Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

nie wiem co to ma byc, robia z tego serialu taka nude maksymalna, ze zal anus sciska. pierw se mysle-> wooow kufa, serial freespace ;] a teraz -> cosmos_teh_drama, znowu odcinek o bzdurach, nic sie nie wyjasnia, to co sie skomplikuje na poczatku odcinka, rozwiazuje sie na koncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że musze nadrobić PB bo genialny serial. :-P

genialny serial to La Femme Nikita ;) prison sie zepsul w drugim sezonie, mieli pomysl na pierwszy sezon, ktory z reszta super sie ogladalo obgryzajac przy tym paznokcie i zaciskajac piesci ale teraz widac ze ten drugi sezon jest tylko po to zeby byl. juz mnie nie ciagnie do prisona. za to heroesi sie dopiero rozkrecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mnie dalej ciagnie tak samo i uwazam, ze 2 sezon jest rownie dobry a miejscami dla mnie nawet ciekawszy.

 

Nikita? To co na tvnie kiedys lecialo? :lol: Chyba jaja sobie robisz [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x15

Moim skromnym najlepszy odcinek drugiego sezonu

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
byłby jeszcze lepszy gdyby znow Mahone nie wykazal sie nienormalną spostrzegawczością (w trakcie oglądania kasety). Ten koles który rozmawial z Kimmym to Shales!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 2 odcinki PB na polsacie w niedzielę. Wcześniej miałem cały sezon nagrany na płytach, bo ktoś mi polecił, to brałem, ale sobie tak leżały płytki. Tak więc obejrzałem te 2 odcinki na polsacie i nie mogąc przestać, odkopałem płytki i od niedzieli wieczór drugi dzień z rzędu chol. niewyspany do pracy poszedłem.

Ten serial uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej ciagnie tak samo i uwazam, ze 2 sezon jest rownie dobry a miejscami dla mnie nawet ciekawszy.

 

Nikita? To co na tvnie kiedys lecialo? :lol: Chyba jaja sobie robisz [;

nie wiem co kiedys w TVN lecialo bo nie "ogladam TVNu" ;)

 

Nikita to było takie Power Rangers, ale dla 12 latków zamiast 10cio. Swoją drogą PRISON BREAK po przerwie syci ;X A tratwa... Hohoho... Przerwa dobrze robi.

hahaha nie no Sarkazz rozbrajasz mnie czlowieku :lol: Juz sie gubisz w tej swojej ORYGINALNOSCI/ODMIENNOSCI :lol: ostatnio Twoje posty wywoluja u mnie niekontrolowany wybuch smiechu. cos w takiej kolejnosci -> :blink: -> :lol2: :lol:

 

No. W końcu żaden inny serial nie serwuje nam takich wspaniałych logicznych dań. Tym razem poduszki powietrzne spowodowały że policjanci stracili przytomnosć, a Lincoln z synem mający skute kajdankami ręce za plecami i mający pasy, wybiegli niczym jaskółki bez obrażeń. Pytanie za 100pkt - jak mając założone kajdanki, odpiąć pas? Już pomijam że jakby mieli rece z tyłu w czasie wypadku, to też by pewno to odczuli.

 

I jak ja mam niekomentować, takiej bezmyślnej papki dla amerykanów. :blink:

specjalnie odgrzebalem tego posta bo mi utkwil w pamieci, chyba glownie o to chodzi w twoich komentarzach ;)

-------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. A-team, macguyver. Być może jakby nie było porównania do chociażby 24, Prison Break, Sopranos i innych seriali które podniosły poprzeczkę (może Lost też, nie oglądam to nie wymieniam) to byłby to dobry serial, ale jego schemat czyli 1 powoli rozwijany główny motyw + osobne epizody na odcinek, ewentualnie spore wydarzenia podzielone na 2 odcinki, święcił sukcesy (ten schemat) w czasie kiedy było np. Archiwum X. Niestety, w 2007 roku poziom tych seriali śmieszy, bo wiemy że da się więcej i lepiej.

 

EDIT

 

tak, bardzo krytykowałem PB 2 sezon, wręcz mnie irytował, natomiast ostatnie 2 odcinki po dłuższej przerwie podobały mi się podobnie jak 1 sezon, czyli bardzo. Nawet nie szukałem błedów, które na pewno są, i są irytująco głupie - tak jak ten z poduszkami i wypadkiem.

 

EDIT 2

 

Z pamięci

 

1. "nienamierzalne komórki" :D

2. Fakt że w szpitalu nie poznali jednej z "dwóch najbardziej rozpoznawalnych twarzy w usa"

3. Fakt że po najważniejszych zbiegów do motelu pojechały 2 radiowozy, i nikt ich nie złapał, mimo że wiedzieli jakim samochodem uciekli.

 

nawet się dalej nie zastanawiam, bo błedów jest pełno, i jakbym się nie wkręcił na nowo to by mnie irytowały.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym zdaniem: "bezmyślna papka dla amerykanów" jednak Ci sie podoba.

 

z tym porownaniem Nikity do PR naprawde mnie rozsmieszyliscie. to tak jak bym porownal heroesow do pokemonow. no panowie dajcie spokoj. ja rozumiem ze jak ktos zobaczyl pierwszy raz nikite na TVNie jakis rok temu to mogl byc troche zniesmaczony, w koncu serial ma 10lat (od pierwszego sezonu). jak ktos ogladal (np ja) nikite w latach jej swietnosci to serial naprawde zachwycal (nie tylko mnie, na calym swiecie sa rzesze fanow). ale zeby odrazu porownywac do power rangers, przeciez to byl taki crap ze nawet najgorszego polskiego serialu bym do tego nie porownal. troche powagi i przemyslanej krytyki zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądałem Nikitę. Mi też się podobała. Tylko ile ja wtedy miałem lat? Jak zaczynała lecieć to miałem 10 lat... Z opóźnieniem do polski doszła, więc pewno trochę więcej. Archiwum X też mi się swego czasu podobało. Co więcej, Power Rangers też mi się podobało, a teraz jak mój kuzyn to ogląda (i np. Godzillę) to nie wierzę w bezmyślność tego serialu. Może kontrast porównania cię oburzył, ale dla dorosłego człowieka który w miarę interesuje się serialami (myślę że wszyscy w tym temacie) widoczna jest ich ewolucja, skok jakościowy, a już na pewno inaczej patrzymy z perspektywy czasu na stare seriale. Kto się nie jarał drużyną A. A w tej chwili.. Co najwyżej z sentymentem można obejrzeć parę odcinków, bo na topie są seriale typu PB, Lost, 24 gdzie mamy całkowicie inną koncepcję - gdzie mamy wielką fabułę w 80% a to pojedyncze epizody stanowią 20%. Teraz zachwyca nas właśnie intensywność fabuły, i skupienie się tylko na niej. Bo nikita była inna - każdy odcinek - inny przeciwnik, zupełnie jak w power rangers, A team etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko przed sobą :]...

 

rzekłbym, że zazdroszczę Ci...pamiętam jak sam oglądałem 1szy sezon (praktycznie 18 odcinków w dwa dni...mhmm ;])

 

Dalej nie ma napisów do Rome <_< ...PB mogę oglądać bez...ale Rome ?...ehh

 

zaraz seansik z PB i Heroes...no i ten nowy (Dresden) oblukam...zobaczymy co to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dresden Files nie porywa, ale jest niezły, myślę, że interesujący szczególnie dla tych co czytali książki.

 

Nikita to był taki śmieszno-dziwny serial, ale musze przyznać, że lubiłem go oglądać w tv (na kompie raczej bym nie zdzierżył). Miał jakiś taki klimat...

 

Btw, Jake 2.0 - mnie się podobał, troszkę naiwny, ale nie aż tak, żeby przeszkadzało w oglądaniu (przynajmniej mnie).

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa juz napisy na hataku do nowego BSG

No już mam :P Ide oglądać BSG/PB/Heroes :D 2h snu dzisiaj ;]] a później 11h w pracy, ale dam radę jeszcze wykrzesać resztki sił na nie :P Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tej stronki wynika że Prison Break sezon 2 kończy się na 18tym odcinku a szkoda :( czy będzie 3 sezon?

Wg tej stronki http://www.prisonbreak-online.com/ będą przynajmniej jeszcze 4 odcinki i tygodniowa przerwa między 16 i 17 odc. Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalnie potwierdzone...

btw. Trailer do 16 odcinka "Chicago" --> http://www.youtube.com/watch?v=LjnpD9VgcFQ...h?v=LjnpD9VgcFQ

 

edit:

 

A wg szczegółowego planu, to ma być jeszcze 7 odcinków http://www.prisonbreak-online.com/episodes.shtml

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli w co drugim komentarzu do trailerow mozna przeczytac "ooh, last episode was imazing, I can't wait for next week!! Sarah and Michael are so great, they are gonna kiss. YEY! I'm so happy. I wish it was already next week!" to bym sie nie zdziwil jakby zrobili wiecej sezonow, wystarczy ze beda sare i michael'a pokazywac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

:mur:

 

... jedynie co ratowało ten odcinek, to przesłuchanie Baltara, metoda imho sado :D fajnie to zrobili umieszczajac go w wodzie. Patrzac z góry, troche naciagneli z tymi badaniami i narkotykami na galactice, ale dobra... w swietle reszty to byla ostatnia deska ratunku dla tego odcinka. No i została jeszcze nadzieja, że w końcu skończą sie te zasrane romanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB e15

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czy ktoś oprócz mnie uważa, że Kellerman ma to wszystko ustawione jednak, tak dziwnie nie obawiał się spotkania z Sarą, przecież gdyby ona go zobaczyła :blink:

 

Heroes s01

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Kilka dni temu zacząłem oglądać Heroes, na początku nie zassał tak jak PB, ale dzisiaj dokończyłem ostatni odcinek i już jest ostro, co mnie cieszy. Zastanawia mnie ten Liderman, tyle o nim słychu, a jeszcze nie został przedstawiony w filmie, ciekawe kto to :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

:mur:

 

... jedynie co ratowało ten odcinek, to przesłuchanie Baltara, metoda imho sado :D fajnie to zrobili umieszczajac go w wodzie. Patrzac z góry, troche naciagneli z tymi badaniami i narkotykami na galactice, ale dobra... w swietle reszty to byla ostatnia deska ratunku dla tego odcinka. No i została jeszcze nadzieja, że w końcu skończą sie te zasrane romanse.

baltarstar galactica

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Czy ja wiem? Samobójstwo Baltara tez miało swoje uroki :P Ale rzeczywiscie troszke z tymi amorami przesadzają.

 

Mi w BSG brakuje takich typowych "stopowych" odcinków. Czyli głowni bohaterowie to tym razem te drugo i trzecioplanowe postacie, problemy raczej inne niż te zazwyczaj. Przeciez to normalka w s-f !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baltarstar galactica

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Czy ja wiem? Samobójstwo Baltara tez miało swoje uroki :P Ale rzeczywiscie troszke z tymi amorami przesadzają.

 

Mi w BSG brakuje takich typowych "stopowych" odcinków. Czyli głowni bohaterowie to tym razem te drugo i trzecioplanowe postacie, problemy raczej inne niż te zazwyczaj. Przeciez to normalka w s-f !! :P

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a no własnie przeoczyłem samobójstwo :D nie zle sie zdziwiłem jak go zobaczyłem w wannie :) juz myslalem ze jest tosterem :D.

 

BSG to dramat s-f. Da mnie mocnymi DRAMATAMI były "Pegasus i Resurrection Shipy". Teraz zaczęto pokazywać dramaty romantyczne. Fakt, romanse w BSG były od samego początku no ale jak dla mnie tworcy chyba za bardzo zagłebiją sie w ten temat i niepotrzebnie psuja klimat serialu mając jednocześnie świetny grunt na kolejne odcinki i powinni go wykorzystywać. Dlaczego nie było nic o drodze do ziemi? Herze? w ogole az sie usmiałem jak zobaczyłem pokrzykujaca Roslin na Baltara, ona sie do tego zupełnie nie nadawała, lepszy byłby Tigh w tej roli.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do PB i 6 sezonów to byłaby tragedia :mur: . Drugi sezon trzyma poziom i uważam , że to był dobry pomysł by pokazać perypetie naszych ulubienców na wolności rozwiązanie sprawy Linka , ale 2 sezony to max. Pomimo , że kocham PB bardziej niz siebie to np nowy odcinek juz mnie zirytował , mam juz dosc tych upadków i wzlotów , myslałem ze bedzie przełom a tu kupa znowu. Niech zakończą obecne wątki i sobie ciągną dalej nowe w następnych sezonach. Co do Heroes ten serial jest świetny naprawdę miło mnie zaskakuje wide ostatni odcinek . Teraz mam prośbę czy ktoś mógłby mi napisać jak się robi spojler? Bardzo proszę. Dziękuje - dzięki :)

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...