Jump to content
Sign in to follow this  
Jin*

Seriale

Recommended Posts

Ja po 2 epizodach under the dome drugiego sezonu odpuściłem. Poziom pseudo-nauki w tym serialu, infantylne rozterki bohaterów, nie wiem dlaczego pierwszy sezon nawet mi się podobał.

• Upvote 2

? To mnie drugi sezon podobał sie o wiele bardziej. 

Zacząłem też Almost Human, całkiem OK.

The walking dead. Mocny poczatek jak zwykle. Czekamy na rownie pochyla w dol... :P

• Upvote 1

wlasnie zaczalem pierwszy epizod Watahy. polska produkcja. premiera wczoraj na HaBeO.

walking dead jest nastepny :D

twd robi sie nudny. Tyle juz minelo od poczatku epidemii a wciaz maja spore zapasy ammo. Nie mowiac juz o tym ze brak atmosfery zaszczucia i czy nutki strachu, ot "chocmy expic!" i zaczyna sie mila sieka.. czegos brakuje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tyle juz minelo od poczatku epidemii a wciaz maja spore zapasy ammo.

Kraj w którym odbywa się akcja ma szanse nie mieć problemów z amunicją ;)

TWD jeszcze nie widziałem 4 sezonu, ale chyba zaczekam aż skończą kręcić serial i wtedy zobaczę ciągiem wszystko czego nie widziałem. W małych dawkach bardzo źle przyswajam TWD.

Zacząłem też Almost Human, całkiem OK.

Bardzo fajny serial. Szkoda, że nie będzie 2 sezonu.

Pozdrawiam

wlasnie zaczalem pierwszy epizod Watachy. polska produkcja. premiera wczoraj na HaBeO.

Świetnie sie zapowiada.

Kraj w którym odbywa się akcja ma szanse nie mieć problemów z amunicją ;)

Ok, ale te zombiaki to takie miecho armatnie. Wczesniej jak widzieli stado to sie chowali/uciekali a teraz troche flaczkow lub sposob tej czarnej z zombii-slugusami na sznurku i po problemie. Az dziwi mnie ze jak siedzieli w wiezieniu to nie wpadli na pomysl umiejscowienia w okolo ich siedziby zombii-slugusow, musieliby tylko cicho siedziec.

Potwierdzam, start 5 sezonu walking dead, udany.

Homeland już są 3 odcinki, wszystkie ok.

Generalnie z seriali jakie tutaj padły, oglądałem jeszcze manhattan (o budowie bomby atomowej w usa), przyzwoity serial.

Ale zdecydowanie najlepszy to The Knick (szpital w NY ponad 100 lat temu), zdecydowanie polecam ten serial.

Edited by aerial

twd robi sie nudny. Tyle juz minelo od poczatku epidemii a wciaz maja spore zapasy ammo. Nie mowiac juz o tym ze brak atmosfery zaszczucia i czy nutki strachu, ot "chocmy expic!" i zaczyna sie mila sieka.. czegos brakuje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Twardy jesteś, że brniesz dalej.

W połowie 3 sezonu odpuściłem.

To raczej przyzwyczajenie :) Ogólnie jak już coś zaczynam to staram się obejrzeć do końca, na razie wymiękłem tylko przy filmie The Box.

W The Walking Dead fascynuje 'ogrom' podróży jaki pokonują, po czym po tym co widzimy na ekranie mamy wrażenie że całość akcji dzieje się w promieniu ~10 mil :E

A na koniec sie okarze ze po za lasem nie ma epidemii :D A wszystko co przezyli to urojenia po rosnacych tam grzybkach.

Edited by Quave

Polecam nowy sezon Peaky Blinders. Mnie bardzo podoba się zarówno fabuła jak i gra aktorska.

Boardwalk Empire póki co słabiutki po za paroma scenami w tych 6 epizodach.

natknąłem się przypadkiem i gorąco polecam utopię

fajny klimat, teorie spiskowe całkiem zgrabnie wkomponowane w scenariusz

Wataha, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jakiejś rewelacji nie ma co się spodziewać. Samemu zacząłem od początku oglądać Prison Break, bo za czasów Polsatowej popularności oglądałem wybiórczo. Wydawał się wciągający. Przynajmniej do czasu wpadki do nowego wiezienia.

Rodzina Soprano - wymęczam 2 sezon, zostały 2-3 odcinki i chyba się poddam. Serial zachwalany itd. ale 2 sezony możnaby zrobić w 3 góra 4 odcinkach. Wszystko ciągnie się niczym flaki z olejem i całość mało ma coś wspólnego z gangsterką (oprócz 2-3 akcji). Po sprowadzeniu makaroniarza trochę się ruszyło i znów kicha. Przeceniany serial wg. mnie. I to mocno...

TWD - nowy sezon zapowiada się najlepiej z dotychczasowych. Jeśli poziom spadnie po kilku odcinkach wtedy odpuszczę sobie kolejne odcinki. 

Arrow nadal trzyma dobry poziom. Nawet Flash jak na początki nie jest zły, chociaż miny "doktorka na wózku" często są wyrwane z kontekstu.

Edited by Quave

Boardwalk Empire - finał - hmmm. Szczerze mówiąc ostatni sezon można było sobie odpuścić w ogóle... Jak dla mnie trochę na siłę ciągnięte to wszystko. Niby zakończyło się tak jak powinno się zakończyć, ale pozostaje wielki niedosyt.

Mimo wszystko serial godzien polecenia, obok Deadwood jedna z lepszych "historycznych" telenowel (Spartacusa pomijam :) )

Wataha - polskie seriale trzymają poziom. Wataha nie jest wyjątkiem. Już 4 odcinki i oceniam serial bardzo wysoko.

A ja zerknalem pierwszy odcinek "Constatine" moze... moze...

Najbardziej dobija mnie akcent glownego bohatera ;]

Manhattan. Jak dla mnie genialny serial z ciekawą tematyką.

p.s ktoś coś wie o nowym sezonie Vikingów ? Czekam z utęsknieniem. Lubie historyczne seriale.

Edited by Devil
  • Upvote 1

Wataha - polskie seriale trzymają poziom. Wataha nie jest wyjątkiem. Już 4 odcinki i oceniam serial bardzo wysoko.

Bardzo mi się podoba. Warto także kryminalny Zbrodnia

p.s ktoś coś wie o nowym sezonie Vikingów ? Czekam z utęsknieniem. Lubie historyczne seriale.

W styczniu się zaczyna.

Dość dobry początek nowego sezonu TWD dawał nawet nadzieję na coś lepszego. Jednak znów zaczynają się nudy i skręt w kierunku produkcji HBO (bo sex to co na... baranów przyciąga). Po za tym śmieszne że zombiaki popylają w dość nowych ciuchach jedynie w kilku miejscach poplamionych :D Aż się przypomina loading screen z Devil Inside gdzie 2 zombiaki płci żeńskiej reklamowały jakiś proszek do prania :) Daję ostatnią szansę temu serialowi i jak nic ciekawego się nie wydarzy to bye bye.

Flash... na razie dość przeciętnie. Niektóre efekty specjalne śmieszą swoją sztucznością. Może coś ciekawego się z tego wykluje. Taki Arrow dopiero w drugim sezonie się rozkręcił - nadal się zdarzają nudnawe odcinki i walki są dość słabe, ale daje to to radę. 

I coś o starociach.

Prison Break. Pierwszy sezon był bardzo dobry i trzymał nawet w napięciu. Drugi nieco słabszy ale też przyciągał uwagę. 3 jest już znacznie słabszy i w sumie powinien być zwieńczeniem serii po lekkiej modyfikacji. Po 2 pierwszych epkach 4 sezonu wiem jaka czeka mnie szmira, ale chcę już do końca poznać tą historię. Najlepsze jest to, że postacie zachowują się jakby były zupełnie kimś innym niż w poprzednich sezonach. No i nic nie przebije urządzenia szczytującego dane ze wszystkich urządzeń w okolicy, w tym odłączonego dysku twardego (takich akcji nie było nawet w matrixie  :D )

Rodzina Soprano... Siedzę na początku 3 sezonu i powiem jedno - nie wiem skąd zachwyty nad tym serialem. W kółko to samo + usypiające mnie już wizyty u psychologa. Te 2,5 sezonu możnaby równie dobrze streścić w 4 góra 5 odcinkach. Zastanawiam się czy nie zakończyć przygody z tym serialem. Po prostu jedna wielka nuuuuuuda.

Edited by Quave

Manhattan. Jak dla mnie genialny serial z ciekawą tematyką.

Specyficzny bardzo i wciągnie może z 3% tych co obejrzeli pierwszy odcinek, ale dla mnie mega wypaśny, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem w tym roku.

Tymczasem Newsroom powrócił - po przeciętnym drugim sezonie zapowiada się nawet nieźle, zobaczymy jak dalej pociągnie.

Wczoraj odpaliłem sobie Manhattan, żeby do snu jakoś się ukołysać. Tak mnie wciągnęło że skończyłem na 5 odcinku po drugiej w nocy :grin: Moim zdaniem świetny serial.