Skocz do zawartości
docxxx

Jak Magik Przecina Osobe Na Pol?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzizes, ludzie, gdyby latanie/zamiana lasek w weze ( :) :) bylaby mozliwa, to chyba oczywiste ze ludzie by to robili. A to ze, 'cos gdzies powiedzial' to bajka i nic wiecej.

Jacie, gdyby mozna byloby latac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no stary nie zalewaj :P a ja myslalem ze on na serio lata xD o bosh... a podobno te weze co sie w laski zamieniaja to jest specjalny gatune cobry ktora tak potrafi pozostac w bezruchu i "stwardniec" :| interesuje sie wezemi co prawda nie jadowitymi ale o czyms takim nie slyszalem.... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacie, gdyby mozna byloby latac...

Teoretyczny kurs szybowcowy - 600 zł

Konieczne badania - ok. 200 zł

Kurs praktyczny - 2500 zł

Wypożyczenie szybowca - 20 zł

Być pilotem - bezcenne

 

Za wszystko inne zaplacisz kartą MasterCard :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy Cie pogieło ? 

z tymi latajacymi fakirami taka brednia

No tak, jakieś racjonalne przesłanki ? Badałeś to, widziałeś, szukałeś, interesowałeś się, 20 minut na google nie wystarczy.

 

Po pierwsze "patrz co to energia kosmiczna i skąd się bierze", "co to czakramy i do czego służą", "jaki wpływ ma kundalini na katalizowanie tego wszystkiego". Już nie mówię, że oni mają spaprane organizmy. Ale już w czasie 2 wojny, Hitler się tym interesował. A takie ciut prostsze, w jaki sposób mnich Shaolin jest w stanie postawić całe swoje ciało na jednym palcu u ręki, niemożliwe ???

 

Nawet na takim śmiesznym programie jak Discovery pokazywali jak to robią. 4 kamery w około, podczerwień i takie tam [ciach!]ły, wyszli pełni podziwu. Fakir miał, jakieś diody i czujniki na sobie. To trwało chwilę i podniósł się 30 cm na ziemią, ale pokonanie grawitacji robi wrażenie. Potem niestety leżał półmartwy przez długi czas. Zresztą trzeba zrozumieć ich ideologie, oni tego nie robią, dla sławy, pieniędzy i podziwu. To jest u nich w ich "religi" kolejny poziom.

 

Taka Joga to cos więcej jak ludzie sobią myślą.

 

 

Ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

buddysci w klasztorach tybetanskich potrafia biegac po scianach, kruszyc kamienie ciosem z bańki albo lamac mlode drzewa strzelem z reki, co w tym dziwnego? Moim zdaniem czlowiek potrafi prawie wszystko, tylko trzeba cwiczyc latamia i wiedziec jak cwiczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mur chiński-dziura w murze :P

latanie z okręgami-kręgi wogóle nie robiąpełnego obrotu a jak robią to on jak wisi na sznurkach to idealnie wpasowuje sie pomiędzy jak kręcąsie do tyłu

wagon-sztuczna makieta :)

Czteropak Coca-coli na jutro prosze :P ;] :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby i tyle :razz:

1511406[/snapback]

I [gluteus maximus] ze 2 osoby. Tam jest jedna osoba tylko nie widzimy co sie dziele w drugiej plaszczyznie. Dziewczyna poprostu robi sklon a ramiona pozostaja na miejscu bo jest stelaz. Po tym jak sie niby sklada widac dokladnie w jaki sposob sie podnosi do gory. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki prosty (wydawalo by sie) trick z pierscieniami ?? jak oni je lacza ja dalej nie wiem :D

1498452[/snapback]

te pierscienie się rozłączają na pół w jednym miejscu, kiedyś na koloniach byl pewien magic amator i przyszedl do nas pokazując kilka takich sztuczek, w pewnej chwili pod koniec występu z pierścieniami, jeden upadł mu na ziemię i w jednym miejscu rozszczepił się, on się zaraz zaczął tlumaczyć że matriał nie wytrzymał, ale miałem ten pierścień w ręku (zanim podałem mu go to zdążłem go obejżeć, ale zaraz zabrał) (średnica ze 20cm) i widziałem tam takie idealnie dopasowane widełki ===---- któe się jakoś cicho zatrzaskiwały. Dał nam potem drugi pierścień aby obejżeć i faktycznie nie było na nim śladu jakichkolwiek szczelinek więc pewnie niektóre się rozszczepiają a niektóre nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że ta jedna kobieta to tak naprawde 2 karły, jeden stoi na drugim i kiedy wchodzą do skrzyni rozłączają się...

:lol: :lol: Jedna kobieta to dwa karły - dobre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...