Jump to content
Sign in to follow this  
Jin*

Seriale

Recommended Posts

A teraz pewnie odcinek z zalamanym Rickiem, odcinek jak Carl uczy sie chodzic, pozniej jeden troche zwawszy z jakimis zwiadowcami nigusina (czy jak sie mial zwac ten gosc co go na nastepny sezon szykuja), pozniej 2 odcinki jak wszyscy sie rozbiegna i przez 3 kolejne beda sie zbiegac w nigusinowym miasteczku... Oby tak nie bylo :/

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edited by Quave

Jakoś nie pamiętam aby X-files było takim gniotem.

Co to za chory serial ?

Komedia pomieszana z absurdami.

Wiem, że stary serial nie należał do seriali dokumentalnych ale jakiś klimat to posiadało.

A tutaj mam wrażenie, że reżyser robi sobie pastisz.

E03 i E04 nie mogę nawet ocenić bo nie ma skali.

Głupszego serialu dawno nie widziałem.

• Upvote 1

Dziwnie się to ogląda, w trakcie pierwszego odcinka myślałem, że Duchovny rzuci się na tą nastolatkę :D ktoś tak jeszcze miał? :D

• Upvote 1

Nowy serial HBO Vinyl - na chwilę obecną "wyskoczył" pilot serii

Nie wiem czy ktoś wspominał ale zaciekawił mnie "The Magicians"

Lucifer rządzi w Los Angeles 

A do Sleepy Hollow wróciły nowe wątki !!

Duchovny teraz rozbija się fordem ;>

Mam podobne odczucie, zresztą parę postów wyżej co nieco skrobnąłem na ten temat. Na razie jestem po 3 odcinkach i wcale nie ciągnie mnie do reszty. Kiedyś tam się zmuszę i dokończę.

Przesadzili na 5 odcinków 2 w formie komedii (drugi mniej niż pierwszy ale ciągle). To było fajne ale jak cały sezon miał 24 epizody nie 6..

Vikingowie zapowiadaja sie jak zwykle wybornie. Juz od dluzszego czasu uwazam, ze serial miazdzy GoT mimo mniejszej ilosci efektow specjalnych ;) Znowu czekanie na kolejne odcinki :/

Guest

Jak na razie nie znalazłem serialu, który mógłbym postawić nad "Vikings" i jedyny który mam ochotę obejrzeć jeszcze raz, od początku przed początkiem nowej serii. Trzeba jednak na razie o nich zapomnieć - oglądanie odcinka z tygodniową przerwą o kant rzyci idzie potłuc. 

przypadkiem trafilem na serial:

HALT AND CATCH FIRE 

praktycznie w 2 dni łyknałem 2 sezony

s01 miazga
s02 troche słabszy na poczatku ale sie rozkreca 
s03 chyba w tym roku ma wyjsc

Edited by Maniakalny

Nowy sezon Black Sails jest kapitalny. O ile pierwszy był średni, drugi , zwłaszcza jego końcówka był bardzo dobry to aktualny sezon bije je na łeb:)

No i powrot do korzeni TWD - czyli nieco przegadany ale i nieco zabawny odcinek.

a Rick nabral ochote na czeko czekolade...

masz na myśli wczorajszy odcinek? jeszcze nie widziałęm. ale ten sprzed tygodnia był taki se :/ mimo, że wielu zachwala. 

masz na myśli wczorajszy odcinek? jeszcze nie widziałęm. ale ten sprzed tygodnia był taki se :/ mimo, że wielu zachwala. 

W sumei to u nas dzisiejszy :P Ciekawe czy nowa milosc Ricka skonczy jak wszystkie inne.

Ogląda ktoś DC's Legends of Tomorrow? Niedawno był 5 odcinek. Nie jestem jakimś wielkim fanem seriali o superbohaterach, ale... jeżeli ten serial dalej będzie takim drewnem to nie wróżę mu następnego sezonu.

W sumei to u nas dzisiejszy :P Ciekawe czy nowa milosc Ricka skonczy jak wszystkie inne.

w tym tempie na końcu sezonu zostanie, tylko on.

biorę się za oglądanie dzisiejszego.

Edited by dumpmuzgu

X-files E05 - znowu to zrobili, początek pełna powaga, jest dosyć wiarygodna sprawa do tego na czasie bo terroryzm i w ogóle. Coś zaczyna świtać po pojawieniu się dwójki "sobowtórów", że to całkiem odc na poważnie nie będzie. No i petarda, scena z bohaterem na "grzybkach" i już nie wiem co myśleć. Epizod 3 był co prawda bardziej zakręcony, ale co za dużo to chyba nie zdrowo. Tym nie mniej oglądam dalej :D

TWD E10 - Tu akcja wolniejsza jak tydzień temu, ale coś tam się dzieje. Jest nowa(znana z komiksów) postać, no i perypetie ekipy wysłanej po zapasy też co najmniej groteskowe.

Akcja poprowadzona tak, że było niemal pewne że znowu stracą ten samochód z zapasami

Ogląda ktoś DC's Legends of Tomorrow? Niedawno był 5 odcinek. Nie jestem jakimś wielkim fanem seriali o superbohaterach, ale... jeżeli ten serial dalej będzie takim drewnem to nie wróżę mu następnego sezonu.

Wiesz, to takie coś jak Flash i Arrow - więc ogólnie nie polecam.

Możesz zerknąć na:

http://www.filmweb.pl/serial/Daredevil-2015-702252

http://www.filmweb.pl/serial/Jessica+Jones-2015-709827

http://www.filmweb.pl/serial/The+Expanse-2015-721026

Ja nie ogladalem a juz po opiniach innych zrezygnowalem. Ostatnio odpuscilem sobie Arrow, bo zal to cos ogladac. Jeszcze Flash sie jakos broni, ale jak poziom choc troche spadnie to koncze tak samo. W sumie teraz zaczyna sie maraton dobrych seriali DD, Vikings, GoT i chyba cos tam jeszcze, praktycznie jeden po drugim nachodzac na siebie ;)

przypadkiem trafilem na serial:

HALT AND CATCH FIRE

praktycznie w 2 dni łyknałem 2 sezony

s01 miazga

s02 troche słabszy na poczatku ale sie rozkreca

s03 chyba w tym roku ma wyjsc

Świetny, dzięki za polecenie i sam polecam.

Dzisiejsze X-files - znowu jeden wielki WTF :) Sam nie wiem jak to opisać...

Ja dałem sobie spokój po drugim odcinku na razie i to nawet go nie dokończyłem. Wrócę jak będę się nudził.  Co do TWD pierwszy odcinek po przerwie jak zwykle miazga, a potem już słabiej jak zwykle, ale wciaż serial trzyma jakis tam poziom. Vikings za to od początku do końca dla mnie jest wysoko. Zaraz ide oglądać 2 odcinek 4 serii

californication 

7 sezonow - 4 dni - krótkie (26min) odcinki - dobrze sie oglada i dobrze wchodzi

jak wszedzie piszą s01-s04 OK
s05-s07 słabiej, ale nie jest najgorzej

poprostu praktycznie polowa tesktow i sytuacji powtarzana do znudzenia

z ost sezonu s07e03 
nie pamietam dokladnie jak to szlo ale 

what is that smell?
smell of ambicious i think 

:lol:  :lol:  :lol:

co nastepne?

Edited by Maniakalny

Sense 8

Serial rodzeństwa Wachowskich, trochę w klimacie Atlasu Chmur. Jeżeli kogoś nie rażą homosie na ekranie to warty obejrzenia, jak na razie 1 sezon - około 12 godzin oglądania. Ode mnie 8/10.

Te zapowiedzi Cartera, że to tak na pożegnanie, że wszystko ma się wyjaśnić, że to taki ukłon w stronę starych fanów, a tu niestety wyszła taka groteska. Te mrugnięcia, uśmieszki pod nosem itp. byłyby fajne, ale w pierwszym, drugim odcinku, ale później powinno być już na poważnie. Źle się to oglądało, nie było klimatu jak kiedyś, a serial miał potencjał, bo pierwszy odcinek oglądało ponad 16 mln widzów. Później było już tylko gorzej.