Skocz do zawartości
docxxx

Jak Magik Przecina Osobe Na Pol?

Rekomendowane odpowiedzi

Na BearShare można ściągnąć pdf'a z opisanymi paroma jego trick'ami - wystarczy wpisać "Copperfield".

 

Oprócz tego przepołowienia, bardziej ciekawi mnie sztuczka z laserem (również BearShare - Laser Illusion) - laser przepoławia Copperfield'a na pół. Na początku nic się nie dzieje, podchodzą dwie urocze asystentki i zasłaniają jego tułów. Oczywiście udaje mu się trochę powyginać itp., ale tego można było się raczej spodziewać. Jednak tego, co zrobił potem, już raczej nie - asystentki odeszły na bok, a on usiadł sobie na krześle... A raczej jego tułów usiadł - nogi stały obok! Same się poruszały, a Copperfield po chwili, trzymając się ich (był non-stop rozdzielony, od pasa w górę "siedział" na krześle), przeszedł do widowni...

 

Proszę o wyjaśnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piła mechaniczna i rachciachciach,

 

 

PS. a skąd wiecie czy przypadkiem cała widownia nie jest podstawiona, robią jedną scene, a w drugiej już co nieco jest zmienione

Edytowane przez TOMAHAWK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BearShare można ściągnąć pdf'a z opisanymi paroma jego trick'ami - wystarczy wpisać "Copperfield".

 

Oprócz tego przepołowienia, bardziej ciekawi mnie sztuczka z laserem (również BearShare - Laser Illusion) - laser przepoławia Copperfield'a na pół. Na początku nic się nie dzieje, podchodzą dwie urocze asystentki i zasłaniają jego tułów. Oczywiście udaje mu się trochę powyginać itp., ale tego można było się raczej spodziewać. Jednak tego, co zrobił potem, już raczej nie - asystentki odeszły na bok, a on usiadł sobie na krześle... A raczej jego tułów usiadł - nogi stały obok! Same się poruszały, a Copperfield po chwili, trzymając się ich (był non-stop rozdzielony, od pasa w górę "siedział" na krześle), przeszedł do widowni...

 

Proszę o wyjaśnienie ;)

1501674[/snapback]

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Z tego wynika ze jest poprostu jakby przykucnięty. Góra jest sztuczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to juz jest kwestia dopracowania numeru. To tak samo jak z nami w szkole. Na poczatku uczysz sie dodawac w zakresie 10 a potem do i nawet do 20 potrafimy dodawac:)

1502586[/snapback]

No no, bez przesady z tym 20!

 

Też tak myślałem, ale na filmie jest parę momentów, w których on odchyla się od nóg - w jednym nawet widać wyraźną przerwę między jego tułowiem, a nogami...

To pewnie nic trudnego np. może pomalowali ten fragment jego nóg jakąś lustrzaną farbą i nie było widać albo coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szzcerze mowiac DUUUZO bardziej interesi jak Coperfield zrobil swoj nuemr z lataniem. Nie wiem czy ktos to pamieta, ale byla seria programow z Davidem w ktorych robil takie numerki jak:

 

* przejscie przez mur chinski

* latanie [RESPECT]

* znikniecie wagonu

 

Jak mi to ktos wyjasni to ja wysylam 4pak poczta. Bez kitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym lataniem. Z tego co pamietam to podczas kiedy on "lewitował" nad nim i pod nim przekładali takie płonące koła. Żeby właśnie było wiadomo, że nie jest na żadnych linkach.

1505768[/snapback]

dokladnie tak bylo, potwierdzam, zreszta mam z mlodosci kasete chyba z nagranymi trickami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym lataniem. Z tego co pamietam to podczas kiedy on "lewitował" nad nim i pod nim przekładali takie płonące koła. Żeby właśnie było wiadomo, że nie jest na żadnych linkach.

1505768[/snapback]

 

Ludzie przeciez byl podany link do tych sztuczek. :mur: Tam jest wszystko

 

A co do tego tricku jest pokazana animacja, ktora pokazuje, ze w momencie gdy te obrecze maja przejsc przez linki tak naprawde wcale przez nie nie przechodza, tylko w momencie gdy do nich sie zblizaja obie zmieniaja nagle swoj kierunek obracania sie, tak jakby sie nakladaja. Najlepiej zrozumiesz jak zobaczysz to sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie - chyba nie myslicie, ze on naprawde lata  ?

Z tym lataniem to byłbym ostrożny. Fakirzy z krajów wschodnich potrafią sie unosić, nie latać, tylko pokonać grawitacje. Nie polecam nikomu.

 

1. Wymagana zmiana komórkowa w organiźmie

2. Pare lata medytacji, oblokowanie czakramów, kundalini

3. No i totalne otwarcie sie na siły kosmiczne (poszukajcie na necie).

 

Po takim 30 sekundowym unoszeniu, są tak wykończeni, że śpią pół dnia. Nie to mało być śmieszne, ale jest to możliwe, unoszenie się (nie latanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym lataniem to byłbym ostrożny. Fakirzy z krajów wschodnich potrafią sie unosić, nie latać, tylko pokonać grawitacje. Nie polecam nikomu.

 

1. Wymagana zmiana komórkowa w organiźmie

2. Pare lata medytacji, oblokowanie czakramów, kundalini

3. No i totalne otwarcie sie na siły kosmiczne (poszukajcie na necie).

 

Po takim 30 sekundowym unoszeniu, są tak wykończeni, że śpią pół dnia. Nie to mało być śmieszne, ale jest to możliwe, unoszenie się (nie latanie).

1506978[/snapback]

 

Przepraszam, czy Cie pogieło ? :blink:

z tymi latajacymi fakirami taka brednia, jak z hipnotyzowaniem wezy muzyka z fujarki - weze nie maja sluchu... (pewnie tez musza miec zmutowane komorki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi latajacymi fakirami taka brednia, jak z hipnotyzowaniem wezy muzyka z fujarki - weze nie maja sluchu... (pewnie tez musza miec zmutowane komorki)

tak naprawde zaden fakir nigdy nie mowil ze hipnotyzuje weze muzyka ;p ludzie sobie to ubzdurali akurat w tym nic nadzwyczajnego nie ma weze widza cieplo w tym przypadku cieple strumienie powietrza voila ;p

 

a co do tego lewitowania tonie mam bladego pojecia ;p a i jeszcze fakirzy maja weze ktore w laski (drewniane ! sprosni jestescie :D) sie zamieniaja.

 

a i ndal prosze o jakiegos mirrora do tych plikow... ta rosyjska strona cos do tylka jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...