Jump to content
Sign in to follow this  
Jin*

Seriale

Recommended Posts

Obejrzałem do końca Glee i jest super, mogę polecić każdemu. Humor w niektórych momentach jest niesamowity.

czy wogole warto ogladac 4400

Warto, zaczyna się dobrze i nieźle jest w środku i niestety kończy się moim zdaniem średnim sezonem.

Też wreszcie obejrzałem ostatni odc Dextera i jak dla mnie super. Z niecierpliwością czekam na kolejny.

Ogląda ktoś Modern Family? Ostatnio czytałem parę dobrych opinii, na filmwebie jest 8.2, tak więc chyba sprawdzę co to.

Zaledwie kilka odcinków, złe to nie jest. Nic zabieram sie teraz za Vampire Diaries bo widze że serial po pierwszym odcinku syci. :D

sons of anarchy, sherlock, misfits, the shield, oz, pretty little liars. moglby ktos sie wypowiedziec na temat ktoregos z seriali?

community

Serial komediowy opowiadający o grupie odmieńców' date=' uczęszczających do Greendale Community College. Na jej czele stoi prawnik, którego stopień naukowy został cofnięty.[/quote']

Serial naprawde daje rade. Ocena 8.9/10 na imdb mowi sama za siebie.

modern family jak dla mnie kopie dupe. nie bez przyczyny dostalo emmy za najlepszy serial komediowy.

Edited by dzej

W tym sezonie ograniczyłem się do Dextera, Mentalisty i Desperatek. Z tej trójki naturalnie zdecydowanie Dexter jest numerem jeden, ale i pozostała dwójka trzyma poziom. Ciężko będzie wytrzymać do kolejnego sezonu Dextera.

sons of anarchy, sherlock, misfits, the shield, oz, pretty little liars. moglby ktos sie wypowiedziec na temat ktoregos z seriali?

Sons of Anarchy zacząłem oglądać bo zobaczyłem jeden odcinek w tv. Serial jest świetny, opowiada historie gangu motocyklowego z US&A. Motocykle, broń, narkotyki, dziwki czyli to co macho misie lubią najbardziej :lol2: Właśnie się zakończył trzeci sezon. Całe trzy sezony obejrzałem w 2 tygodnie, tak mnie wciągnęło :rolleyes:

A jak pisałem, że jeden z najlepszych seriali sezonu 09/10 i również obecnego to odzew był praktycznie zerowy :P

True Blood mi zupełnie nie podszedł. Książki przeczytałem i były fajne ale serial jest dla mnie odpychający ze względu na aktorów.

Dwa razy próbowałem i kończyło się na 2 odcinkach.

A ja bym chętnie obejrzał dalsze losy The Unit.

Kurde nie mam co oglądać, chyba kolejny raz po ST Voyager sięgne :D

A jak pisałem, że jeden z najlepszych seriali sezonu 09/10 i również obecnego to odzew był praktycznie zerowy :P

True Blood mi zupełnie nie podszedł. Książki przeczytałem i były fajne ale serial jest dla mnie odpychający ze względu na aktorów.

Dwa razy próbowałem i kończyło się na 2 odcinkach.

Oj tam były inne seriale do nadrobienia :P Co do True blood to jednak obejrzę.

Fakt brakuje mi The Unit jak mogli go zakończyć. :mur: :mur: :mur:

The Unit w istocie był super, zwłaszcza jak wprowadzili główny wątek. Chętnie bym obejrzał drugi raz, ale pierwszych dwóch sezonów chyba nie ma w HD.

Za to Flashpoint wraca w styczniu. Jakoś strasznie to nie powala, i dla mnie raczej serial do obejrzenia raz, ale zawsze czekam na kolejne odcinki. Mało ich niestety.

...

Za to Flashpoint wraca w styczniu. Jakoś strasznie to nie powala, i dla mnie raczej serial do obejrzenia raz, ale zawsze czekam na kolejne odcinki. Mało ich niestety.

Ja znowu obejrzałem pierwszy sezon i chyba ze dwa z drugiego i jakoś tak nie pociąga mnie. Schemat każdego odcinka jest zupełnie identyczny do bólu.

Gdyby ktoś nie zauważył to 2 odcinki Californication dziś wskoczyły i pare dni temu kontynuacja 15 sezonu top gear.

A jeszcze odnośnie burn notice...

...i 18 odcinka- dość niespodziewane zakończenie(?) sezonu. Co bedzie w tych zaplanowanych kolejnych 2 sezonach to nie chce aż myśleć... oby nie tasiemiec.

burn notice final

no wlasnie sezon sie zakonczyl tak jakby to byl ostatni odcinek serialu. ale moze nie bedzie tak zle.

ostrzegam, ze jak ogladniecie te dwa preairy cali to na 3 odcinek trzeba czekac do 23 stycznia ;]

top gear ma swoj osobny temat w "motoryzacji". no i dzisiaj wychodzi kolejny odcinek.

Według mnie to szkoda czekać, tylko obejrzeć te preairy. :wink:

Obejrzałem 2 sezony True Blood, serial nie rzuca na kolana, ale nie jest nie wiadomo jaki nudny. :-P

Co do True Blood i The Vampire Diaries to ok. Seriale calkiem spoko, ale raczej dla 15-sto letnich dziewic wzdychajacych do glownego bohatera Twilight. Mnie jakos nie bawia pedalkowate wampiry. Dracula to chyba zeby w trumnie pogubil jak sie dowiedzial o tym wszystkim.

Mogliby zrobic jakis serial o wampirach, ale takich jebutnych, nie wegetarianach czy innych lamusach pijacych pseudo krew...

Co do reszty seriali zbieram sie do ostatniego sezony Dextera i jakos zebrac sie nie moge...

• Upvote 2

Wybrzydzasz Jona ;] Ja z kolei obejrzałem sobie pierwszy sezon 'United States of Tara' i podziękuję, nie chcę więcej.

Nie, poprostu mam uczulenie na Tłilajty i inne jego klony.

Dla mnie wampir kojarzy sie z charyzmatyczna postacia, silna, bezwzgledna, ktora nie wie co to uczucia, a tu mamy same pipy placzace nad swoim losem, litujace sie nad biednymi blondyneczkami i wpieprzajace marchewke i brokuly

Dajcie jakis serial z jajem!

Co do True Blood i The Vampire Diaries to ok. Seriale calkiem spoko, ale raczej dla 15-sto letnich dziewic

Co do TVD to już całkiem inny klimat od połowy 2 sezonu. :wink: Tak samo TB dziwne dajesz porównanie jonathan. :-P

Co do tego serialu z jajem to już według gustu, bo nie ma jednego jest wiele. B-)

Obejrzałem pierwszy odcinek Modern Family i mnie zaciekawił. Początkowo sa drętwe momenty ale są tez niezłe więc dam szanse pierwszemu sezonowi. Może się rozkręcą.

Zacząłem dziś oglądać Misfits. Jestem po dwóch odcinkach, jak na razie całkiem przyjemny serial. Ogólnie dosyć unikalny styl, aura tajemniczości z nutką humoru. Jak ktoś nie wie za co się zabrać to polecam go sprawdzić.

Skonczylem ogladac pierwszy sezon Justified i musze powiedziec ze pierwszy raz NIE WIEM za bardzo co powiedziec o serialu. Jest strasznie specyficzny, niby akcja rozwija sie w wolnym tempie a jednak cos jest w tym serialu co sprawia, ze fajnie sie go oglada. Byc moze to przez dwie, bardzo barwne postacie Boyd'a i Rylan'a.

No i przez ten czarny humor. :wink: Premiera drugiego sezonu w Lutym. :-P

Czy ja wiem ;) Uwielbiam czarny humor ale ten w serialu srednio mnie "rusza"