Skocz do zawartości
txc

Telecom Sinus 154 Dsl Basic Se

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o opinie tego AP. Czy ktos go uzuwal?

1495606[/snapback]

tez mam ten AP, ale w ogóle nie wiem jak go skonfigurowac aby przynajmniej działał w sieci lan jako połaczenie bezpośrednie, niemieckie gów.no prawie nic nie rozumiem z ich instrukcji

 

aha ten AP to shit bo działa tylko na lini ISDN, na szczęście ma tez wejscie LAN

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o opinie tego AP. Czy ktos go uzuwal?

1495606[/snapback]

Walcze z nim, chce uzyc jako repetera (i kolejnego AP zarazem). Jestem coraz blizszy, ale jeszcze nie chodzi.

Menu jest proste - ale po niemiecku, wiec jesli ktos nie zna jezyka, ma problem. Tyle ze jest to sprzet na rynek niemiecki, nie polski, wiec to akurat nic dziwnego.

Przeczytalem sporo na niemieckich listach dyskusyjnych na jego temat, sadze, ze w koncu ruszy (walcze od wczoraj). Dam znac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcze z nim, chce uzyc jako repetera (i kolejnego AP zarazem). Jestem coraz blizszy, ale jeszcze nie chodzi.

Menu jest proste - ale po niemiecku, wiec jesli ktos nie zna jezyka, ma problem. Tyle ze jest to sprzet na rynek niemiecki, nie polski, wiec to akurat nic dziwnego.

Przeczytalem sporo na niemieckich listach dyskusyjnych na jego temat, sadze, ze w koncu ruszy (walcze od wczoraj). Dam znac.

Pozdrawiam

Wiem, że odkopuję trzyletni temat, ale czy przypadkiem już komuś udało się go skonfigurować jako repeater/client ('podłącza' się do już istniejącej sieci Wi-Fi i przesyła ją dalej po kablu).

Ewentualnie komuś udało się wgrać do niego normalny firmware (np. OpenWRT)?

 

Ś. P. sprzedawca podał mi tylko link:

http://ar7-firmware.berlios.de/

 

Ale nic z tej strony nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...