Skocz do zawartości
dax

Nagły Spadek Wydajności.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :|

Pisałem chyba z miech temu, że nagle mi komp siadł, fps w grach ze 120 zszedł na 30 lub 20 i wszystko ogólnie się tnie, a format nie pomagał.

Myśleliśmy, że to przez zasilacz, ale właśnie przed chwilą wmontowałem zasilacz nowiutki 450W (wczesniej byl 300) i dalej jest to samo :| Od czego to jest spowodowane? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu postąpiłbym tak:

 

zainstaluj sobie windowsa XP (o ile takie masz) na tej samej partycji lub (jeśli masz 9X) na innej. NIE INSTALUJ tam internetu. Używaj tego OS tylko do gier. TYLKO. A na tej na której terz pracujesz używaj do internetu itp.

 

Ja mam 4 Osy...każdy do czegoś innego :-)

 

lub poprostu zrób format dysku, wszystko od nowa...ale i tak jeśli podłączysz internet za 1-2 tyg bedziesz miał to samo...

 

 

pozdrawiam

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 główne systemy i pare bocznych...

 

4 systemy:

 

 

1) XP Pro - działający VB 2005 beta 2

2) XP Pro - nie działający VB 2005 Beta 2 - chodzące gierki :)

3) XP Pro 64 bit B) VB 64 bitowe - robię aplikacje 64 bitowe

4) XP Pro 64 bit do sprawdzania, czy chodzą aplikacje na róznych systemach:

 

na 4) jest jeszcze - win98 (choć dysk jest NFTS i nie powinien czytać...), 2000 ger, 2000 pol, XP SP1, XP SP2, XP SP2 bez SQL. Nawet nie chce mi się liczyć ile tych systemów mam. Ważne, żeby klient był zadowolony...

oczywiście te systemy na 4) sa w Virtualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta instalacja systemów to bzdura, na cholere mam tak robić? :| Jeszcze dwa miechy temu wszystko mi ok działało :|

Zasilacz mam Chiefa, temp sa w normie, napięcia są bardzo dobre:

 

+3,3V - 3,30

+5V - 4,87 (jeszcze niedawno było 99)

+12V - 12,03

 

Napewno to nie jest od przegrzewania się... Chyba, że coś mi sie spieprzyło na karcie graficznej, bo przeciez ona odpowiada za FPS. Mam radiatorek, który mógłbym zamontowac po drugiej stronie rdzenia i ktos mial mi podac temat w ktorym bylo jak to zrobic, bo ja go nie moglem znalesc, ale nikt nie podal :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <kAiN>

jeśli masz coś na pci to wyjmij i sprawdz jak komp będzie działał. Pujdz do qmpla i sprawdz u niego pamięci,proca i ewentualnie grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...