Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

fringe 2x4 wreszcie zaczyna sie cos dziac. fajny odcinek, mam nadzieje, ze w nastepnym tez bedzie dobra akcja.

californication 3x3 to juz bedzie 3 super odcinek w tym sezonie. z tego co obecnie jest on-air to girl whisperer wysunal sie na szczyt mojego prywatnego rankingu serialowego.

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fringe 2x4 wreszcie zaczyna sie cos dziac. fajny odcinek, mam nadzieje, ze w nastepnym tez bedzie dobra akcja.

californication 3x3 to juz bedzie 3 super odcinek w tym sezonie. z tego co obecnie jest on-air to girl whisperer wysunal sie na szczyt mojego prywatnego rankingu serialowego.

girl whisperer??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vampire Diaries rozkreca sie i to nawet niezle

Spróbuję co to takiego, jakby co będzie na Ciebie ;)

 

House S06

Inny klimat. Już po samych ujęciach widać zmiany. Jest dość ciekawie - nie mówię jak dotąd czy lepiej, czy gorzej.

 

 

/edit

Obejrzałem pierwszy odcinek VD, nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House 6x04- niezły odcinek, 6 sezon jak do tej pory jest świetny, wg. mnie bardziej zróżnicowany od poprzednich, każdy odcinek jest w jakiś sposób oderwany od schematu.

 

Supernatural 5x06- tu chyba najsłabszy odcinek 5 sezonu, jednak mimo wszystko serial i tak wymiata i względnie innych seriali wszystkie odcinki trzymają wysoki poziom. Oby tak dalej.

 

Stargate Universe 1x04("The wrong people in the wrong series")- no i tu się chyba na razie pożegnamy. Uważam się za fana SG i w żadnym wypadku nie tego oczekiwałem po tej serii, sama fabuła nie jest zła tylko sposób jej przedstawienia. Przez całe cho****e 42min 20 sek dowiedziałem się m. in że jedna z bohaterek w wieku 13 lat przeżyła trzęsienie ziemi i pocięła sobie stopy szkłem :blink: . Sorry, ale nie do tego przywykłem przy poprzednich seriach SG, dlatego koncepcja z nagrywaniem na kamerę(czy tam "KINO") wypowiedzi bohaterów uważam za przegięcie. Nie dowiedziałem się ani co to za statek odleciał pod koniec poprzedniego odcinka, ani w sumie nic po za tym że skończyła się energia i wszyscy boją się umrzeć w kosmosie, a za nami już prawie ćwierć sezonu. Może pod koniec pojawią się jacyś wrogowie?

Nie żebym oczekiwał po serii tylko bezmyślnego,szybkiego prowadzenia akcji i wyjaśniania zagadek fabularnych, ale to to powiewa nudą i BSG(serial który lubię i w którym mi to nie przeszkadzało). Dalej czekam na filmy SG-1 i SG: Atlantis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dowiedziałem się ani co to za statek odleciał pod koniec poprzedniego odcinka

Żartujesz sobie? Uważasz się za fana uniwersum, a czepiasz się motywu, który pojawiał się w serialach już wielokrotnie?

SGU to jak na razie ciekawa odskocznia od kierunku którym dążyły obie wcześniejsze serie. Zobaczymy dalej, na razie podoba mi się powolny rozwój akcji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre SG :)

Jak zobaczyłem na początku że reżyserem odcinka jest Peter DeLuise, zastanawiałem się w jaki sposób tym razem spróbuje pojawić się w odcinku. I prosze. Mało tego ze znowu pojawił się na moment to jeszcze tym razem zagrał praktycznie siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGU... Lepiej niz w poprzednim odcinku (o to raczej nietrudno:/ ) natomiast jak dla mnie to nadal nie to. Glownie przeszkadza mi powolny rozwoj akcji, ja rozumiem ze koncepcja "wrong people, wrong place" ale bez przesady. Ile mozna pokazywac ludzi ktorzy agresywnie chca wiedziec kiedy wroca do domu NIC przy tym nie robiac? Podtrzymuje opinie ze Rush jest chyba jedyna autentycznie zachowujaca sie postacia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wspomina że "Lie to Me" wystartowało z 2 sezonem - już 4 odcinki są - jestem po emisji dwóch i powiem że nadal cieszy i trzyma poziom pierwszego sezonu - taki House'owaty klimat - przypadek zagadka i rozwiązanie na odcinek, ale mimo to nie nudzi - zaraz zabieram sie za kolejne odcinki :)

 

"Dexter" jakiś taki bezpłodny na razie - no ale może się rozkręci w połowie sezonu jak to zwykle miało miejsce w każdym z sezonów

 

"Californication" kozak straszny - kto nie widział niech szybko nadrabia sezony - duzo nie trzeba poswiecic czasu bo odcinki krótkie (to jedyny minus tego serialu) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy 5-ty odcinek House-a wymiata. Na końcu miałem łzy w oczach. Przepiękny odcinek. Narazie 6-sty sezon jest najlepszy ze wszystkich.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie piaty odcinek mniej podobal (ale i tak lepszy niz poprzednie dwa), bo zagadka medyczna była słabsza... żarty Wilson-House słabe... jedynie Cuddy ratowala sytuacje... trzyma poziom, ale imho jak narazie wszystkie epizody slabsze od poziomu, na jaki wzniosl sie w poprzednim sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Californication" kozak straszny - kto nie widział niech szybko nadrabia sezony - duzo nie trzeba poswiecic czasu bo odcinki krótkie (to jedyny minus tego serialu) :)

Jak dla mnie to już by mogły być takie krótkie odcinki - w tym czasie scenarzystom się udaje upchnąć wszystko co potrzeba, bez niepotrzebnych pierdów, ale żeby sezon miał więcej niż 12 odcinków...

 

mam pytanie - czy tylko u mnie na napisy24 widzę napisy.me ?

Nie działają w ogóle -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cali 3x4 - chyba najlepszy odcinek cali :D Wszystko było w nim najlpesze nie ma sensu sie rozpisywac ;]

 

heroes 4x6 - jest progres zamiast nudnego, nieciekawego i ospałego mamy trochę mniej nudny/nieciekawy/ospały. W pełni zadowoliłbym się wersją serialu, w której wklejono by tylko sceny z tą laską co widzi muzykę/dźwięki ciekaw jestem jak ten wątek się rozwinie reszta n/c .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zadowoliłbym się wersją serialu, w której wklejono by tylko sceny z tą laską co widzi muzykę/dźwięki ciekaw jestem jak ten wątek się rozwinie .

Moze być, ale ja bym chciał jeszcze zeby powrócił prawdziwy Sylar i zrobił czystke w wesołym miasteczku. W koncu wszyscy tam mają moce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze być, ale ja bym chciał jeszcze zeby powrócił prawdziwy Sylar i zrobił czystke w wesołym miasteczku. W koncu wszyscy tam mają moce :)

Kto wie czy tak nie będzie, prawie zawsze wszystkich zabijał na końcu, ale jeśli już to najprawdopodobniej na koniec sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...