Skocz do zawartości
BiBeR

Wybor Pamieci Z Oferty Sirius.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amd_Powered

Nie macie moze jakiegos info o tym jakie kosci sa w tych cl 2.5?:) i jak sie kreca bo wszedzie jest tylko o tych na bh5:(...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astak 2x512MB 2-2-2-5 BH-5 @ 3,5V :)

 

Jednakże wersji 2x256MB radziłbym unikać, jak ognia, bo jakość ich wykonania budzi spore wątpliwości, odnośnie trwałości modułów ;)

 

edit: Miało być 3,5V  :huh:

1524035[/snapback]

 

Mianowicie... Bo nei wiem o co chodzi... nie mozna ich zasilic takim duzym voltarzem czy co??..

 

Bo w sumeie nie stac mnie na 2x512 a 2x256 sa dla mnie ardzo ciekawa oferta... bardzo prosilbym o jakeis testy tych 256Mb kostek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Siriusie kupilem tez Kingmaxy 256MB jedna kosc za 95zł na czerwonym laminacie. Teraz dzialaja na drugim kompie na K7S5A ale sprawdze je tez na NF7. A to wszystko w weekend

@luki pc

 

wiadomo juz cos o tych Kingmax DDR 256MB/400 PC3200 za 97 zł ? na allegro koles ktory w miare selekcjonuje niektore zeczy do oc (u niego kupilem bartonka) takze je sprzedaje i to jeszcze taniej KINGMAX 256 MB 400 MHz CL2,5 @ CL2

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie pitolic o kingmaxach , to jest temat o astakach i o nich ma byc , sam bede na dniach zamawial 2x512 BH-5 od Astaka , czekam na kaske za moje bh-5 ktore sprzedalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie... Bo nei wiem o co chodzi... nie mozna ich zasilic takim duzym voltarzem czy co??..

 

Bo w sumeie nie stac mnie na 2x512 a 2x256 sa dla mnie ardzo ciekawa oferta... bardzo prosilbym o jakeis testy tych 256Mb kostek :)

1525331[/snapback]

To też. Problem stanowią heatspreadery, które są niestety przyklejone nie dość, że krzywo, jak cholera to jeszcze są słabo sklejone z kostkami pamięci :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też. Problem stanowią heatspreadery, które są niestety przyklejone nie dość, że krzywo, jak cholera to jeszcze są słabo sklejone z kostkami pamięci  :mellow:

1525461[/snapback]

No no to swiedczy o jakosci wykonania... ale wiadomoz e... zazwyczaj i tak one przeszkadzaja niz pomagaja.... na gwarancji bardzo mi nie zlaezywiec... jak cos to sie poprawi :)...

 

Chyba zaczne na nie zbierac :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BH-5 Astaka (dzieki testującym :) ) potrzebują dużych napięć rzedu 3,5V  :blink: do "wykręcenia" moja mobo daje max 2,85V więc odpuszczam.

1525131[/snapback]

sorry ale czego Ty sie spodziewales? ze osiagna max na 2,9V? przeciez bh-5 zawsze potrzebuja wysokich napiec i zakup oplaca sie tylko do plyt ktore potrafia dac wysokie napieci na ramy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myszek :)

 

Generalnie to planuję zmienić platformę na S939 płyta pewnie DFI, także myślalem wyprzedzajaco kupic te BH-5 coby powalczyć o lepszy wynik jeszcze na S754,ale po przeczytaniu testów napisałem,że odpuszczam z wiadomych względów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mamy takie same pomysly :wink: ja pewnie tez kupie teraz i potem przysiadam sie na 939 ale moja plyta (obecna) potrafi dac wieksze napiecia niz 2,8 wiec nie odpuszczam;]

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Jakie polecacie pamięci 2x 512 w dualu do Asusa A8N-E nForce4 Ultra, proc Athlon64 3000+ Venice (s. 939) do 360zł ?? Nie zamierzam ich na razie podkręcać.

1526607[/snapback]

w tej cenie raczej nic ciekawego nie znajdziesz... moze jakies hyniksy? albo goodramy bga? patrioty juz sa troche drozsze 380~ Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie zastanawiam na jakich kosciach sa moje Patrioty

niewiem czy oplaca sie robic V-Moda na ramy . oficjalnie pracuja w zakresie 2.55-2.8V.

do 220MHz chodza na 2 3 2 5 przy 2,7V(bios) - 2,8V(real)

 

update :

rozebralem radiatory i .....

Kosci Infineon HYB25D512800BE-5

robia na nich min. Mushkin 2GB HP3200 2-3-2 Dual Pack i

OCZ EL DDR PC-3200 Dual Channel Titanium

przy 2,8V chodza tak :

Dołączona grafika

 

tylko ze moje sa jednostronne 512MB.

 

a to screen z Intela DDR 500

 

Dołączona grafika

 

Link do art.

 

 

Po odkejeniu radiatorow porozrywalem klej z tasmy. Czy to niepogorszy chlodzenia ???

Edytowane przez luki_pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem juz Astaki 2x512 na BH-5 :D

Poki co na default wszystko chodzi bez problemu. Za duzo nie pokrece na obecnej platformie bo ta plyta tylko do 2,85 na pamieci daje :?

Ale sprobuje sie troche pobawic, moze jutro rano przed plaza :D

Bo dzis niestety do pracy, wiec nie ma kiedy je przycisnac <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Test Astaków też jest już gotowy (od wczoraj) i czeka na publikację ;)

1531075[/snapback]

a mozesz mi podac oznaczenia twoich astakow cl 2.5? 2x256 i 2x512 rozkminimy czy wszystkie sa na nanyach;) Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

RD1024DB4006ALNH

RD512DB4006ALNH

1531676[/snapback]

dzieki

nanye miales w 2x256 i 2x512? ten zestaw ktory ja mialem 2x512 cl 2.5 tez na winbondach nie byl pozniej wkleje serie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

@Vega

Czy sprawdzales na jakich kosciach byly te patrioty pod radiatorami.

1531755[/snapback]

na kosciach jest patriot;) w tym problem hehe moze uv jakims?;) pod radiatorem tez Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kosciach jest patriot;) w tym problem hehe moze uv jakims?;) pod radiatorem tez

1531757[/snapback]

na tych bez radiatorow to teoretycznie firmowki. ale pod radiatorami napewno siedza inne kosci. Dale probuje dojsc co mam za kosci i ile sie da wycisnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

nanye miales w 2x256 i 2x512? ten zestaw ktory ja mialem 2x512 cl 2.5 tez na winbondach nie byl pozniej wkleje serie:)

1531747[/snapback]

tak, podałem Ci przecież oznaczenia zestawów 2x512MB i 2x256MB - oba CL2,5-3-3-6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...