Jump to content
Sign in to follow this  
Jin*

Seriale

Recommended Posts

No i zdaje się w tym tygodniu mamy 2h finał drugiego sezonu 

Kurcze teraz będę niecierpliwie czekał na kolejny sezon. Jest nieźle!

A o jakim serialu mowicie bo nie dopatrzyłem się na ostatnich dwóch stronach o co chodzi.

Ładnie to zrobili. A wiadomo już czy będzie sezon 3?

Nie wiem co mi się w tym serialu podoba, ale jakoś mnie wciągnął. Chyba sobie przed trzecim sezonem obejrzę jeszcze raz dwa pierwsze sezony. Poza Community, którego każdy sezon widziałem kilka razy taki "zaszczyt" jeszcze żadnego innego serialu nie dotknął ;)

Warto też wspomnieć, że pomiędzy dwoma sezonami Defiance było jeszcze wydane 5 mini epizodów opowiadających o tym co się działo pomiędzy pierwszym, a drugim sezonem: http://www.imdb.com/title/tt3654206/

Nie wiem jak z jakością bo dopiero niedawno sobie o tym przypomniałem i jeszcze tego nie widziałem ;) Ciekawe czy pomiędzy drugim i ewentualnym trzecim też coś takiego planują.

Pozdrawiam

5 sezon Boardwalk Empire rusza już 7 września. Będzie się składał z 8 episodów i będzie to finałowy sezon.

Oo to był 4ty? Czekam tyle na 4ty sezon, że przestałem newsy sprawdzać... :D

Warto też wspomnieć, że pomiędzy dwoma sezonami Defiance było jeszcze wydane 5 mini epizodów opowiadających o tym co się działo pomiędzy pierwszym, a drugim sezonem: http://www.imdb.com/title/tt3654206/

Nie wiem jak z jakością bo dopiero niedawno sobie o tym przypomniałem i jeszcze tego nie widziałem ;) Ciekawe czy pomiędzy drugim i ewentualnym trzecim też coś takiego planują.

Dla mnie przydałoby się jeszcze coś opowiadającego o zawiłościach między tymi rasami. Taki tutorial do serialu :)

znacie jakiś dobry serial w klimatach Breaking Bad, Skins, Shameless?
Sons of Anarchy, Californication i j/w mam za sobą

Edited by Finchy

Wznawiając wątek The Strain, odcinki 6 i 7 zadziwiająco nie były nudne i podniosły poziom. Niestety 8 już jakby wrócił częściowo do tych poprzednich ale może jest szansa że będzie sie dało to oglądać.

Wiadomo, niemrawą gre niektórych postaci trzeba zaakceptować :)

EDIT

Ktoś ogląda Extand? Jakieś wrażenia?

Edited by rafa

manhattan - bardzo przyjemny serial opowiadajacy o budowie atomówki.

last week tonight with john oliver - satyryczne spojrzenie na wiadomosci w wykonaniu profesora iana duncana z community. na kanale na jutubie jest wiekszosc materiału.

• Upvote 1

Wrócił? Premiera 4 sezonu 5 października, przecie. Ukazał się tylko odcinek "Debrief" przypominający pierwsze 3 sezony i wprowadzający w 4.

Edited by Ancient

Ja ostatnio nadrobiłem sezon 4 boardwalk empire. Już zapomniałem jak dobry był ten serial, cała scenografia, najdrobniejsze detale, klimat, do tego rewelacyjna muzyka. Klasa.

• Upvote 2

Drugi sezon S.H.I.E.L.D.  Mniejszy hype niż s1 przeplatający się z filmami o Avengers. Może mocne uderzenie na Age of Ultron?

Fajnie się zapowiada, czekam na więcej. ;> KHOT jest rebelem. ;>

• Upvote 1

Temat ciekawy, ale podtrzymuję że wykonanie to serial klasy B. Dwóch świetnie grających aktorów nie uratuje miernoty. Szkoda bo temat świetny.

W przyszłym tygodniu powrót The Walking Dead. A ostatnio odcinek Zakazanego Imperium mocny jak zwykle. Serial ma to do siebie że nieźle potrafi trzymać w napięciu. I jak uderzy to całą mocą. Chyba głównie za to właśnie lubie ten serial.

Homeland S04E01-2 jest całkiem okej, główna intryga o ile to ją już zakreślili może potrwać 1 sezon, ale i wystarczyć na dłużej. Podobnie jak ta poprzednia. W ogóle ma się wrażenie że powtarzają znane schematy ot np. emocjonalne rozterki Brody-ego(poprzednio), a wyniszczona psychika Quinn-a(teraz). Choć jeszcze może zaskoczyć.

Gotham- komputerowe miasto przypomina mi niektóre widoki z serialu Sanctuary, tam były co prawda bardziej kiczowate. Sama historia narazie ni grzeje ni ziębi. Jak dadzą dobre historie w każdym odc i odpowiednio poprowadzą główny wątek to może coś z tego będzie.

Pod kopułą/ Under the dome - sezon 2

Wciągnął mnie tak że obejrzałem cały w jeden weekend. Dużo więcej akcji i ciekawszych wątków niż w pierwszym sezonie. Polecam

Ja zabralem sie za Rodzine Soprano. Pierwszy sezon byl przecietny i dopiero w drugim zaczyna wciagac.

Co do TWD, mam nadzieje ze bedzie ciekawsze niz ostatnie 2 sezony. Caly watek z gubernatorem i wiezieniem byl slaby.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ja aktualnie kończę szósty sezon Soprano. Co prawda już kiedyś oglądałem, ale serial fajny to sobie warto przypomnieć.

Co do TWD to i tak będę oglądać, bo jakoś tak lubię te klimaty zniszczonej ziemi, resztek ludności etc.

Właśnie skończyłem pierwszy sezon Scandal US ( http://www.imdb.com/title/tt1837576/ ).

Serial lekko trzymający w napięciu, doza tajemniczości również jest, głównym bohaterom na końcu wszystko się udaje, więc polecam oglądanie na odstresowanie się po ciężkim dniu.

Moja ocena to 8/10.

Homeland - Pierwszy odcinek - przychodzi jedno na myśl - brakuje Brody'go ... zobaczymy jak się rozwinie.