Skocz do zawartości
anty

Nakladanie Tekstu Na Filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dvd ma możliwość odtwarzania divx'ów to wystarczy że na cd nagrasz pliki z filmem i napisami. Nie trzeba nic nakładać. Kwestia czy to DVD obsługuje napisy txt czy może srt. Jeśli te drugie to trzeba txt przekonwertować na srt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że gdyby jego dvd obsługiało divxy i napisy to nie pytał by tutaj . A moim zdaniem najłatwiej to zrobić włączając odpowiednią opcję w ffdshow - wtedy podczas gdy przerabiasz avi na dvd - np programem WinAvi to ffdshow załaduje napisy i wmontuje je w obraz całkowicie automatycznie 0 tylko napisy musza sie nazywac tak samo jak film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucho3000 Wyraźnie pisze że jego odtwarzacz obsługuje divxy, kwestia jakiego typu napisy obsługuje. Niżej pisze że niechce robić filmu na dvd?? Więc o co ci chodzi?? Edytowane przez IdentifY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to interesuje, poniewaz ktos wie jak to robic i juz moje 2 releasy sobie podpisal.... Ja ripuje filmy i daje na neta, a potem patrze ze moj film z moimi napisami ma przez pierwsza minute wbudowane u gory po prawej RIPPED BY RAZIEL, a ja se kuzwa mysle ze zajebie ziomka! Co innego jesli bym pierwszy dawal swoj nick, to zadna menda nie kradla by mi filmow...

 

 

P.S. Nie moj film lecz moj i kumpla, bo ripujemy na zmiane, ale raczej on rozprowadza. Z tym ze na razie mam modem i trudno troche mi pracowac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dvd ma możliwość odtwarzania divx'ów to wystarczy że na cd nagrasz pliki z filmem i napisami. Nie trzeba nic nakładać. Kwestia czy to DVD obsługuje napisy txt czy może srt. Jeśli te drugie to trzeba txt przekonwertować na srt.

1498517[/snapback]

niema mozliwosc nagrywalem tak i nic z tego musze sprubowac przerobic txt na srt.

 

 

IdentifY

niekce robic filmu na dvd bo niemam nagrywarki dvd kce tylko tak nagrac cd ze dvd z mozliwoscia dvix odtworzyl mi film z napisami.

 

crash_zero

ja niekce nikomu krasc filmu ani nic z tego rodzaju.poprostu mam dosyc ogladania filmow na 15 monitorze i niekce mi sie tachac kapa do 2 pokoju.tylko nagram sobie cd i pujdze z cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...