Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Lost po dwoch bardzo dobrych odcinkach tym razem jednak obniznka formy.

TBBT tez mnie nie porwal.

HIMYM jak zwykle slabizna.

Ostatnio z nudow tez sobie ogladam my name is earl. Ale nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widać, że nie dorosłeś do tego serialu, skoro widzisz tam telenowelę. A początki reklamy od kuchni? Tego już nie zauważyłeś?

Dla mnie Mad Men stoi na bardzo wysokim poziomie i na pewno nie jest to serial "do obiadu". Tego typu godny uwagi "easy watching", w mojej opinii, to Breaking Bad, Party Down, United States of Tara.

 

Tą część serialu uwielbiam, ale druga połowa i problemy dona z najśliczniejszą żoną świata :wub: (a raczej sobą) rozkminiłem po 2 odcinkach i 2 sezony tego samego są poprostu nużące. Mimo, że rozumiem "wagę metafory współczesnych czasów" :lol: jaką z sobą ten wątek niesie, to czasem jak Don i Betty leżą włóżku i kamera stoi w miejscu a oni odzywają się do siebie równoważnikami zdań co 10 sekund, to w trosce o własne zdrowie nie mogę tego nie przewinąć.

 

Skins - Cassie jest slodka :oops:

 

Oh. Wow. Lovely :wub:

 

Swój chłop! hehe ;-) Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacyfik reklamują to,że ma być na HBO.

Widział już ten serial ktoś z was?

 

Ogólnie coś na wzór Band of brothers, nie jest jakis tam super przebój ale warto obejrzeć. Z resztą zobacz sam kilka odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego napisaliście o tym Skins!? Przez was dziś położyłem się spać o 4 jestem niewyspany i wiem, że to samo będzie dziś, jutro i pojutrze ;p

 

 

Ja tez cos kolo tego ;] i wlasnie ogladam kolejne epizody.

 

 

UWAGA SPOILER

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=k-BM4tMZOYw

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6ERZ7Ns7OdY

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skins S01 - pierwsze 4 odc zrobiły mi kisiel z mózgu, wielki szacunek dla twórców bo ostatnie odcinki seriali jakoś mnie nie zadziwiają ten to zrobił. pozostałe odc na dobrym poziomie choć już brak owej doskonałości pierwszych epizodów.

 

Ostatnie losty - niby się coś dzieję ale po co, kiedy, dlaczego, jak? Cieszę się, że to ostatni sezon bo wiem, że dostaniemy świetne epizody kończące całą produkcję i lost podobnie jak np prison break zapadnie w pamięci na długie lata mimo kilku skaz.

 

damages 3x4/5 - Wsiąkam ten serial niczym gąbka. Ze wszystkiego co oglądam od końca poprzedniego roku to właśnie damages prezentuje kapitalny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Skins S01 & S02 9/10

 

 

 

Możecie się śmiać bo nastolatkiem już dawno nie jestem ale serial kapitalny. Chusteczkowo sie tylko skonczyl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem podlinkowaną pierwszą część pierwszego epizodu Skins. Na Zeusa, jak można takie coś oglądać? Wulgaryzmy ścielą się gęsto, tematyka jakże ambitna. Bleh, aż mi ciarki przechodzą jak o tym myślę. Takie coś ogląda dzisiejsza młodzież?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rikki, jest jeszcze gorzej. W UK nawet nie, że takie coś ogląda młodzież, tylko młodzież taka jest. ;-) A sam serial jest bardzo dobry. Ja też polubiłem go za drugim podejściem. South Parka też nie lubisz z podobnych powodów?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rikki, jest jeszcze gorzej. W UK nawet nie, że takie coś ogląda młodzież, tylko młodzież taka jest. ;-) A sam serial jest bardzo dobry. Ja też polubiłem go za drugim podejściem. South Parka też nie lubisz z podobnych powodów?

 

Mdleję. Chyba coraz bardziej odstaję od tego całego nowoczesnego społeczeństwa. South Parka nigdy nie widziałem. Jeżeli również jest przepełniony erotyką, wulgaryzmami i ma podobny ogólny poziom to dziękuję Buddzie, że go nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwsze 3 sezony , przednie. Niestety 4 znudziła mnie. Czułem jakbym oglądał wszystko to samo, więc po co tracić czas. 

 

Tożsamość Szpiega obejrzałem 3 zaległe odcinki. Chce więcej! 

 

Zabieram sie za chucka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartakus 1x7 końcówka miażdży. :plum:

 

Dokładnie :). Jak historia się potoczy dalej "książkowo", czyli tak to może być super końcówka :). Podobno 8 i 9 odcinek najlepsze z całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem podlinkowaną pierwszą część pierwszego epizodu Skins. Na Zeusa, jak można takie coś oglądać? Wulgaryzmy ścielą się gęsto, tematyka jakże ambitna. Bleh, aż mi ciarki przechodzą jak o tym myślę. Takie coś ogląda dzisiejsza młodzież?!

To samo pomyślałem po paru odcinkach: "co to za bydło?". Troszkę tak, jakby Trainspotting z 90210 zamieszać. Mi się wydaje, że to jednak przerysowane i serial ma za zadanie promować takie wzorce. Jeżeli się mylę tzn., że doom jest blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem po paru odcinkach: "co to za bydło?". Troszkę tak, jakby Trainspotting z 90210 zamieszać. Mi się wydaje, że to jednak przerysowane i serial ma za zadanie promować takie wzorce. Jeżeli się mylę tzn., że doom jest blisko.

 

Z Trainspottingiem jedyne co to ma wspólnego to chyba szkocki akcent. Choć głowy nie dam, bo ja już na jego punkcie jestem przewrażliwiony i wszędzie go słyszę.

 

Oczywiście, że jest przerysowane. Co do samego serialu, mi po 2 odcinkach jakoś specjalnie do gustu nie przypadł, taki sobie przeciętniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy:

 

Chuck wydaje mi się że dzisiejszy odcinek na prawdę dobry i to zakończenie.

HIMYM Nie no chyba cos ruszyło no i ta J. Lopez vs Barney :D

Ale dzień należy do TBBTH nie no dzis płakałem z Sheldona, odcinek super :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...