Skocz do zawartości
roodin

Sempron 2300+ Asus A7v600x - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jak w tytule. Przy normalnym działaniu sustemu podczas np. logowania na pocztę klawa i mysz przestaje reagować. Reszta działa dalej, bo widze że procesy się nmie przrywają. Ponowne uruchomienie i działa, ale znowu sie wiesza za jakiś czas. Mam nową płytę procka i ram i dzieje się tak od tego właśnie czasu. Podejżewam, że to coś ze sterami od klawiatury (chociaż wczesniej było dobrze) albo twardy lub system cos krzaczy. Czekam na jakieś odpowiedzi, pełen konfig niżej. A i dodam że przed podkęceniem procka było tak samo.

 

Sempron 2300+ @ 1900Mhz + pentagram Q-80Al

AsusA7v600+X

512 DDR Kingston pc3200

Zasilacz od obudowy tracera 400w

segate baracuda VII 120gb 8mb cache, IDE

nec nd3520A

nagrywarka LG 16x10x40x

grafika gf4 mx 440 TV-OUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było śmieszniej powiem tyle: Mam tą samą płyte, semprona 2.4 z podpisu. i klawiaturke Logitecha ultraX i nie działa mi przy starcie w menu do zarządzania portami SATA, oraz jak włącze jakiś program pod dosem to też są problemy. W windzie i linuxie, klawiatura wymiata, w biosie chodzi bez zarzutu. Mam ją na PS2. Czyżby coś było z nasza płytą? :blink:

 

P.S. ja proca nie podkręcałem (jeszcze - za słabe pamiątki), ale przestawiłem zworke do klawy, ktora jest na płycie, żeby można było włączyć kompa spacją :?

Edytowane przez kaamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest to samo co przy a7v8x-x, też zawiesza się kliawiatura. Poszukajcie na stronach Asusa innych biosów, przyczym u mnie jest tak, że najnowszy bios (1013), który miał rozwiązywac problem niedziała poprawnie (tzn. klawa się wiesza) a na starszych działa ok (1011).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...