Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

poleci ktoś coś w stylu human target? łyknąłem 2 sezony i pozostał niedosyt... teraz cisnę dextera (połowa 4 sezonu) i obawiam się, że za tydzień nie będzie co oglądać... z nowości arrow zapowiada się dobrze, ale ja tam wolę sezonami oglądać ;)

 

regenesis i frinch nie przypadły mi do gustu, ale zatrzymałem się w połowie 1 sezonu tu i tu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter

 

 

Nie moge k**** uwierzyc ze Deb tak Ja wrobila w probe zabojstwa jej samej, co za pi**** , ale czego sie spodziewac bylo po osobie ktora juz ma podobnie nie rowno pod kopuła. Czyzby nowy sezon mial pojsc wlasnie w ta strone? Walka z Deb i wlasnym sumieniem ze tak dal sie wrobic Deb? Do tego walka o wolnosc i proba odzyskania milosci? :>

 

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex

 

mnie rozśmieszyło w zapowiedzi legendarne "surprise motherfucker" powiedziane przez Doakes. Co najlepsze okazało się, że następny odcinek ma właśnie taki tytuł. Jednak chyba go nie uśmiercili Dołączona grafika.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter

 

 

Nie moge k**** uwierzyc ze Deb tak Ja wrobila w probe zabojstwa jej samej, co za pi**** , ale czego sie spodziewac bylo po osobie ktora juz ma podobnie nie rowno pod kopuła. Czyzby nowy sezon mial pojsc wlasnie w ta strone? Walka z Deb i wlasnym sumieniem ze tak dal sie wrobic Deb? Do tego walka o wolnosc i proba odzyskania milosci? Dołączona grafika

 

 

Dexter

 

Po pierwsze pisz poprawniej np część zdania: "Deb tak Ja wrobila w probe zabojstwa jej samej" jest co najmniej dziwnie zbudowana, po drugie w ktorym momencie odcinka było powiedziane że ona sama się zatruła? Nie mówie że to niemożliwe ale jakoś nie umie sobie przypomnieć takiego stwierdzenia.

 

Co do samego odcinka początek dośc leniwy ale końcówka to już spora dawka akcji, za to uwielbiam ten serial, dużo odcinków ma dobre tempo, dużo się dzieje, ale są też i takie odcinki gdzie twócry powolutku usypiają naszą czujność żeby na koniec podać coś naprawdę mocnego, najgorsze że po finale znów tyle czekania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex

 

 

Dex zatrula sie sama z zazdrosci o Hanne, tak zeby pozbyc sie jej. Prosty motyw zazdrosci o Dex'a, ktory w ciagu samego ostatniego odcinka byl wiele razy przez sama Deb przedstawiany.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jego gadka o kochaniu i ochronie panny H a jak tylko padł mały cień/podejrzenie to od razu odwraca się plecami do niej.

I nasuwa się pytanie gdzie tu jego ta słynna przebiegłość i inteligencja, bo w tym jego końcowym działaniu wcale tego nie widziałem.

 

 

A i schemat z żeńskim partnerem znów się powtarza, dostał "laskę" żeby znów ją stracić w jakiś dziwny sposób.

 

 

Revenge, sezon 2 kurde lepiej kopie wora jak pierwszy, teraz tylko Rev i Dex mi robi sieczkę bo reszta seriali to słabo przędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda/ł serial Psych i coś może powiedzieć o serialu ?

 

Po wkreceniu w The Suits, który bardzo mi się spodobał postanowiłem pozostać w świecie prawników i spróbować The Good Wife i mimo, że na początku nie mogłem się przekonać to serial bardzo przypadł mi do gustu i mogę z czystym sumieniem polecić ten serial wszystkim.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy jest arrow z tymy ckliwymi scenami co kazdy odcinek :lol: Myslalem ze pier...ne ogladajac ostatni odcinek pierwszej serii. Praktycznie w kazdym odcinku byly przynajmniej 2-3 ckliwe scenki, muzyczka i prymitywny chwytak za gardlo :lol: zenada po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Dextera - serial trzyma poziom.

 

Skończyłem Homeland - po genialnym 1 sezonie (najlepszym serialu ubibegłego roku IM and golden globe HO)sezon 2 obniżył mocno loty. Sporo bzdurnych akcji z rodziną Brodiego, szczególnie córką. Końcówka za to w dobrej formie.

 

Zabieram się za Sons Of Anarchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy jest arrow z tymy ckliwymi scenami co kazdy odcinek Dołączona grafika Myslalem ze pier...ne ogladajac ostatni odcinek pierwszej serii. Praktycznie w kazdym odcinku byly przynajmniej 2-3 ckliwe scenki, muzyczka i prymitywny chwytak za gardlo Dołączona grafika zenada po prostu

 

Pierwsze 2-3 odcinki były ekstra, ale im dalej, tym gorzej. Na początku bardzo mi się spodobał, a teraz nawet nie mam ochoty tego oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek TVD ale dziecinny, a te pitu pitu o miłości to już w ogóle powód na wymioty. Teraz sobie to uświadomiłem czytając sagę Dni Mroku(też opowieść o wampirach).

Tak strasznie mnie uderza porównanie TVD z operą mydlaną, ewidentnie za dużo sezonów i takie rozdrabnianie tych wątków.

Oglądałem i się uśmiechałem pod nosem... to nie jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałeś 2 sezon ? IMO najlepszy ;) Serial ma klimat i wciąga. Ma słabsze odcinki jak i te mocniejsze. Warto obejrzeć. Synowie Anarchii też niczego sobie. Skończyłem gdzieś na 3 sezonie i mam zamiar wrócić. Ale że miałem sporą przerwę to chyba obejrzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...