudowanie akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dex 4x1"
te leki dla dzieciaka mnie zmylily. zreszta dexter byl jakis taki zadowolony, ze odwalil cala swoja robote. wydaje mi sie, ze najpierw pojechal utopic kawalki typa, a dopiero pozniej pojechal do apteki. ale znowu z drugiej strony ten wypadek. po co mialby byc skoro nie ma ciala w samochodzie? przekonamy sie w poniedzialek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lie to me 2x1 - podobnie jak cały 1 sezon tj. jedna z najlepszych pozycji w tv obecnie.

house 6x3 (2?) - całkiem fajny akcja odcinka nie była w pełni skupiona na rozwiżywaniu przypadku i zrzędzeniu housa co na pewno będzie miało miejsce w kolejnym odc ;p

dexter 4x1 - co tu dużo mówić czekamy na następny odc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zbiorowo bedzie ;)

 

House s6

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
pierwszy odcinek szostego sezonu byl rzeczywiscie bardzo dobry, ale po czesci mnie zawiodl... skoro akcje umiescili juz w szpitalu psychiatrycznym, to mialem nadzieje, ze rozciagna ten watek na kilka odcinkow. Z drugiej jednak strony, kolejny, drugi odcinek podobal mi sie jako kontynuacja - nie przeszkadza mi takze powrot do starej formuly. Ten serial po prostu trzyma poziom od poczatku do konca, wiec nie boje sie o jego losy :)
Lie to Me 2x01, Castle 2x01, Mentalist 2x01 - bardzo dobre odcinki rozpoczynajace nowy sezon.

Flashpoint 3x01 - miazdzyl mnie od poczatku do konca

Dexter 4x01

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "..."
tez jestem ciekaw, jak to zostalo rozwiazane, bo raczej nie ma tam jednoznacznej odpowiedzi - czy ma cialo w samochodzie czy nie... czekamy na kolejny odcinek. Swietne rozpoczecie nowego sezonu.

z nowych...

jakis czas temu zaczalem ogladac Defying Gravity - na poczatku bylo nawet ciekawe, ale z kazdym odcinkiem checi do ogladania opadaly... w tej chwili jest 9 odcinkow, sezon ma zdaje sie liczyc 12, wiec juz dokoncze, ale najpierw niech go wznowia. Raczej nie polecam.

FlashForward - pierwszy odcinek ogladalo sie calkiem niezle, zobaczymy jak bedzie dalej, poki co ciezko powiedziec cos wiecej.

 

//edyta:

wiedzialem, ze o czyms zapomnialem...

The Philanthropist - IMHO bardzo fajnie i ciekawie zrealizowany (do tego z rozmachem). Polecam, bo uwazam, ze warto - a to tylko 8 odcinkow.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...