Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy odcinek Przybyszów całkowicie BEZNADZIEJNY. Po trzech całkiem niezłych epizodach, totalny spadek na dno. Tak się zdegustowałem, że wątpię czy będzie mi się chciało oglądać ten serial w marcu.

 

PS. Mi też nowy House bardzo się podobał, do czasu dwóch ostatnich odcinków, w których mamy prawdziwą operę mydlaną.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) i powiem ci, że wtedy ten serial jest nawet ok ale wpienia to że gdy tylko jest coś fajnego jak krzesło to pojawia się Young i jest Stop hammertime :) i po nadziejach.

Mam nadzieje, że szybko scenarzyści SGU zdadzą sprawę, że 80-90% osób które czekały na SGU czekały na akcje, przygody i dużo fajnej technologii i dobrego cgi, zamiast tele brazyliany w kosmosie z małą domieszką Stargate. Jakbym sobie chciał obejrzeć serial obyczajowy to raczej nie szukałbym go w gatunku SF ...

 

polecam lekturę imdb i komentarze użytkowników :) nie tylko w Polsce ludzie są zawiedzeni http://www.imdb.com/title/tt1286039/usercomments

 

jeden z przykładów btw zgadzam się z nim w całość ;)

 

"When SGU was announced it was marketed as using the 8th (or was it 9th.. see even i forgot already) chevron to go to some really cool places and expand on the progress SGA and SG1 made with alien races and technologies... Well obviously none of this is ever taking place here. Instead we have star trek voyager meets battlestar gallactica and the cast has been kidnapped from the set of MTVs the real world."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fanow X-Files.

Poniewaz zaczynam teraz wracac do odcinkow, mam pytanie co do jednego odcinka z niewiadomej mi serii.

Jak bylem maly ogladalem co tydzien w TV wszystkie odcinki. Pamietam dokladnie 1 odcinek, kiedy to na plazy moulder znalazl lezacy spodek. Pamietam, ze skladal sie on z 2 czesci. Najlepsze bylo to, ze jak tydzien pozniej usiadlem przed TV to puscil zupelnie inny odcinek :P Czy moze kojazy ktos ktora seria byla wlasnie z tym ufo na plazy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tutaj, z tym że to są opisy odcinków, więc to jeden wielki spoiler :D

 

edyt:

ale ok, z dodatnim IQ można szybko dojść to tego, że:

 

w odcinku 6x22:

When a scientist Solomon Merkmallen who believes in Panspermia, the theory that life on Earth originated from Mars, finds an artifact on a beach in the Ivory Coast that could be irrefutable proof.

oraz 7x3:

Agent Scully attempts to decipher the cryptic symbols on the UFO buried on the beach in Africa's Ivory Coast

mam nadzieję, że pomogłem Edytowane przez _piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desparate Housewives S06E08 - kozacki odcinek.

Państwo Solice rulują.

Sorki za szczerość ale nie myślałem że to ktoś ogląda a już na pewno nie żaden facet.

Akurat wczoraj w TV kawałek obejrzeliśmy i nawet moja żona powiedziała że to jakieś bzdety są :D

 

 

@Art385 miałem te same oczekiwania odnośnie serialu. Ale akurat BSG i STVoy to bardzo lubiłem oglądać. Żeby jeszcze SGU czymś się do nich zbliżało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za szczerość ale nie myślałem że to ktoś ogląda a już na pewno nie żaden facet.

Akurat wczoraj w TV kawałek obejrzeliśmy i nawet moja żona powiedziała że to jakieś bzdety są :D

A prawdziwi mężczyźni oglądają tylko wiecznie uciekającego Majkela ?

Aaa i z pewnością prawdziwi samiec wie jaki jest cały serial po zobaczeniu kawałeczka odcinka z nie wiadomo którego sezonu :)

Dla Twojej wiadomości ten serial miażdży "Prison Break", "Dr House", "Lost" i inne wielkie hiciory (przynajmniej w moim mniemaniu i tych którzy oglądają go na bieżąco).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdży ten, w który się wkręciłeś w odpowiednim czasie i tyle :) Nie bez znaczenia są też pozycje, które widziałeś wcześniej.

 

Dla jednego będzie to A dla innego B. Tak czy inaczej śmieszne jest ocenianie całości serialu (kilku sezonów) na podstawie wyrywka, tak samo jak ocenianie filmu przeskakując co chwile co 5min...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem V 1x4 i niestety wygląda na to, że serial długo jak dla mnie na antenie się nie utrzyma. Można było zrobić kapitalny serial biorąc pod uwagę tematykę, a jest po prostu średnio. Największą wadą jest 0 klimatu ot na Ziemi pojawiają się statki obcych, a życie toczy się dalej nic wielkiego.

 

Trochę spóźnione ale co tam: Entourage 6x12 i ogólnie cały serial : MIAZGA! ;d ~2 tyg temu kolega poniekąd wcisnął mi ten serial i tak pochłonąłem te 6 sezonów :) Najbardziej wyluzowany serial jaki dotąd widziałem i na pewno w czołówce w ogóle najlepszych seriali jakie oglądałem.

 

Top Gear 14x1 - ok serial to nie jest ale w TV leci ;) Co tu dużo mówić, 14 sezon jeżdżenia furami, a człowiekowi nigdy to się nie znudzi :)

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek mini serialu Paradox rozwalił mnie na maksa. Połączenie Raportu Mniejszości z Kontaktem od pierwszej do ostatniej sekundy trzymał mocno za gardło. Uwielbiam takie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...