Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

Box...

Płyta może nie najwyższej klasy ale te htt320 stable zrobi.

 

baaa... jak ty dajesz 1,4-1,55V na Boxie to co tu mowic o stabilnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem ac freezer 64 pro.

Włączam kompa, po chwili włączam crysis i w momencie gdzie miałem 30-40 fps mam ledwo 15.

Dałem nowa gra i było prawie normalnie.

Zobaczyłem pierwszego przeciwnika i strzeliłem do niego i od razu spadek do 10fps.

Miał ktoś taki problem?

Jutro formata zrobię.

COD 4 chodzi normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem ac freezer 64 pro.

Włączam kompa, po chwili włączam crysis i w momencie gdzie miałem 30-40 fps mam ledwo 15.

Dałem nowa gra i było prawie normalnie.

Zobaczyłem pierwszego przeciwnika i strzeliłem do niego i od razu spadek do 10fps.

Miał ktoś taki problem?

Jutro formata zrobię.

COD 4 chodzi normalnie

a jaki sys bo ja miałem podobnie na 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Format z powodu wymiany chłodzenia na procesorze...? Nie spotkałem się nigdy z czymś takim :wink: .

Śmieszne to może jest. Sam się dziwię, ale ja się juz z takim czymś spotkałem. Kumpel wymienił wentyl, tylko wywiew z obudowy i zaczęły mu się robić hocki klocki, resety w grach itd. Odłączył wentyl i podłączył jeszcze raz i już nie miał takich problemów.

Cuda cuda ;) ale on ma intela 6600 i wypasioną płytę, mocny zasilacz i GTX8800 więc to podaję tylko informacyjnie (nie ten temat), że tak się czasem może dziać, choć wg mnie przyczyna musi leżeć w gdzieś indziej, choć nie za bardzo wiem gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest wlasnie cale CD Action. Ładna ramka z zanaczonym Athlon II i Phenom II 550BE OC ale jakie to te OC to juz nie zanzaczyli. hehe.

Edytowane przez mamelke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna ramka z zanaczonym Athlon II i Phenom II 550BE OC ale jakie to te OC to juz nie zanzaczyli

Wcześniej w artykule było. Już cytuje

 

Phenom II X2

...A wynik? Udało się osiągnąć 4GHZ! Pomimo faktu, że użyliśmy przecież dość taniego cooler'a

Athlon II Nic w tekście nie wyczytałem tylko to:

( MINUSY ) - Nie udało się osiągnąć 4GHZ

Andrew - No, to by ułatwiło OC ( zamiast X2 5200+ mogłem wziąć X2 5000+ BE... eee ) Tylko ciekawe, jak z tym HT3.0 by było.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do obsługi, widzę że obsługuje Phenom'y II 95W[X3 na przykład ]( pewnie to jest max ), tak więc myślę, że z nowym BIOS'em ( jeśli taki by się pojawił ) by to wszystko ruszyło.

 

Może czas zacząć myśleć o jej zmianie?

Tu jest taki dziwny problem. W wakacje, jeśli brat będzie zmieniał grafikę, to odkupię od niego HD4670. Potem chyba będę myślał o wymianie zasilacza. Następnie pomyślę o płycie głównej + OC athlona. Eh, jeszcze monitor prosi się o wymianę ( CRT 17" ). Tak więc na mój kieszonkowy budżet to zbyt wiele...

 

Zresztą ostatnio płyta główna była wymieniana w ramach gwarancji ( z M61-sme-s2l [ nforce 405 ] na m61-pme-s2p [ nforce 430 ]. Szczerze mówiąc nie próbowałem na tej płycie podkręcać. Na poprzedniej wyskakiwał jakiś komunikat o bezpieczeństwie i trzeba była szynę HTT cofać do 200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...